PlayStation Move

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
یک بار دیگه از این پست به بعد تو این تاپیک واحد پولی و اسم فروشگاه و قیمت کالا ببینم، برخورد می کنم.

تاپیک صرفا برای بحث راجع به Move و سخت افزار و نرم افزار های اون هست نه راهنمای خرید و آدرس دکان.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
ای بابا خب ناظم عزیزم در این تایپیک وقتی کسی دستگاهش رو نداره باید از چیش صحبت کنه ؟ اول به کمک همدیگه پیدا کنیم بخریم بعد بیاییم در مورد نرم افزار و سخت افزارش صحبت کنیم .

حالا دوستان یه سوال این ps3 move شارژش به چه صورت هست ؟ امیدوارم مثل wii باطری نخوره !!

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
ای بابا خب ناظم عزیزم در این تایپیک وقتی کسی دستگاهش رو نداره باید از چیش صحبت کنه ؟ اول به کمک همدیگه پیدا کنیم بخریم بعد بیاییم در مورد نرم افزار و سخت افزارش صحبت کنیم .

حالا دوستان یه سوال این ps3 move شارژش به چه صورت هست ؟ امیدوارم مثل wii باطری نخوره !!
شارژش مثل دسته های ps3 با usb به ps3 وصل میشه و شارژ میشه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوست عزیز شما اول قوانین رو مطالعه کنید بعد به ناظم های انجمن خرده بگیرید. تو قوانین اومده که تبلیغ هر فروشگاه یا مغازه ای در انجمن خلاف محسوب میشود. پس این جا هم با جاهای دیگه انجم فرقی نداره. چون من هم تذکر دادم اگر خلافی دیده بشه 100% علاوه بر پاک شدن پست اخطار هم دریافت می کنید. پس دقت کنید.

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
به نظرم چیز مالی نیستش که اینقدر تو کفشین :D

الانم بازی هاش زیاد نشده

من فعلا صبر می کنم

کیلزون 3 اومد میگیرم.

pirbaba

کاربر سایت
Aug 19, 2008
65
نام
کورس
سلام
من یه سوال دارم هر جا دیدم این Move دو تا کنترل داشته ولی رو جعبه اش فقط عکس یه کنترل هست اونو باید جدا بخریم یا بدون اونم میشه بازی کرد خب اگه میشه اونو چرا ساختن؟/:)
جریان چیه اخر؟؟؟؟:confused:

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
از چه نظر؟ :-s

من دیشب خریدم
همراه یه بازی start party و یه demo چند تا از بازی ها
همش چرت بود اصلا بازی ها باحال نیستن
sportchampion حالا بدک نیست ولی مابقی در حد و اندازش نیستن و واقعا بیخود بودن
اینم بگم منی که بابازی های ووی حال میکنم دارم می گم بازی ها باحال نیستن
البته دقت دستگاه بالاس

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
خوب الانم بازی شاخ نداره
به نظر من بهترین موقع خرید همون زمانیه که KZ3 بیاد.
من اونزمان میگیرم.
راستی بازی هایی که گفته بودن patchش اومده رو PSN????
(EYE PET ، hr، re5....)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر