PES6 Official Thread

Pro Evolution Soccer 2007

سلام
کم کم باید منتظر نسخه جدید pes باشیم امسال قرار است با اسم Pro Evolution Soccer 2007 بیاد که اسمهای دیگه ی اون
Winning Eleven 2007 , Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007, World Soccer Winning Eleven 10, Pro Evolution Soccer 6 (EU

گرافیک بازی مطمئنن خیلی بهتر شده چون برای xbox 360 هم این بازی زده میشه بخاطر همین یگ گرافیک بسیار خوب خواهد داشت
قرار است برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps3 .ps2.Game Cube ساخته بشه

من هرچی سعی کردم نتونستم ترایلر این بازی رو گیر بیارم یکی هم گیر آوردم ولی لینکش خراب بود اگه کسی گیر بیاره برام ممنون میشم:cheesygri
در کل گرافیک بازی که خیلی بالا رفته
قرار است در این نسخه اسمهای تیمها درست باشه و لیگهای جدید اضافه شده بشه و امکانات دیگه ای که هنوز به طور واضع اعلام نکردن
ولی آنچه که معلوم است خیلی بهتر از نسخه های قبلیش خواهد بود بازم هم از ea جلو خواهد زد:cheesygri

Published by: Konami
Developed by: Konami
Genre: Sports
Number of Players: 8
Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased

اینم چند تا شات از بازی:

آخرین ویرایش:
بازی رو دیشب دونلود کردم بهتر شده. فقط اینکه اگر دیدید هنگام بازی بشدت آهسته میشه و گیر میکنه ایراد از درایور یا سیستم شما نیست ایراد خود بازی هست.اکثر کارت های گرافیک ATI این مشکل رو دارن با این بازی . خود کونامی گفته بزودی patch میده تا مشکل حل شه .البته تو فوروم آلمانی بازی گفته چون فقط تو آلمان ریلیز شده بود تا دیروز.

بازی رو دیشب دونلود کردم بهتر شده. فقط اینکه اگر دیدید هنگام بازی بشدت آهسته میشه و گیر میکنه ایراد از درایور یا سیستم شما نیست ایراد خود بازی هست.اکثر کارت های گرافیک ATI این مشکل رو دارن با این بازی . خود کونامی گفته بزودی patch میده تا مشکل حل شه .البته تو فوروم آلمانی بازی گفته چون فقط تو آلمان ریلیز شده بود تا دیروز.

سلام دوست گرامی
تو امضات مثله اینکه pes با اینترنت بازی کردی
اگه میشه با دایل آپ هم بازی کرد یه راهنمایی بکن چجوری می شه
tnx

سلام دوست گرامی
تو امضات مثله اینکه pes با اینترنت بازی کردی
اگه میشه با دایل آپ هم بازی کرد یه راهنمایی بکن چجوری می شه
tnx
اگه به پست توجه کنی می بینی گفته من بازی رو دیشب دانلود کردم.
حالا یه سوال دارم ازت,چه جوری با دیال آپ دانلود کرده؟؟موهاش بنده خدا سفید میشه تا دانلودش کنه!!:cheesygri

اگه به پست توجه کنی می بینی گفته من بازی رو دیشب دانلود کردم.
حالا یه سوال دارم ازت,چه جوری با دیال آپ دانلود کرده؟؟موهاش بنده خدا سفید میشه تا دانلودش کنه!!
سلام
اولا که منظور دوستمون امضا فرشین هست...دقت کنی می بینی
دوم هم اینکه فرشین جز اولین نفرهایی که من می شناسم که سرویس Adsl رو گرفت

سلام
اولا که منظور دوستمون امضا فرشین هست...دقت کنی می بینی
دوم هم اینکه فرشین جز اولین نفرهایی که من می شناسم که سرویس Adsl رو گرفت

اما 3 ماهی هست که از ایران رفتم. با اینترنت ایران حتی adsl میخواستم بگیرم یه روز طول میکشید هر سرعتی.

اینجا 100 مگ هست سرعت زود میشه گرفت.بازی 3.5 گیگه دونلودش.

اما 3 ماهی هست که از ایران رفتم. با اینترنت ایران حتی adsl میخواستم بگیرم یه روز طول میکشید هر سرعتی.

اوه
ببخشید سوالم بی ربطیه با 100 مگ 3.5 گیگ چه قدر طول کشید؟!;)

ما 3 ماهی هست که از ایران رفتم. با اینترنت ایران حتی adsl میخواستم بگیرم یه روز طول میکشید هر سرعتی.

WoW خوشا به سعادتت که عاقبت به خیر شدی:) از اینکه ترک جهنم کردی
خب دیگه حالا هیچ جای سوالی برای کسی باقی نمی مونه

فک میکنم با سرعت 100 مگ اون حجم رو امین در مدت کمتر از 5 دقیقه بگیره

اینکه فوق العادست:eek:
3.5 گیگ اونم 5 دقیقه
291.gif
219.gif

فرشین جون حدود چه قدر برات اب خورده این 100 مگ؟؟

(غلط بکنم این قدر سوال بی ربط به تاپیک بپرسم:blushing:)

اینکه فوق العادست:eek:
3.5 گیگ اونم 5 دقیقه
291.gif
219.gif

فرشین جون حدود چه قدر برات اب خورده این 100 مگ؟؟

(غلط بکنم این قدر سوال بی ربط به تاپیک بپرسم:blushing:)

من پولی براش نمیدم. خونه رو وقتی گرفتم روش بود اما 100 مگ رو اگر بخواید بصورت آزاد بگیرید میشه نزدیک 40 هزار تومن تبدیل بشه.

pes آنلاین نمیتونید با دایل آپ .هم باید اورجینال باشه برای وارد شدن به lobby بازی هم دایل آپ جواب نمیده. از ایران هم با adsl با یکی تو اروپا هم نمیشه به خاطر latency یا همون تاخیر.

pro evolution soccer 6 نسخه Ps2 روز پنجشنبه پخش شد

و نسخه Pc به خاطر كرك روز شنبه پخش ميشه

آخرین ویرایش:
ماشاا.. چقدر مستعد منحرف شدنید :cheesygri
یه سوال پرسیدیما
تاپیکو به کجا کشیدید

منم برای همین تعجب کردم چون باید بازیت اورجینال باشه که تونت بتونی بگیمی
ok bye

چرا حجم بازی 2 برابر شده؟؟؟؟ :eek: پارسال 1.10 گیگ بود دی وی دی بازی ولی امسال 3.5 گیگ شده!!!!
مگه انجین بازی رو عوض کردن خلاصه یکی بگه چی کار کدون که بازی حجمش این قدر زیاد شده تا اونجا که من میدونم بازی تغییر خاص گرافیکی نداشته

من از دانشگاه دوان دوان رفتم بازی رو گرفتم! آخرین بازی که با ذوق و شوق گرفتم Evil 4 بود 1 سال پیش ...
دارم نصب میکنم الان.
تو رو خدا اگه کسی سریال نامبر بازی رو داره بده

Attachments

Back