PES 2015 [پست اول خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:
ببین بچه اگه میخایی بحث کنی مشگلی نیست اما بخایی مزه پرونی کنی فرق داره

الحمدلله همه تو این سایت گنده و لاتن :| :) بفرما بحث کن منو قانع کن pes از فیفا بهتر بوده تو این سالها و وقتی pes 2014 اومده فیفا خودشو نشون داده :) با مدرک ، دلیل و هرچی که هست

شما فک کنم تو سال 2004-2005 موندی :دی یه چند سالی هست که pes جلوی فیفا چیزی واسه گفتن نداره :دی این که انقدر با قاطعیت میاید میگید کی فیفا بهتر بوده واقعا خنده داره :))
احتمالا تو این چند سال از فیفا فقط چند تا عکس دیدید :دی
از نظر ایشون و من پرو 14ضعیف تر ازفیفا 14 است
من با اینکه زیاد فیفا 14 بازی کردم ولی اکثرا پرو 13 رو جذاب تر از فیفا 14 میدونیم
هر کی نظرش محترمه

داداش کی فیفا بهتر بوده کلان وقتی pess 2014 اومده فیفا خودش نشون داده اونم پی اس چند سال دیگه قابل مقایسه نیست با فیفا از همه نظر حالا ببین

:|:|:| آره دیگه مثلا از لحاظ گزارشگر ... لایسنس تیما... ورزشگاه ... پیراهن ... گیم پلی ... :|:|:|

[FONT=mj_mani]ویدئویی از گیم پلی بازی PES2015 بین دو تیم برزیل و آلمان[/FONT]

این هم یک ویدئو جدید که توسط Bateson87 ضبط شده است و مسابقه ای بین دو تیم برزیل و آلمان را نشان میدهد . این ویدئو مستقیما از کنسول ضبط شده است . در این ویدئو یک گل تماشای توسط Schweinsteiger زده میشود .

[FONT=mj_mani]دانلود با کیفیت720P[/FONT]
[video=aparat;o54pZ]http://www.aparat.com/v/o54pZ[/video]

نه مسلمه که نیست! اما مثلا آیا سازنده های بازی dante's inferno میتونن بگن ما به اوج برمیگردیم وقتی گیمی موفقتر تو همه جهات به اسم gow تو سبکشون وجود داره؟

یعنی داری میگی فیفا همیشه از PES بهتر بوده؟ :-? Dante's Inferno سرتا پا تقلید از GoWه! ولی PES زمانی بهترین بازی فوتبالی بود (زمان PS1 ,PS2) و چند سالیه که از فیفا عقب افتاده، حقم داره بگه برگشت به اوج، چون یه زمانی توو اوج بوده.

در مورد خرج EA بگم زمانی هم که از PES ضعیفتر عمل میکرد فروشش بیشتر بود برای خرج بیشتر EA برای فیفا! لایسنس ها و تبلیغات و ... همه اینا باعث فروش بیشتر فیفا میشد، حالا الانم که از نظر گیم پلی جلوتره بهترم شده

ولی PES زمانی بهترین بازی فوتبالی بود
دقیقا کی؟ چون هیچوقت تو فروش در حد هم نبودن و همیشه فیفا چند برابر میفروخت!
یه زمانی که اصلا تو اروپا نمیومد و به اسم winning eleven بود و فقط تو ژاپن بود!
لایسنس ها و تبلیغات و ... همه اینا باعث فروش بیشتر فیفا میشد
خیلی ساده دارم توضیح میدم! فیفا خوب میفروشه EA هم خرجش میکنه! pes افتضاح میفروشه کونامی هم نمیتونه خرجش کنه! این قضیه 1 سال 2 سال هم نیست از نسل 6 (ps2) فیفا فاصله گرفت و دیگه pes بهش نرسید! همون pes 6که همه میگن بهترین بود هم تو فروش به فیفا نزدیک نمیشد

دقیقا کی؟ چون هیچوقت تو فروش در حد هم نبودن و همیشه فیفا چند برابر میفروخت!
یه زمانی که اصلا تو اروپا نمیومد و به اسم winning eleven بود و فقط تو ژاپن بود!
یعنی طبق فروش یک محصول میشه تعیین کرد که کدوم بهتر بوده؟؟؟؟
فیفا تا همون 2006-2007 دنباله رو pes بود! خلاقیت ها و چیزایی که pes اضافه میکرد سال بعد فیفا برمیداشت همونارو کپی میکرد تو بازیش !
فیفا خیلی سطح اش پایین تر از ساکر بود سانتر میکردی 3 نفر تو محوطه تیم مدافع بودن اونم باید با یکی از کلید روی دسته باید هد میزدی! بازی رو با فوتبال آمریکایی اشتباه گرفته بودن تو بازی مشت زنی داشت... اصلا نمیگنجه اینجا بخوام همه رو بگم

یعنی طبق فروش یک محصول میشه تعیین کرد که کدوم بهتر بوده؟؟؟؟
نه ولی میشه فهمید کدومشون تو اوج بودن!
فیفا تا همون 2006-2007 دنباله رو pes بود!
:| توهم میزنی
خلاقیت ها​
و چیزایی که pes اضافه میکرد سال بعد فیفا برمیداشت همونارو کپی میکرد تو بازیش !
توهم !!! اصلا علنا تا نسل 7 هیچ خلاقیتی تو فوتبالا نبود! خلاصه میشد به master league مسخره pes!
فیفا خیلی سطح اش پایین تر از ساکر بود سانتر میکردی 3 نفر تو محوطه تیم مدافع بودن اونم باید با یکی از کلید روی دسته باید هد میزدی!
یعنی چی من متوجه نمیشم؟ قراره با 5 تا دکمه هد بزنی؟ مثلا X رو بگیری تند تند L2 بزنی؟
بازی رو با فوتبال آمریکایی اشتباه گرفته بودن تو بازی مشت زنی داشت.
معلومه کلا فیفا نمیزدی فقط خواستی بکوبی! من تک تک فیفا هارو بازی کردم اینی که میگی رو ندیدم شاید تو NHL بوده باشه!
همون داخل سالن فیفا 98 میارزید به کل pes!! بازم تکرار میکنم pes هیچوقت اوجی نداشت سلیقه شما هم اصلا تو این قضیه دخیل نیست! موفقیت یه بازی از فروششه! نه از سلیقه شما!

گذشته رو بیخیال شین..هر حرفی میشه میگید قبلا اینطوری بود اونطوری بوده..داره بر میگرده به ریشه ها و و .... ! الان pes کجاس ؟؟
هی میگین میخواد برگرده به ریشه ها
دوست عزیز Fifa رو با pes تا 3 یا 4 سال پیش مقایسه میکردن الان ببینی دیگه حرفی هم از مقایسه نیس چون کاملا مشخصه fifa گیم پلی ثابتی داره و هر ساله بازیو کامل تر میکنه
ولی pes هنوز نمیدونه هدفش چیه
خدا وکیلی من این گیم پلیشو دیدم به این میگین حریف برای فیفا ؟؟ بیخیال باو
انگاری فیلم رو گذاشتن رو دوره تند ..
شما که نمیدونی فیفا تو کل جهان شناخته شدس و اکثرا فروش فیفا تو همه جا بهتره بهتره بحث نکنی
یه سری هم میگن فیفا تازه از نسخه 14 بهتر شده !!!
فیفارو از فیفا 10 میشناسن و بهتر از pes میدونن...بلکه قبلشم خیلی خیلی بهتر از pes بوده
و شک نکنید که حالا حالا هم همین وضع ادامه داره
و هر سال میاید بحث میکنید ولی خودتونم میدونید فیفا خیلی بهتره و اصلا کار درستی نیست این دو تا بازی رو مقایسه کردن چون خیلی سطح pes پایین تره .

نه ولی میشه فهمید کدومشون تو اوج بودن!

:| توهم میزنی

توهم !!! اصلا علنا تا نسل 7 هیچ خلاقیتی تو فوتبالا نبود! خلاصه میشد به master league مسخره pes!

یعنی چی من متوجه نمیشم؟ قراره با 5 تا دکمه هد بزنی؟ مثلا X رو بگیری تند تند L2 بزنی؟

معلومه کلا فیفا نمیزدی فقط خواستی بکوبی! من تک تک فیفا هارو بازی کردم اینی که میگی رو ندیدم شاید تو NHL بوده باشه!
همون داخل سالن فیفا 98 میارزید به کل pes!! بازم تکرار میکنم pes هیچوقت اوجی نداشت سلیقه شما هم اصلا تو این قضیه دخیل نیست! موفقیت یه بازی از فروششه! نه از سلیقه شما!

کسی که فن هست عملا بحث کردن باهاش اشتباست
طرز استفاده از کلماتت هم نشون میده احترام ب طرف مقابل رو از رفتارتون حذف کردید من بحثی با شخص شما ندارم

دو تا بحث تو زمینه گیم هست که هیچ وقت به نتیجه نمیرسه:
1-مقایسه سونی و مایکروسافت
2-مقایسه فیفا:xوpes:-&
پس دعوا نکنید و هرکس بازی مورد علاقه خودش رو بازی کنه:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or