PES 2015 [پست اول خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:
دیروز داشتم بازی هام مرتب میکردم چشم افتاد به پی اس 2009 پلی 3 گفتم بزارم بازی کنم خداییش وقتی بازی کردم کلی حال کردم یعنی الان فیفا 2014 بود ولی یکم کند تر بود کلان خیلی جذاب بود حال کردم

امین جان لینک اول نیمار باز نمیشه برا من میشه بزاری دوباره

دو تا ویدئو گیم پلی از صحنه های مختلف pes 2015 با هم مونتاژ شده .

در ضمن ویدئوی اولی که دانلود کردین گل اولی رو که نیمار میزنه سی پی یو داره نیمار رو اداره میکنه !!! :|

1 - PES 2015 - Gameplay Compilation #1 - YouTube

2 - https://www.youtube.com/watch?v=GytofRdQSFc
وای پسر بی نظیر بود خیلی کیف کردم
انیمیشن های دروازبانها خیلی خوب و زیاد بود

دیروز داشتم بازی هام مرتب میکردم چشم افتاد به پی اس 2009 پلی 3 گفتم بزارم بازی کنم خداییش وقتی بازی کردم کلی حال کردم یعنی الان فیفا 2014 بود ولی یکم کند تر بود کلان خیلی جذاب بود حال کردم

الان درست شد ؟؟؟!!! :)

http://www.youtube.com/watch?v=BVcLO-rM1x0

یعنی این پست منو اصلا به هم ریخت ...
پیـس 2008 هم یه تست بکنید همون فیفا 15 هست فقط یه خورده بازیکنا تند ترن !

دوست عزیز یکی از دلایل عقب موندگی این بازی سادگی بیش از حد و نداشتن یه ساختار دفاعی هستش شما باز از ساده شدن بازی تعریف میکنی ؟

احتمالا داشت با PES14 مقایسش میکرد..
که خب منم دوس دارم همونجوری که میگه باشه..
چون PES14 اصا هیچ جوره با آدم راه نمیومد! هیچ جوره!!

دوست عزیز یکی از دلایل عقب موندگی این بازی سادگی بیش از حد و نداشتن یه ساختار دفاعی هستش شما باز از ساده شدن بازی تعریف میکنی ؟

من با پی اس 2014 مقایسش کردم بلخره تحول ایجاد شده تو بازی امیدوارم که به اوج برگرده که بر میگرده فعلان که امیدواریم از سال قبل بیشتره

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or