PlayStation Move

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
اقایون یه سوال؟
من PsEYE رو دارم
و اگه بخوام همه بازیهایی که 2نفره میشه رو بگیرم باید چندتا از چی بخرم:d:-/؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دیدم IGN مقایسه و توضیح خوبی داده گفتم این جا بزارم که دوستان ببینن. منبع

مقایسه IGN خودش گویای همه چی هستش .

playstation-move-20100824000751202.jpg

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دوستان مثل اینکه MOVE به همراه بازی SPORTS CHAMPIONS که مخصوصشه عرضه شده در دبی . دوستم که دبی هست گرفته قیمت خودش مثل اینکه حدود 70 تومان هست بدون بازی .امیدوارم زودتر در ایران بیاید . فقط جهت اطلاع رسانی از آمدنش پست زدم .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
جدا اومده؟:biggrin1: من از یکی پرسیدم بهم آمار هفته دیگه رو داد. اگه اومده باشه و تو دبی قیمتش بدون بازی این قدر باشه یعنی رفیقت پک 50 دلاری رو 20 تومن گرون خریده. امیدوارم بتونند با قیمت خوب وارد کنند و به هم خیلی گرون ندن.

در ضمن دوستان از همین الان به همه دارم اخطار میدم که با هر کسی که تبلیغ هر فروشگاه یا مغازه ای رو بکنه برخورد می کنیم. اگر اطلاع پیدا کردید که جایی این وسیله رو آورده تنها کافی اعلام کنید و هر کی که خواست تو PM یا پروفایل شما ازتون سوال می کنه. ممنون

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
جدا اومده؟:biggrin1: من از یکی پرسیدم بهم آمار هفته دیگه رو داد. اگه اومده باشه و تو دبی قیمتش بدون بازی این قدر باشه یعنی رفیقت پک 50 دلاری رو 20 تومن گرون خریده. امیدوارم بتونند با قیمت خوب وارد کنند و به هم خیلی گرون ندن.

در ضمن دوستان از همین الان به همه دارم اخطار میدم که با هر کسی که تبلیغ هر فروشگاه یا مغازه ای رو بکنه برخورد می کنیم. اگر اطلاع پیدا کردید که جایی این وسیله رو آورده تنها کافی اعلام کنید و هر کی که خواست تو PM یا پروفایل شما ازتون سوال می کنه. ممنون
همین قدر گرفته ولی بازیش رو حدود 20 گرفته .خیلی تعجب کردم بازیش حدود 60 قرار بود باشه دوستم 20 تومان گرفته .من خودمم دیدم که توی PSN نوشته بود داره SPORT CHAMPIONS بازی میکنه یعنی 100% مطمئنم اومده چون خودم دیدم .

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دوستان راست میگن move فقط بالای 32 اینچ تلویزیون و lcd اجرا میشه .دوستم میگفت . یعنی روی معمولی ها امکانش نیست . فقط یک جواب مطمئن میخوام که بیخودی 80 90 تومان پولشو ندم .لطفا کمک کنید .ممنون.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان راست میگن move فقط بالای 32 اینچ تلویزیون و lcd اجرا میشه .دوستم میگفت . یعنی روی معمولی ها امکانش نیست . فقط یک جواب مطمئن میخوام که بیخودی 80 90 تومان پولشو ندم .لطفا کمک کنید .ممنون.
چه ربطی به TV داره؟ هرکی گفته کاملا اشتباه گفته

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان جایی نیاورده؟اگه اوردن به چه قیمتی.؟
راستی دوستان غیر از اون بازی که همراشه بازی که تو همون مدت واسش منتشر میشه چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر