Phantom Pain بازی جدید کوجیما؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
در طی مراسم دیشب (Video Game Awards 2012 (VGA 2012 بازی Phantom Pain که توسط استودیو Moby Dick در حال ساخت است، معرفی شد. بنا بر حدس و گمان ها بازی برای نسل بعد خواهد بود اما در وب سایت رسمی استودیو Moby Dick، می توان لوگوی PS3 و X360 را دید. هنوز برای نتیجه گیری در این باره زود است و باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم.

the-phanton-pain.jpg

اما جالب ترین موضوع، نه خود بازی، بلکه حدس و گمان هایی است که مبنی بر درگیر بودن بازی ساز شهیر ژاپنی، هیدئو کوجیما در ساخت و Metal Gear بودن بازی در فضای اینترنت پخش شده است. این حدس و گمان ها با حضور شخص کوجیما در مراسم VGA دیشب، قوی تر شده اند.

استودیو Moby Dick که در استکهلم سوئد قرار دارد، توسط Joakim Mogre تاسیس شده است. حال اگر به کلمه ی Joakim نگاه کنید، می بینید که حروف جا به جا شده کلمه ی Kojima است و همچنین از کلمه Mogre نیز می توان کلمه Ogre را استخراج کرد. آیا این بازی همان Project Ogre کوجیما است؟ شباهت بین شخصی که در تریلر ها به نمایش در آمد و اسنیک (شخصیت اصلی سری متال گیر) که انکار ناپذیر است.

بنا بر سایت رسمی استودیوی Moby Dick، این استودیو یک استودیو بازی سازی واقع در استکهلم، سوئد است که توسط Joakim Mogre (کسی که پیش تر در چند استودیو آمریکایی کار کرده است و برای تاسیس این استودیو چندین بازی ساز مختلف را از منطقه اسکاندیناوی دور هم جمع کرده است) تاسیس شده. هدف آنها ساخت یک بازی مهیج و زیبا برای تمامی مردم دنیاست.

طبق آنچه در سایت رسمی این استودیو آمده است، اطلاعات بیشتری به زودی منتشر خواهند شد.

منبع

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
مشکل اینه که معلوم نیست این خوابه یا واقعیت !
ولی قشنگ درست شده و از کوجیما هم انتظار همچین صحنه هایی اونم توو رویا میره، مخصوصا اون اسب شاخ دار و نهنگ

حالا یا اینا توهمن و خوابن یا اینکه بخاطر حال وخیم بیگ باس اینطوری دیده میشه ! اونم که بیگ باسه شکی توش نیست !
در مورد زمانشم اصلا حدسی نمیشه زد چون نمی دونیم واقعیته یا بیگ باس توهم زده ! اما در هر حال چون این بازی یه جورایی از GZ جدا شده اصلا نمیشه حدس زد..

من فکر می کردم می تونه جایی باشه که پروژه Les Enfas Terribels باشه حتی تو توهمات بیگ باس اما بازم نمیشه حدس زد..

بهتره بگم فعلا سر کاریم :d اما هیبت اسنیک باز هم مارو گرفت. واقعا این کوجیما در عین احترام گذاشتن به شعورت کاری بهت می کنه که نمی تونی بگی کی به کیه این کیه ! اون کیه ! و در خیلی هم منطقی و رو اصول معما طرح می کنه و جوابش هم جوریه که مطمئنن متحیر کننده است..

دقیقا میخواستم همینارو بگم :d

تریلر انقدر جالب بود که من واقعا نمیدونم چی بگم >:d<

باید تریلرو 10 بار ببینی تا یه چیزایی حالیت بشه.:d مثلا اون صحنه ای که حدث زده میشه Volgin هست وقتی دیدم یه کم شک کردم وتا اومدم برم توو فکر یه صحنه هایی نشون داد که کلا مغزم خالی شد و دیگه هیچ فکری نکردم و کاملا مغزم Error داد :d

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من نظر شخصیم رو دادم و به شخصی شما ربطی نداره

بله ، ما هممون تو دنیای مجازی آزادی خواه و نظر شخصی میدیم
اینجا راحته نظر شخصی دادن
امیدوارم تو واقعیتم در مورد افرادی که آدم نیسن ! انقدر راحت و مردونه بتونی بری نظر شخصیت رو بیان کنی ! و انقدر که اینجا احساس اینو می کنی که می تونی خیلی کارت درسته و راحت حرف می زنه در واقعیت هم بتونی و موفق باشی .. حداقل یه بازی در حد آتاری بساز شخصیتت در حد گاندی باشه بعد بیا نظر بده
منم می تونم برم سوپر مارکت در مورد صاحب کارخانه یه نوشابه فحش و بد بیراه بدم در حالی که برندش بهترین برند باشه ! اون موقع ببین بقیه چجوری نگاهت می کنه !

خلاصه اینکه موفق باشی، مطمئنن دیگه جوابت رو نمی دم، چون حرفات عین تریلز جدید یه رویا و خیاله !
موفق باشی

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
استاد چه کارا که نمیکنه!یه کاری کرد که اگرم هایپ نشده بودی هایپ بشی شدید.خوشم میاد آدمی بس با سیاست است این کوجیما!

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
و عجب حرکت پسندیده و جذابی انجام دادن استاد. دمشون گرم :x چقدر هم بامزه بود :x

یه چیزایی در مورد سایت این شرکت بگم. صبح بعد از دیدن مراسم یکی از دوستانم سریع رفت به سایت این شرکت و شروع کرد به تحقیقات در مورد دومین این شرکت. اولین نکته جالب اینه که سوئیس اجازه دسترسی به ثبت کنندگان دومین ها رو برای پابلیک نمیده. یعنی نمیتونید بفهمید کی دومین رو به ثبت رسونده. بعد از کمی کنکاش نکته جالب دوم رو دیدیم. اونم اینکه دومین هیچ دومین خفنی نیست و از دومین های مجانی و ارزون قیمت خریداری شده. و آخرین نکته که باز هم جالبه اینه که این دومین تاریخ انقضا داره و تو سال 2013 این سایت منقضی میشه و میره پی کارش. یعنی یه سر کاری خیلی باحال و بامزه. از هر انگشت استاد هنر میباره :x
البته سوئد هست :d
در مورد نكته سوم هم همه دامين ها تاريخ انقضا دارن و هرموقع به اون نزديك ميشن راحت دامين رو آپديت ميكنن.
براي مثال تاريخ انقضاي سايت رسمي 343 Industries هم May 29, 2013 هست (+) و صد در صد تا قبل از اون تاريخ آپديتش ميكنن.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
3 نفر دو دمو بودند که Snake و همراهش ازش فرار می کردند یکیش همین اول فرارشون که big boss روی زمین می خزید یکی روبروشون بود. یکی وسط آتش یکی هم آخر دمو که سربازه بالای سر big boss بود و یک انسانی هم روی هوا داشت به اونها نگاه می کرد.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
ببخشید بچه ها یک سوال داشتم اگر این همون بیگ باس خودمون هست !!! پس اون دست مصنوعی چی هیست اون هم اینطوری که من هیچوقت تو سری ندیده بودم کسی همچین چیزی داشته باشه یا بهشم

اشاره

شده باشه !!! ولی خوب قضیه ی لیکویید و اسلات هست که خیلی فرق داشت !!!!!

بچه ها نظرتون درباره ی این دست مصنوعیی چی هست ؟ و بنظرتون زمانش مربوط به چه بهره ی زمانی هست ؟؟

با تشکر !!!

================================================================================ویرایش

بچه ها یک سوال دیگه بنظرتون نمیتونه این سالید اسنیک خودمون از 4 باشه چون یکطرف صورتش سوخته بود ؟

آخه یکجا تو شماره 4 لباسش رو برای آزماش جلوی نااومی در میاره همین شلوار رو داشت ؟

ولی هنوز این دست هرو درک نکردم ؟

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بله ، ما هممون تو دنیای مجازی آزادی خواه و نظر شخصی میدیم
اینجا راحته نظر شخصی دادن
امیدوارم تو واقعیتم در مورد افرادی که آدم نیسن ! انقدر راحت و مردونه بتونی بری نظر شخصیت رو بیان کنی ! و انقدر که اینجا احساس اینو می کنی که می تونی خیلی کارت درسته و راحت حرف می زنه در واقعیت هم بتونی و موفق باشی .. حداقل یه بازی در حد آتاری بساز شخصیتت در حد گاندی باشه بعد بیا نظر بده
منم می تونم برم سوپر مارکت در مورد صاحب کارخانه یه نوشابه فحش و بد بیراه بدم در حالی که برندش بهترین برند باشه ! اون موقع ببین بقیه چجوری نگاهت می کنه !

خلاصه اینکه موفق باشی، مطمئنن دیگه جوابت رو نمی دم، چون حرفات عین تریلز جدید یه رویا و خیاله !
موفق باشی
بیخیال امید جان ارزش جواب دادن هم ندارن بعضی ها.
اغلب اصلا نمی دونن MGS چیه و اصلا خوردنیه یا پوشیدنی.
یکی مثل من یه شماره از فرانچایزی رو بازی نکرده باشه روش نمی شه تو تاپیکش بره به احترام فن هایی که تجربه شون بیشتره یا چند سال با بازی مورد علاقه شون زندگی کردن، اونوقت بعضیا ماشا... رو و روحیه ترولینگ دارند که آدم تعجب می کنه.
یکم فرهنگ هم بد چیزی نیست!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
ببخشید بچه ها یک سوال داشتم اگر این همون بیگ باس خودمون هست !!! پس اون دست مصنوعی چی هیست اون هم اینطوری که من هیچوقت تو سری ندیده بودم کسی همچین چیزی داشته باشه یا بهشم

اشاره

شده باشه !!! ولی خوب قضیه ی لیکویید و اسلات هست که خیلی فرق داشت !!!!!

بچه ها نظرتون درباره ی این دست مصنوعیی چی هست ؟ و بنظرتون زمانش مربوط به چه بهره ی زمانی هست ؟؟

با تشکر !!!

تریلر یه جورایی توهمه کامله ! نمیشه گفت واقعاً دستش اینطوریه ! همه چی کلاً توهمه کامله ! همه هم هستن ! ولگین هست سایکو هم هست حتی ! کلا هیچ نظری نمیشه راجع بهش داد مخصوصاً با اون والی که میاد هلیکوپتر رو می خوره !..
اما اگه بازم بخوای نظری راجع به زمانش بدی من که یادم نمیاد جایی بیگ باس دست چپش اینطوری باشه حتی توو MG.
اصلا کوجیما به نظر من از قصد اینارو کرده که حدس و گمان زدن غیر ممکن بشه

یک انسانی هم روی هوا

سایکو مانتیس

ویتا رو فراموش کردینا،شاید یه عنوان واسه ویتا باشه
yahoo_7.gif

می توان لوگوی PS3 و X360 را دید

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
تریلر یه جورایی توهمه کامله ! نمیشه گفت واقعاً دستش اینطوریه ! همه چی کلاً توهمه کامله ! همه هم هستن ! ولگین هست سایکو هم هست حتی ! کلا هیچ نظری نمیشه راجع بهش داد مخصوصاً با اون والی که میاد هلیکوپتر رو می خوره !..
اما اگه بازم بخوای نظری راجع به زمانش بدی من که یادم نمیاد جایی بیگ باس دست چپش اینطوری باشه حتی توو MG.
اصلا کوجیما به نظر من از قصد اینارو کرده که حدس و گمان زدن غیر ممکن بشه

ممنون داداش راست میگی شاید کلش یک توهم باشه که خواسته ماهم توهم بکنیم ببین داداش تو وتقعیت هم مارو نوهم میدن واقعا ارزش متال گیر فن بودن هینه خداست راستی داداش الد اسنیک جان شاید اون وال

ها منظورش اشاره به لوگوی ایتن شرکته هست دیگه چون لوگوی این شرکت موبیدیک هم دم وال هست !!!!!

{یا خدا چه شیر تو شیر}

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
حالا منو باشيد نيم ساعته رفتم تو سايت بازي و موشفاكانه تمام سايت رو از زير نظر گذروندم.
نتيجه اي كه گرفتم:اون عكس كنار لوگو شركت سازنده احيانا قسمتي از بدن روباه نيست؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر