PlayStation Move

pm-bax

کاربر سایت
Jun 4, 2010
49
نام
Parham
قیمت play station move

قیمت نداری از navigation controller همونی که میگی هست چند مغازه ای میشناسی که بفروشه تو پیغام خصوصی بده

Masoud 206-16v

کاربر سایت
Feb 12, 2007
65
به نظرتون Move ارزش خریدنو داره؟

منم اولش تو این فکر بودم،که چیز جالبی نباید باشه ولی وقتی باهاش سرو کله میزنی اونقته که آره بابا بد چیزیم نیست;).البته من هنوز بازی کامل چامپیون رو نکردم ولی به هر حال با اینکه دوتا مرحله(چون دموشو دارم)بیشتر نداره ولی روزی یک ساعتی باهش بازی میکنم>:d< و مخصوصا شوتر.:x
ارزش خرید رو داره اما نه به این قیمتها که میدن.:-o

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
اگه منظورت این عکسه پایینه که نمیده البته تو ایران !
playstation-move-pack.jpg

ولی اگه منظورت اینه اومده !
draft_lens11677271module106966081photo_1277131031PlayStation_Move_Navigati
آقا علیرضا اگر اینارو بخریم که بدردمون نمیخوره . مگه نباید جفتشون باهم + ps eye باشن تا کار کنه ؟؟ الان عکس این پک هایی که انداختی فقط همو کنترلر توشه دیگه ؟؟ راستی اگرم کسی از هزکدوم از پکاش قیمت داره قیمتشو بگه ممنون میشیم .

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
سلام پک خالی move 169 درهم هست و نویگیشن هم 129 درهم بله ps eye باید باشه ولی برای کسایی که از هم یدونه خریدن بد نیست

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
آقا علیرضا اگر اینارو بخریم که بدردمون نمیخوره . مگه نباید جفتشون باهم + ps eye باشن تا کار کنه ؟؟ الان عکس این پک هایی که انداختی فقط همو کنترلر توشه دیگه ؟؟ راستی اگرم کسی از هزکدوم از پکاش قیمت داره قیمتشو بگه ممنون میشیم .
اون پایینیه که باید تکی بگیری چون فقط همین الان هست از کنترلش و پک نداره !
ولی اون اولی برای کسایی ـه که مثل من یه دونه دارن با eye و میخوان یه دسته دیگه بگیرن ! به جایه اینکه یه پک موو بگیرن که کار احمقنه ایه این رو میگیرن ، الان من منتظرم اون اولیه بیاد که با اون کنترل ـه بگیرمش با هم !
قیمت اولی وقتی بیاد باید (تو ایران ) اولاش نزدیک 70 تومن باشه ولی تا 50 60 میشه !(دارم پیشبینی میکنم ! :D
2دومی هم الان فکر کنم 60 70 باشه (مطمئن نیستم )

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
من یه قیمتی کردم تو پاساژ لباف
EYE + MOVE + KUNG FU RIDER = 135
EYE + MOVE + SPORT CHAMPION = 145
گرونه:((:((:((

mgg_back

کاربر سایت
Nov 6, 2006
98
آقایون من میخوام بخرم اما واقعا نمی دونم از کجا بخرم که قیمتش مناسب باشه.
چیکار باید کنم ؟

اگه شماره جایی رو دارین که میشه خرید کرد لطفا توی پیغام خصوصی من قرار بدین.

باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر