PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خاک تو سرت سونی نامرد 2 سال پشت سر هم پلاس داشتم می مرد یه 14 روز رایگان بده :|
What ؟ :-b
بازی درست درمون واسه PS4 نمیده شما انتظار 14 روز پلاس رایگان داری ؟ !
حالا گیریم 14 روز پلاس رایگان داد چه دردی از دردمندان و گرفتارانه پلاس دوا میکنه ؟

Vote_to_Play_2_header.jpg

Action Henk;)

سلام دوستان
من تازه ps4 گرفتم
یه اکانت psn ساختم و روی دستگاه معرفی کردم
یکی از دوستام یه اکانت psn داره که خودش اکانت را ساخته و حدودا 10 تا بازی با همون اکانت خریده
این اکانت روی 2 تا دستگاه متصل هستش و دارن هم زمان باهم استفاده می کنند
سوالی که داشتم میشه همون اکانت را روی دستگاه من معرفی بشه و 3 تا دستگاه هم زمان باهم استفاده کنند؟

سلام دوستان
من تازه ps4 گرفتم
یه اکانت psn ساختم و روی دستگاه معرفی کردم
یکی از دوستام یه اکانت psn داره که خودش اکانت را ساخته و حدودا 10 تا بازی با همون اکانت خریده
این اکانت روی 2 تا دستگاه متصل هستش و دارن هم زمان باهم استفاده می کنند
سوالی که داشتم میشه همون اکانت را روی دستگاه من معرفی بشه و 3 تا دستگاه هم زمان باهم استفاده کنند؟

قاعدتا باید بشه ولی شما فقط بصورت آفلاین می تونید بازی کنید.

قاعدتا باید بشه ولی شما فقط بصورت آفلاین می تونید بازی کنید.

می خوام مطمین بشم که یه موقع آی دی بن نشه
الان 2 نفر کامل بهش وصل هستن و هم افلاین بازی می کنند و هم انلاین بازی می کنند
می خوام بدونم نفر 3 هم میشه وصل بشه یا نه؟

می خوام مطمین بشم که یه موقع آی دی بن نشه
الان 2 نفر کامل بهش وصل هستن و هم افلاین بازی می کنند و هم انلاین بازی می کنند
می خوام بدونم نفر 3 هم میشه وصل بشه یا نه؟
نفر سوم هم میتونه بازی کنه ولی همون طور که دوستم گفت باید فقط افلاین باشه این کار هم که بهواین یه اکانت رو روی سه تا کنسول استفاده کنید غیر قانونیه و احتمال بن شدن اکانت وجود داره تا دو تا هیچ مشکلی نداره

نفر سوم هم میتونه بازی کنه ولی همون طور که دوستم گفت باید فقط افلاین باشه این کار هم که بهواین یه اکانت رو روی سه تا کنسول استفاده کنید غیر قانونیه و احتمال بن شدن اکانت وجود داره تا دو تا هیچ مشکلی نداره
ممنون از راهنماییتون
حالا اگه اکانتی بن شد راهی هست که از بند شدن خارج کرد؟

گفتم شاید کسی خواست این بازیهارو بخره .
انچارتد کالکش تخفیف خورده 29 دلار شده (حالا نمیدونم چرا تو لیست تخفیفات نداشتن و نامردی کردن!!)
گاد اف وار ریمستر هم تخفیف خورده 20 دلار شده (بازم تو لیست تخفیفات نذاشتن درست مثل انچارتد .)
بقیه بازیها که دوستان میدونن که کدوما تخفیف خوردن .فقط این دو تا بازیرو گفتم شاید کسی ندونه
یکی از تخفیفات خوب این سری نید فور اسپید خورده شده 20 دلار الان من موندم بگیرمش یا نه ؟(3 بازی سر تخفیفات قبلی خریدم کاش نگه میداشتم واسه این سری!)
قبلا سونی ایمیل میداد که چی تخفیف داده ولی جدیدا دیگه ایمیل نمیده !!

گفتم شاید کسی خواست این بازیهارو بخره .
انچارتد کالکش تخفیف خورده 29 دلار شده (حالا نمیدونم چرا تو لیست تخفیفات نداشتن و نامردی کردن!!)
گاد اف وار ریمستر هم تخفیف خورده 20 دلار شده (بازم تو لیست تخفیفات نذاشتن درست مثل انچارتد .)
بقیه بازیها که دوستان میدونن که کدوما تخفیف خوردن .فقط این دو تا بازیرو گفتم شاید کسی ندونه
یکی از تخفیفات خوب این سری نید فور اسپید خورده شده 20 دلار الان من موندم بگیرمش یا نه ؟(3 بازی سر تخفیفات قبلی خریدم کاش نگه میداشتم واسه این سری!)
قبلا سونی ایمیل میداد که چی تخفیف داده ولی جدیدا دیگه ایمیل نمیده !!

واسه EA SALE که ایمیل اومده بود واسه من. کلی هم بازی تخفیف خوب زدن. مثلا استاروارز ارزش داره اگه کسی خواست بگیره.

https://store.playstation.com/#!/en-us/ea-sale/cid=STORE-MSF77008-EAPUBSALE

سلام دوستان
من رو اکانت ریجن ۱ ام بازی میکردم برا همین پلاس یک ساله امریکا خریدم ولی الان میخوام رو اکانت ریجن ۲ م بازی کنم که بتونم dlc. بخرم
سوالم اینه میشه پلاس رو از رو اون اکانت رو این ریجن ۲ شیر کنم ؟؟فقط برای انلاین ژگیمینگ میخوام

سلام دوستان
من رو اکانت ریجن ۱ ام بازی میکردم برا همین پلاس یک ساله امریکا خریدم ولی الان میخوام رو اکانت ریجن ۲ م بازی کنم که بتونم dlc. بخرم
سوالم اینه میشه پلاس رو از رو اون اکانت رو این ریجن ۲ شیر کنم ؟؟فقط برای انلاین ژگیمینگ میخوام

اگه میخای DLC بخری، با همون اکانت ریجن 2 بخر اکانت رو اکتیو کن روی همون ریجن 1 بازیهاتون انجام بده

واسه EA SALE که ایمیل اومده بود واسه من. کلی هم بازی تخفیف خوب زدن. مثلا استاروارز ارزش داره اگه کسی خواست بگیره.

https://store.playstation.com/#!/en-us/ea-sale/cid=STORE-MSF77008-EAPUBSALE
اره امروز ایمل زدن ea
یه سوال این نید فور اسپید ارزش خریدن داره؟چون میترسم مشکل نت داشته باشم بعد فقط عکس بازیرو تو منو پلی4 ببینم !(چون یه جا خوندم یکی مشکل داشت اصلا نتونست وصل شه بازیرو فروخت)

اره امروز ایمل زدن ea
یه سوال این نید فور اسپید ارزش خریدن داره؟چون میترسم مشکل نت داشته باشم بعد فقط عکس بازیرو تو منو پلی4 ببینم !(چون یه جا خوندم یکی مشکل داشت اصلا نتونست وصل شه بازیرو فروخت)

نه !!star wars بهتره اما اونم فقط انلاینه میتونی unravel رو پیشخرید کن چند روز دیگه میاد که به نظرم عالیه!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or