Playstation Plus | PS3

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
اقا ما این pay day 2 که مجانی شده رو زدیم دان شه حجمش تو دستگاه 4096 بود بعد الان تو pc لینکش 3.97 گیگ هست چجوریه به مشکل نخوریم بعدا کم میاد تو موقع انتقال که :d کسی امتحان کرده ؟
آقا ما که با کلی دردسر دانلودش کردیم بعد رفتیم تو بازی دیدم آپدیت داره گفتم خوبه حالا 100 مگ 200 مگ بیشتر نیست دیدم 4200 مگ آپدیتش بود :| هیچی دیگه می خوام بازی کنم internet connection رو disable می کنم :d

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
آقا ما که با کلی دردسر دانلودش کردیم بعد رفتیم تو بازی دیدم آپدیت داره گفتم خوبه حالا 100 مگ 200 مگ بیشتر نیست دیدم 4200 مگ آپدیتش بود :| هیچی دیگه می خوام بازی کنم internet connection رو disable می کنم :d

اره مثل اینکه این پچ که دادن اکثر قابلیت های بازی رو تغییر میده برا همین حجمش زیاده . ولی کلا بازی درست حسابی ای نیست امیدی هم بهش ندارم حالا دانلود شه ببینیم چی میشه :d

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
اره مثل اینکه این پچ که دادن اکثر قابلیت های بازی رو تغییر میده برا همین حجمش زیاده . ولی کلا بازی درست حسابی ای نیست امیدی هم بهش ندارم حالا دانلود شه ببینیم چی میشه :d
با بازیش در کل حال نکردم مراحلش خیلی سخته ولی آهنگاش خیلی ردیفه خیلی جو میده به بازی :d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
این نسخه دانلودی مترو چقدر افت فریم داره :D من فیزیکیش روی PS3 رفتم اصلا این مشکلاتُ حداقل در این حد نداشت اما نسخه دانلودیش واقعا داغونه

حتما اپدیتش دانلود کن اوج لذت payday 2 به انلاینشه و در حالت افلاین بازی خیلی خسته کننده میشه :D

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
این نسخه دانلودی مترو چقدر افت فریم داره :D من فیزیکیش روی PS3 رفتم اصلا این مشکلاتُ حداقل در این حد نداشت اما نسخه دانلودیش واقعا داغونه

حتما اپدیتش دانلود کن اوج لذت payday 2 به انلاینشه و در حالت افلاین بازی خیلی خسته کننده میشه :D
ibb & obb و Metro هم گرفتم ibb خیلی باحاله ولی metro به جز 5 دقیقه اولش بقیش دیگه مثل metro 2033 شد :|همون مراحله

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
این pay day رو یه مرحلش هم نتونستم تموم کنم :d چرا اینقدر سخته ؟ 8-| یه ساعت باید وایسی یه چیزی رو هک کنی بعد که میخوای کیسه پول رو ببری تو ماشین پلیسا میریزن نفلت میکنن :d بعد بدبختی یدونه کیسه نیست هر مرحله باید چهار پنج تا کیسه پول رو دو در کنی که شدنی نیست متاسفانه :d کلا بازی داغونیه از همه نظر فقط اهنگاش شاخه . کسایی که نگرفتن نگیرن به نفعشونه چیزی رو از دست نمیدن .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
Sony confirms March PS Plus line-up

North America – Instant Game Collection

Dead Nation: Apocalypse Edition- PS4
Tomb Raider - PS3
Thomas Was Alone - PS3
Lone Survivor: The Director’s Cut - PS3
Unit 13 - PS Vita
Monster Hunter: Freedom Unite - PS Vita

Europe – Instant Game Collection

Dead Nation: Apocalypse Edition -PS4
Tomb Raider - PS3
Brothers: A Tale of Two Sons - PS3
Pixeljunk Monsters Ultimate HD - PS Vita
Smart As! - PS Vita

متاسفانه برخلاف دو ماه گذشته ، اپدیت چندان خوبی نبود . برای ماه بعد هم فکر میکنم احتمال قرارگیری Crysis 3 به خاطر تخفیف های چند ماه اخیرش بالا هستش .

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان

Tomb Raider - PS3
Thomas Was Alone - PS3
Unit 13 - PS Vita

Tomb Raider - PS3
Smart As! - PS Vita

متاسفانه برخلاف دو ماه گذشته ، اپدیت چندان خوبی نبود . برای ماه بعد هم فکر میکنم احتمال قرارگیری Crysis 3 به خاطر تخفیف های چند ماه اخیرش بالا هستش .

نسبتا بد نیست..........
البته به یکی 2 ماه گذشته نمیرسه،ولی بد هم نیست...........

PS4 که بازی آنچنانی نداره هنوز و بازیهای فیزیکی و بلک باسترش هنوز اونقدر فروش داره که نخوان فری بکننشون...............
برای PS3 وضع Uk بهتره به نظر من،چون TR که خیلی خوبه و خیلیا بازی نکردن هنوز،از جمله من :D
برادرز هم عالیه،قبلا بازی کردم،نگیرید از دستتون رفته...........

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین

Tomb Raider - PS3
Thomas Was Alone - PS3
Unit 13 - PS Vita

Tomb Raider - PS3
Smart As! - PS Vita

آزه آپدیت خوبی نیست منکه tomb raider رو بازی کردم مجبورم دوباره بازیش کنم دیگه :d حالا اون thomas was alone نمیدونم چجوریه
خیلی دوست داشتم grid 2 رو بگیرم منتها از شانس بدم تا plus گرفتم برداشته بودنش

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان یکی میاد قیمت های این بازی بیوشاک رو بذاره ماله ریجن یک
من نه خریدمش نشون نمیده میخوام ببین تخفیف خورده یا مجانی شده مرسی

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان یکی میاد قیمت های این بازی بیوشاک رو بذاره ماله ریجن یک
من نه خریدمش نشون نمیده میخوام ببین تخفیف خورده یا مجانی شده مرسی

درود،
Bioshock Sale ماله ریجن 1 :
Bioshock 1 & 2 هر کدوم جداگونه ، برای پلاس 5 دلار و بقیه یوزرها 9.99 .

Bioshock Infinite برای پلاس که Free هست و قیمتش والا فکر می کنم بدون تخفیف هست ، 39.99

Bishock Infinite Burial At Sea اپیزود اول برای پلاس 7.34 دلار و برای بقیه یوزرها 10.49

دو تا Add On هم برای In جداگونه هر کدوم ، برای پلاس 2.44 و برای یوزرهای عادی 3.49

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
Sly Cooper: Thieves in Time و PES 2014 و Hotline Miami برای پلاس ماه بعد اروپا تایید شدن
Sly Cooper: Thieves in Time و Hotline Miami به صورت کراس بای هستند برای هر دو پلتفرم ps3 و psvita

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر