PES 2011 | PC

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    pes
PES2011.jpg

KONAMI
SOCCER
TBA 2010

sadra-hhh
-AI جديد و پيشرفته برای مدافعين!

-انيميشن های جديد و به روز شده برای بازيکنان

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!

-mode های اختصاصی برای: UEFA cl,Europa league ,copa liberadores,South amercia's CL

آقای jon murphy سرپرست تيم اين بازی در اروپا ميگويد: ما خيلی نزديک با طرف داران کار خود را ادامه داديم و سعی کرديم به آنچه PES به عنوان فوتبال انجام نميدهد واقف شويم!و آن چيزی جز انيميشن های جديد و آزادی عمل کامل نبود که PES2011 هر دو آن ها را خواهد داشت! و در اين نسخه اين دو عامل به هم ديگر پيوند خورده اند و به همين خاطر PES2011 يک PES واقعی خواهد بود و به طور حتم بهترين نسخه اين سری است.

و ليونل مسی دوباره روی کاور حضور خواهد داشت!
از اينجا ميتوانيد تريلر معرفی بازی را ببينيد!

]

همیشه موقع انتشار نسخه جدید فیفا تو تاپیکش میگن امسال دیگه فیفا فلانه بیساره
بهمانه pes دیگه به تاریخ پیوست و از این جور حرفا
ولی وقتی که جفتشون منتشر میشن میبینیم که فیفا فقط یه خورده موزیک های متن و تغییر داده و هیچ...
تا کی میخای به این مقایسه الکی ادامه بدین...

سلام
من میخواستم بدونم کسی این دمو 1.3gb که دوستمون گذاشته رو دانلود کرده ایا کامل هست یعنی چیز دگه ای نمیخواد دان کنیم تا اجرا شه لینکش خوبه نرم تا وسطش ارور بده بازی چطوره خوبه من حتی یک دمو ام ازش ندیدم از فیفا زیاد دیدم و خیلی منتظرشم ولی این یکی رو میخوام ندید بگیرم اگه کسی دان کرد ه لطف کنه بگه چجوریه تیماش چیه ؟ راستی فرق بن اون دو نسخه دیگه ای که دوستمون گذاشته چیه؟

سلام
من میخواستم بدونم کسی این دمو 1.3gb که دوستمون گذاشته رو دانلود کرده ایا کامل هست یعنی چیز دگه ای نمیخواد دان کنیم تا اجرا شه لینکش خوبه نرم تا وسطش ارور بده بازی چطوره خوبه من حتی یک دمو ام ازش ندیدم از فیفا زیاد دیدم و خیلی منتظرشم ولی این یکی رو میخوام ندید بگیرم اگه کسی دان کرد ه لطف کنه بگه چجوریه تیماش چیه ؟ راستی فرق بن اون دو نسخه دیگه ای که دوستمون گذاشته چیه؟
همین رو دانلود کن من تستش کردم مشکلی نداره.
http://dl.pes2011.konamionline.com/pes2011/package/PES2011_Demo.exe

سلام

من تا حالا نصفشو دانلود کردم (:shrewd:) فعلا که مشکلی نبوده ..

همیشه موقع انتشار نسخه جدید فیفا تو تاپیکش میگن امسال دیگه فیفا فلانه بیساره
بهمانه pes دیگه به تاریخ پیوست و از این جور حرفا
ولی وقتی که جفتشون منتشر میشن میبینیم که فیفا فقط یه خورده موزیک های متن و تغییر داده و هیچ...

نه داداش هرچی هم که باشه امسال به طور کامل با نسخه قبلش فرق کرده ..
گوش شیطون کر امسال NEXTGEN زدن !!:d

کسانی که دموی بازی رو دانلود کردن جواب بدن:

اسم بازیکنا درست بود و درست تلفظ میشد؟

ــــ‌ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حالا صبر کنین FIFA 11 برای pc بیاد.می بینیم نظر بعضیا عوض میشه یا نه !!! :hurted1:

کسانی که دموی بازی رو دانلود کردن جواب بدن:

اسم بازیکنا درست بود و درست تلفظ میشد؟

ــــ‌ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حالا صبر کنین FIFA 11 برای pc بیاد.می بینیم نظر بعضیا عوض میشه یا نه !!! :hurted1:

فکر نمی کنم نسخه دمو گزارشگر داشته باشه ..:neutral:
----
EA گفته 15 sep دمو میاد ! تا الان که ملت و سر کار گذاشته ...:censored:

داداش فکر کنم این رفیقمون اصلا منظورش واسه PC نبود واسه کنسولارو می گفت منم باهاش موافقم
وقتی خودتون بحث مقایسه رو میکشین وسط نمیشه ساکت موند . یعنی فیفا تو کنسول فقط موزیکهارو اضافه میکنه ؟ واسه همینه که امتیازاش بالای 90 هستش دیگه ؟ حتما منتقدها موزیکها واسشون تازگی داشته!!
منم فکر کنم اون دوستمون منظورش نسخه pc بوده . که اگه بوده منم باهاش موافقم . ولی امسال فرق داره . بازی nextgen شده . تریلرهای گیم پلی هم اومده . در هر صورت امسال pes هم خیلی پیشرفت کرده . ولی بر خلاق پارسال . امسال pcبازها 2تا انتخاب دارن
راستی پیشنهاد میکنم تو تاپیک FIFA11 تو بخش PC تریلرهایی که از گیم پلی هستش رو بک نگاهی بندازی . اونوقت به تغییرات اساسیِ نسخه-ی PC پی میبرید

آخرین ویرایش:
بابا اين بحثا چيه ميكنيد ديگه خود فن هاي pes هم ميدونن كه fifa يه سر و گردن بالا تر از pes هستش البته بجز نسخه pc كه اون هم امسال يه شاهكار شده واسه خودش ! پس ديگه واقعا دليلي نداره بريم pes با اين همه مشكلات بگيريم و ديگه بايد طرفدارهاي pes قبول كنن كه ديگه نميتونن لذت اون تجربه pes 2004 رو داشته باشن ، بياييد همه دست به دست هم دهيم fifa بازي كنيم !:>

کسی که واقعا فن فوتباله هیچ کدوم از این دوتا بازیو از دست نمیده
صبر کنین بازیها بیاد،نقاط ضعف و قوت بازی بعد از بازی کردن دست کسایی که حرفه ای این دوتا بازیو انجام میدن میاد همینجوری نیست که بگی این بهتره یا اون بهتره، هر کدوم مشکلاتی رو حتما دارن باید ببینیم شرکت های سازنده چقدر به نظرات علاقه مندان به این دوبازی توجه کردن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or