PlayStation Plus

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
دوستان worms rumble سروراش برای من وصل نمیشه. شما همچین مشکلی دارید؟

یه پلاس یکساله ظرفیت سه + رد دد آنلاین رو یه فروشنده میده 400
قسطی هم میده بگیرم به نظرتون؟
فروشنده مطمئن باشه خوبه. ولی توی همون اکانت باید بازی کنی فقط

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
پلاس هم ظرفیتی میشه؟
چون واسه پلی استیشن فایو میگم و بن شدن کنسول نو واقعا وحشتناکه و دوست دارم که اوریجینال باشه
قیمت اوریجینال و ظرفیت ۳ چقدره؟
چون من یه جایی دیدن پلاس یکساله، ۹۶۳ هزار تومان بود. ظرفیتی بوده یا اوریجینال؟ خودش چیزی ننوشته بود
ای اِی اکسس یکساله رو هم ۷۹۷ هزار تومان می فروخت. ظرفیتی (اشتراکی) بوده؟

• Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
فروشنده مطمئن باشه خوبه. ولی توی همون اکانت باید بازی کنی فقط
فروشنده که معتبره و معنی ظرفیت سوم روهم میفهمم بالاخره به قیمت خوبش می ارزه

راستش میخواستم پلاس ظرفیت سه + رد دد آنلاین بگیرم ولی ظرفیت دومه با رد دد موافقت نکرده برای منی که بازی ندارم و اهل آنلاین نیستم به نظرتون پلاس یکیاله بدون رد دد خوبه یا نه؟
البته دیدم همون پولو بدم psnow ظرفیت سه بگیرم یا ea play بازی های بیشتر و خفن تری دارن نظر شما چیه؟

• Like
Reactions: EL-BARTO

sinahtml

کاربر سایت
Dec 6, 2020
4
دوستان worms rumble سروراش برای من وصل نمیشه. شما همچین مشکلی دارید؟
سلام، بله منم همچین مشکلی دارم. امروز یه آپدیت کوچیک براش اومد ولی بازم وصل نمیشه. اول فکر کردم شاید کل بازی های مولتی پلیر PSN با ایران یا با ISP من مشکل پیدا کردن ولی خب بقیه مثل قبل کار میکنن. من تنها یک مورد مواجه شده بودم که مشخصا دستری از ایران بن بود و اون هم راکت لیگ بود. نمیدونم حالا مشکل این به خاطر شلوغی روزهای اوله یا احیانا دسترسی از ایران مشکلی داره. یادمه Fall Guys هم روزای اولش من نمیتونستم وصل شم ولی بعد درست شد...

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام دوستان یه سوال کاملا مبتدیانه

برای آنلاین بازی کردن کال آف وارزون و فال گایز و فورتنایت نیاز به اکانت پلاس هستش ؟
بازی های free2play یا مجانی نیازی به پلاس برای انلاین ندارن.

ehsan_0178

کاربر سایت
Apr 28, 2016
1
دوستان یه سوال، کسی تابحال تونسته از سایت CDKEYS خرید کنه؟
پلاس 1 ساله رو 30 دلار میفروشه. از طریق ردیت فهمیدم که کدی که میفرسته از اوناس که بجای 1 سال، 1 سال و 3 ماه هم اضافه میده. خیلی تلاش کردم از طریق "اول پرداخت" و "ایرانیکارت" از این سایت خرید کنم، نتونستن برام خرید بزنن.

دوستان من بالاخره تونستم از سایت CdKeys خرید کنم. پلاس 1 ساله برام در اومد 765 تومن. کدهایی که 1 ساله + 3 ماهه میداد تموم شده بود. کسی راهنمایی خواست پخ بده کمکش کنم.

سلام لطفاً راهنمایی کی کنید منو بخرم بعد اینو بگیرم تمامی بازی ها رو می توانم دانلود کنم ممنون رفیق

• Like

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
سلام دوستان من تازه FIFA 21 خریدم و دیشب روی کنسول نصب کردم و همینطوری خواستم برم توی بخش ultimate team ببینم اجازه میده بدون پلاس کاری کنم یا نه
که به شکل عجیبی همه چی باز بود واسم حتی یه دست انلاین هم بازی کردم به نظرتون چرا اجازه داده ؟ روی کنسول خیلی وقته پلاس نیست اصلا

• Like

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام دوستان من تازه FIFA 21 خریدم و دیشب روی کنسول نصب کردم و همینطوری خواستم برم توی بخش ultimate team ببینم اجازه میده بدون پلاس کاری کنم یا نه
که به شکل عجیبی همه چی باز بود واسم حتی یه دست انلاین هم بازی کردم به نظرتون چرا اجازه داده ؟ روی کنسول خیلی وقته پلاس نیست اصلا
سونی 2 روز پلاس رو مجانی کرده...از تاریخ 19 دسامبر تا 21 دسامبر..اما برا بعضیهام کار نمیکنه.

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
سونی 2 روز پلاس رو مجانی کرده...از تاریخ 19 دسامبر تا 21 دسامبر..اما برا بعضیهام کار نمیکنه.
مطمئن هستید عزیز ؟ پس چرا هیچ کجا خبری از چنین چیزی نیست
و حتی یک نفر هم صداش در نیومده

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر