PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
با اینکه معلومه یه خبراییه ولی نمیدونم چرا توو کتم نمیره نمیتونه PES توو یه سال از فیفا بهتر شه
:-?
خٌب سلیقه ایه! بعضیا از pes بیشتر خوششون میاد! هیچ دلیلی نداره که از فیفا بهتر باشه یا بدتر!

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
الان یه ویدیویه 1080p ازش دیدم..
متاسفانه بازی خیلی شبیه به نسخه ی 14 هست و نحوه ی شوت زدن و عکس العمل دروازه بانا خیلی شخمیه..یارو با شواین اشتایگر از وسط زمین زد صاف رفت تو گل.. :d
تور دروازه به شدت مصنوعیه..بازی خیلی خیلی آرکیده و برای کسایی لذت بخشه که فوتبال براشون صرفا مثه یه شوی تلویزیونی سرگرم کنندس و به صورت حرفه ای دنبالش نمیکنن..
یه مثال ساده بزنم براتون:برای خیلی از ماها فوتبال صرفا یه ورزش نیس که بشینیم فقط نگاهش کنیم و 4 تا تخمه بشکنیم و اصن به جزئیات توجه نکنیم..مثلن من برام از جزئیاتی مثه دونه های چمن تا عکس العمل تماشاگرا مهم و حیاتیه..و خیلی خیلی چیزای دیگه مثه تاکتیک و...
چیزی که به هیچ وجه تو این ویدیویی که ازش دیدم بهش توجه نشده لایسنسای لیگ انگلیسم که باز هم گرفته نشده..
در هر صورت باید منتظر دمو بود ولی تا جایی که دیدم این بازی به هیچ عنوان برای کسایی که حرفه ای فوتبال میبینن توصیه نمیشه ولی برای کسایی که صرفا میخوان با دوستاشون بشینن و تفریحی بازی کنن لذت بخشه..
لجم میگیره طرفدارهای فیفا اینجوری حرف میزنند
شما کلا فیفا بازی و به سختی میتونی خوبی های این نسخه رو ببینی
من نسخه با کیفیتشو دانلود کردم و با دقت هم دیدم
واقعا گیم پلی زیبا بود
یعنی چی؟
:|
خودت نتونی بزنی کی میتونه بزنه؟ کافیه غلقشو بلد باشی، اون خطم اجباریه چون باید اولش با غلقش آشنا شی، اگه بازی کرده باشی میفهمی که خودش بعد یه مدت خطو به صورت اتوماتیک حذف میکنه
من کاری به فلش ندارم رو اعصاب بود چپ و راست کردن با شوک

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
حالا من بیطرفم ولی دوستانی که میگن pes به اوجش برمیگرده منظورشون کدوم اوجه؟ pes هیچوقت تو فروش به فیفا نرسیده! اوجش کجا بوده؟:D

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
حالا من بیطرفم ولی دوستانی که میگن pes به اوجش برمیگرده منظورشون کدوم اوجه؟ pes هیچوقت تو فروش به فیفا نرسیده! اوجش کجا بوده؟:D
یکی از دلیل های فروش فیفا قدرت ea و تبلیغات زیاده
همون قدرتی که باعث شده لایسنس اکثر تیم ها رو داشته باشه

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس

همون طور که خودتون فرمودید یکی از دلیل ها نه تنها دلیل!!! بحث دوستان سر اینه که به یک فوتبال دوست حرفه ای حس بازی فوتبال باید منتقل بشه با اون گزارشگر مسخره و این لاینسس های درب وداغون حس فوتبال که هیچ حس بازی زوووو هم به آدم دست نمیده(توضیح:زو یه بازی ای هست که دو تا تیم میشن و یک نفر میگه زو ونباید زو گفتنش قطع بشه و تیم مقابل هم باید بگیرنش تا از خط مشخص شده رد نشه:d)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یعنی کونامی شرکت ضعیفیه؟ کونامی هم خیلی پولداره ولی فروش اصلی فوتبال تو اروپاس که بخاطر سبک بازی فیفا اونا بیشتر فیفا میخرن! pes هر سال میگه به اوج برمیگردم و سلطان باز میگردد و...
خب تو اول ببین چند درصد بازار اروپا رو میتونی بگیری بعد گنده .... کن:D
بعد کونامی اصلا به مدهای آنلاین دقت نمیکنه! من مگه چقدر تو یه سال میخوام سینگل بزنم؟؟؟

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
همون طور که خودتون فرمودید یکی از دلیل ها نه تنها دلیل!!! بحث دوستان سر اینه که به یک فوتبال دوست حرفه ای حس بازی فوتبال باید منتقل بشه با اون گزارشگر مسخره و این لاینسس های درب وداغون حس فوتبال که هیچ حس بازی زوووو هم به آدم دست نمیده(توضیح:زو یه بازی ای هست که دو تا تیم میشن و یک نفر میگه زو ونباید زو گفتنش قطع بشه و تیم مقابل هم باید بگیرنش تا از خط مشخص شده رد نشه:d)
من بحثم این نیست
اره فیفا تو خیلی چیزها بهتره حرفی هم توش نیست
حرف من اینه اگر پرو ایرادهای خودشو برطرف کنه میشه امسال دو تا فوتبال جذاب بازی کرد
ولی خیلی ها کاری به شبیه سازی خوب فیفا ندارن فقط براشون هیجان مهمه که به نظر من هیجان پرو بیشتره
یه خوبی دیگه پرو نسبت به فیفا اینه بدون اینکه به اسامی نگاه کنیم متوجه میشیم توپ زیر پای چه کسی است

یه سوالی برای خودم همیشه هست
چرا کونامی نمیتونه ایرادهای اساسی رو بر طرف کنه
چند تا ایراد همیشگی بگم
دریبل خوردن راحت دروازبان که وقتی به سرعت بریم گوشه شوت بزنیم صد در صد گله
انعطاف کم بازیکن ها در توپ گیری وقتی کسی مثل رونالدو با سرعت چپ و راست میکنه راحت از بغل بازیکن رد میشه بدون اینکه پاشو حرکت بده
گزارش واقعا بی روح نمیدونم چرا عوضش نمیکنند
افساید گیری های الکی الان چند ساله قانون افسایدگیری میگه توپ باید به مهاجم برسه تا افساید بشه ولی کونامی هنوز نمیدونه
کارت های زرد و قرمز بی مورد و اینکه واقعی کارت نمیده مثلا به شدت تکل میزنم از پشت زرد میده یا تکلم توپو میزنه قرمز میده
یعنی کونامی شرکت ضعیفیه؟

نه ضعیف نیست فیفا خیلی قوی تره
من ایرادهای پرو رو قبول دارم

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
:dدیگه حوصله دعوا با فیفایی هارو ندارم چون پارسال بد خورد تو پوزم امروزم میترسم دعوا کنیم بعد حرف اینا باز درست در بیاد

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اون دوستانی که انقد از PES2015 بد میگن یا هیچی از PES نمیفهمن یا دارن ترول میکنن٬ من خودم دو ساله دارم فیفا بازی میکنم ولی حتی اگه یه ربع هم PES2014 بازی کرده باشین میفهمین که PES2015 خیلی نسبت بهش پیشرفت کرده٬ در ضمن منتقدای گنده و گیمرای غول دنیا اومدن از PES تعریف کردن بعد شما میگین همون آشغالیه که بود؟ چقد ترول آخه :d

اوج مگه به فروشه؟ :-/ اگه آره پس الان CoD بهترین بازی تاریخه :d

در ضمن سرمایه گذاری EA پنجاه تای کونامیه ;;)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اوج مگه به فروشه؟
:-/
اگه آره پس الان CoD بهترین بازی تاریخه
:d

پر ضمن سرمایه گذاری EA پنجاه تای کونامیه
نه مسلمه که نیست! اما مثلا آیا سازنده های بازی dante's inferno میتونن بگن ما به اوج برمیگردیم وقتی گیمی موفقتر تو همه جهات به اسم gow تو سبکشون وجود داره؟

پر ضمن سرمایه گذاری EA پنجاه تای کونامیه
دلیلش کاملا واضحه! فیفا شدیدا درآمد زا بوده برای EA! تو اروپا هر هفته جز 3 تای اوله تو فروش، کلی هم از آلتیمیت تیم پول در میارن! خوب خرجشم میکنن!
مطمئن باش اگه pes هم فروش میکرد خرجش میکردن

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
من pes رو ترول که نمیکنم هیچ حتی اگه آشغال هم باشه بازم میخرمش چون کلا فوتبال رو دوست دارم، بازی خوبی هم بده بیرون خب به نفعمه ولی حقایق رو باید گفت فعلا تو شرایط کنونی فیفا از pes بهتره شاید چند وقته دیگه شرایط عوض بشه ....کسی چه میداند:d

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
من pes رو ترول که نمیکنم هیچ حتی اگه آشغال هم باشه بازم میخرمش چون کلا فوتبال رو دوست دارم، بازی خوبی هم بده بیرون خب به نفعمه ولی حقایق رو باید گفت فعلا تو شرایط کنونی فیفا از pes بهتره شاید چند وقته دیگه شرایط عوض بشه ....کسی چه میداند:d

داداش کی فیفا بهتر بوده کلان وقتی pess 2014 اومده فیفا خودش نشون داده اونم پی اس چند سال دیگه قابل مقایسه نیست با فیفا از همه نظر حالا ببین

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بیخیال بحث بشین ......ما همه ی روزی از winning elevenn در سونی 1 شروع کردیم ...البته فیفا سگا هم خوب بود....:xاما باور کنین از ps2 به بعد اصلا جا ماند یعنی با ارزه نسل 7 عقاید خودش ماند و با عقاید نسل 6 برا نسل 7 بازی میزد تو جهت استاندارد کردن بازی پیش نرفت خود کمپانی کونامی هم میدانست تو نسل 7 باخت ......من خودم هر سال جفتشو میگرفتم ی دست میزدم pes دیگه بازی نمیکردم انگار pes ی بازی ضبط شده بوده که فقط باید ی دکمه بزنیم آزادی عمل که صفر بود همه چی هم خطی.......بله فیفا هم ضعف زیاد داره اما در کل گیم پلی و امکانات دیگش چنان بد کوبیدpes زمین که شد مثل کوبیده شدن nba live توسط nba 2k....
ea الان ی بازی ورزشی جهانی داره با برند فیفا که نام آشنا تره و خیلیم سود ده است و حتی حاضر پول به اتحادیه های فوتبال بده تا به کونامی حق استاندارد کردن نام تیم ها رو هم نده.......این قاعده زندگی هم است ...انشاله pes خوب باشه بالاخره ی عده دوست دارشان حتی اگر بگیم 1 نفره باید بهش احترام گذاشت و امیدوار باشه تا پیشرفت کنه و شاید جلو بزنه اما قضیه جلو زدن pes از fifa مثل جلو زدن ما از اقتصاد آلمان میمانه....شرکتea غول بزرگ صنعت گیم .....من 2تا بازی رو امیدوارم بهش اما یکم به fifa باز امیدوارتر.....دغدغه فیفا دیگه گیم پلی نیست زیاد اماpes تو هسته اصلی هنوز گیم پلی راه زیاد داره......فیفا دغدغش حواشی بازی از استادیوم تا فناوری خط دروازه تا احساسات بازیکنا تا گرفتن چیزای دیگه است.....2 3 سال دیگه champions league رو هم میخره حقشو با این منوال........من pes دوست دارم اما fifa مهترمتره برام چون به همه احترام گذاشت چند سال اخیر و درجا نزد..........

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
داداش کی فیفا بهتر بوده کلان وقتی pess 2014 اومده فیفا خودش نشون داده اونم پی اس چند سال دیگه قابل مقایسه نیست با فیفا از همه نظر حالا ببین

شما فک کنم تو سال 2004-2005 موندی :D یه چند سالی هست که pes جلوی فیفا چیزی واسه گفتن نداره :D این که انقدر با قاطعیت میاید میگید کی فیفا بهتر بوده واقعا خنده داره :))
احتمالا تو این چند سال از فیفا فقط چند تا عکس دیدید :D

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
شما فک کنم تو سال 2004-2005 موندی :D یه چند سالی هست که pes جلوی فیفا چیزی واسه گفتن نداره :D این که انقدر با قاطعیت میاید میگید کی فیفا بهتر بوده واقعا خنده داره :))
احتمالا تو این چند سال از فیفا فقط چند تا عکس دیدید :D
ببین بچه اگه میخایی بحث کنی مشگلی نیست اما بخایی مزه پرونی کنی فرق داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر