PlayStation Move

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
دوستانی که Move خریدن، می خواستم بدونم که بازی هم باهاش هست یا خیر ؟ بدون بازی فکر نمی کنم حال بده ها!! :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستانی که Move خریدن، می خواستم بدونم که بازی هم باهاش هست یا خیر ؟ بدون بازی فکر نمی کنم حال بده ها!! :d
بدون بازی حال نمیده ؟ اونوقت ببخشید :D . کاربرد Move چیه که بخواد بدون بازی مصرفی داشته باشه و حال نده :D ؟
یه چند تا بازی هم همراه باهاش اومده که اصلا خوب نبودن .

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
بدون بازی حال نمیده ؟ اونوقت ببخشید :D . کاربرد Move چیه که بخواد بدون بازی مصرفی داشته باشه و حال نده :D ؟
ببخشید من منظورم بد نوشته بودم
منظورم این بود که الان که کنترلر اومده تو خودش بازی هم هست یا خیر.
منظورم این بود که اگر کنترلر رو بگیرم و بازی فعلا نداشته باشه، حال نمی ده!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
تو باز نظر دادی:d sport champions بازی فوق العاده باحال و سرگرم کننده ای هست و با چیزیایی که من ازش دیدم اگه یک دوست داشته باشین و دو تا move خیلی باحال می تونید باهم رقابت کنید و بازی کنید. بقیه بازی ها هم تا حدودی قبول دارم بد هست. البته The Fight هنوز نیومده که اون رو هم میگن خیلی خوب هست یا بازی Lord of the Ring: Aragon's Quest که به صورت کامل از قابلیت move پشتیبانی میکنه بازی خیلی جالبی هست و بازی های مطرح تر هم که اواخر امسال و اوایل سال آینده میان مثل LBP 2 و KZ3.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تو باز نظر دادی:d sport champions بازی فوق العاده باحال و سرگرم کننده ای هست و با چیزیایی که من ازش دیدم اگه یک دوست داشته باشین و دو تا move خیلی باحال می تونید باهم رقابت کنید و بازی کنید. بقیه بازی ها هم تا حدودی قبول دارم بد هست. البته The Fight هنوز نیومده که اون رو هم میگن خیلی خوب هست یا بازی Lord of the Ring: Aragon's Quest که به صورت کامل از قابلیت move پشتیبانی میکنه بازی خیلی جالبی هست و بازی های مطرح تر هم که اواخر امسال و اوایل سال آینده میان مثل LBP 2 و KZ3.
تو باز نظر دادی :D . مرده مومن منظورم این بود بازی هایی که همراه با خوده Move اومدن خوب نبودن ! چیکار به Kz3 که سال دیگه میاد دارم :D ؟
خوب تو وقتی پست من رو نمی خونی باز میای نظر میدی؟:d sport champion که با خودش هست. Fight هم چند هفته دیگه میاد
خب تو اولین نظر من رو نخوندی :D . بعد میای نظر میدی :D . حالا یه SCـش خوب بود بقیش تا اونجا که میدونم اصلا بازی های خوبی نبودن . حتی همین نقد بازیسنترم به این مورد اشاره کرده بود :D .باقی بازی ها هم که بعدا میاد :D .

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
تو باز نظر دادی :D . مرده مومن منظورم این بود بازی هایی که همراه با خوده Move اومدن خوب نبودن ! چیکار به Kz3 که سال دیگه میاد دارم :D ؟
خوب تو وقتی پست من رو نمی خونی باز میای نظر میدی؟:d sport champion که با خودش هست. Fight هم چند هفته دیگه میاد

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
دوستان من هم sc رو بازی کردم که واقعا عالیه از بچه 5 ساله تا پیر مرد 90 ساله باهاش حال میکنن مخصوصا پینگ پونگش و والیبالش عالیه و تیر کمونش هم محشره واقعا آدم رو جو میگیره بعدشم این کنترلر تازه اول کارشه و بازیای توپش تو راهه پس لطفا کسانی که هنوز این کنترلر رو دستشون هم نگرفتن درباره ی بازی هاش صحبت نکنن تازه من که دموی بازی های دیگه رو هم بازی کردم بازی های جالب هم توش بود مثلا echochrome خیلی نوآوری داشت

آخرین ویرایش:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
خوب بالاخره منم بازی کردم....بعضی از بازی هاش خیلی مزخرفه ولی بعضیاش هم خیلی باحالن....مثلا اونی که باید نقاشی بکشیم رو من خیلی دوست دارم و همینطور اونی که حشره میکشیم...SC هم که جایه خودش رو داره.
نوره Move من همش صورتیه:)):))
---------
دوست عزیز mmmm جان بازی همراهش نیست..ولی یک Disc Starter هست که توش 6تا بازیه Demo Version هست.

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
پس این پکی که sport champions توش هست چیه ؟ من که هیچ جا ندیدم . بجاش starter pack بود . قیمتاشون به دلار هر کدوم چنده ؟ چون من دیدم نوشته 99 دلار پک دارای بازی SC . پس پک دیگه چقدره ؟
.....
ولی در کل با حال بود . پینگ پونگش خیلی توپ هست . محکم بزنی توپ آتیشی میشه . start the party هم به درد جمعی بازی کردن می خوره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر