PlayStation Move

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
echochrome 2 شاهکاره از همه بازی های starter pack بیشتر با این بازی حال کردم . کلا move شاهکاره در خریدش شک نکنید

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
از قیمت خبر دارین ؟ راستی بازی که 100% navigation بخواد اومده ؟؟

در ضمن یه سوال دیگه این تفنگ که میگن واسه move اومده و قیمتش 60 تومن هست فقط یه نوع داره ؟
Heavy rain ,دسته ی Navigation رو لازم داره با R.U.S.E. دیگه نمیدونم چه بازی هایی هست !
اون تفنگه هم که 60 تومنه همون مدل موجوده و عکس هم صفحات قبل بود !

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
نمیدونستم دیگه این عکس ها رو کجا بزارم . منبع

DSC04239--article_image.jpg

DSC04258--article_image.jpg

• Like
Reactions: Scαrface

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
لول دمش گرم دنی ترخو =))
راستی اموزش دفاع شخصی توسط استیون سگال با move ای چه حال خوبی داره:dوای چه حال خوبی داره=))

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
سلام
بچه یه آمار دقیق از تمام پک هایی که تو بازار هست به علاوه قیمت بهم بدین . در ضمن من جداگونه اش هم پیدا میشه؟چون من Eye رو دارم.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
ميگم من يه مانيتور 21 اينچي تو اتاق دارم به نظرتون move حال ميده روي اين مانيتور؟در ضمن اگه ميشه دوستان يه ليست از بازيهايي كه move پشتيباني ميكنه قرار بدن(چه اونايي كه اومده چه اونايي كه قراره بياد)

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
ميگم من يه مانيتور 21 اينچي تو اتاق دارم به نظرتون move حال ميده روي اين مانيتور؟در ضمن اگه ميشه دوستان يه ليست از بازيهايي كه move پشتيباني ميكنه قرار بدن(چه اونايي كه اومده چه اونايي كه قراره بياد)
خب بستگی به خودت داره ولی خب اون لذت تصویری رو که روی اینچای بالاتر داری مطمئنن نداری خو :ی
یه لیست نسبتا کامل:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من الان تلویزیون 27 اینچ دارم بد نیست ولی با 46 اینچ هم امتحان کردم ، مسلما هرچی بزرگتر باشه حالش بیشتره ... ولی میتونی بازی کنی با اونم !

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دوستان سوال منم هست..............
فعلا تنها پکی که منتشر شده Starter Pack هست که شامل PS Move,PS Eye و Starter Disc هستش....
واسه اینکه خودم هم دنبال تکیش بودم خیلی پرس و جو کردم و هنوز بطور رسمی Sony خود این Move هارو جدا برای فروش نذاشته(البته مطمئن نیستم ولی خب از چند نفر شنیدم)...
البته میتونی تکی هم پیدا کنی ولی مطمئنن از روی پک برمیدارن...

ravani

کاربر سایت
Dec 18, 2009
172
نام
داوود
فعلا تنها پکی که منتشر شده Starter Pack هست که شامل PS Move,PS Eye و Starter Disc هستش....
واسه اینکه خودم هم دنبال تکیش بودم خیلی پرس و جو کردم و هنوز بطور رسمی Sony خود این Move هارو جدا برای فروش نذاشته(البته مطمئن نیستم ولی خب از چند نفر شنیدم)...
البته میتونی تکی هم پیدا کنی ولی مطمئنن از روی پک برمیدارن...

پس باید Sport Champion یا بقیه بازیارو جدا بخری؟ رو هیچ پکی نیست؟ که باندل باشه؟ قیمتم اگه کسی داره ممنون میشم بگید............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر