PES 2011 | PC

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    pes
PES2011.jpg

KONAMI
SOCCER
TBA 2010

sadra-hhh
-AI جديد و پيشرفته برای مدافعين!

-انيميشن های جديد و به روز شده برای بازيکنان

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!

-mode های اختصاصی برای: UEFA cl,Europa league ,copa liberadores,South amercia's CL

آقای jon murphy سرپرست تيم اين بازی در اروپا ميگويد: ما خيلی نزديک با طرف داران کار خود را ادامه داديم و سعی کرديم به آنچه PES به عنوان فوتبال انجام نميدهد واقف شويم!و آن چيزی جز انيميشن های جديد و آزادی عمل کامل نبود که PES2011 هر دو آن ها را خواهد داشت! و در اين نسخه اين دو عامل به هم ديگر پيوند خورده اند و به همين خاطر PES2011 يک PES واقعی خواهد بود و به طور حتم بهترين نسخه اين سری است.

و ليونل مسی دوباره روی کاور حضور خواهد داشت!
از اينجا ميتوانيد تريلر معرفی بازی را ببينيد!

]

من همه ی نسخه های pes رو بازی کردم ولی تا حالا یه بار هم فیفا نزدم با این حال چون pc دارم ترجیه میدم همون pes رو بازی کنم .

منم منظورم برای pc هست.
دوست عزیز fifa 11 امسال شده مثل fifa 10 World Cup کنسول ها. من که از امسال pes رو ول کردم رفتم سراغ fifa 11 که واقعا معرکه هست.

منم منظورم برای pc هست.
دوست عزیز fifa 11 امسال شده مثل fifa 10 World Cup کنسول ها. من که از امسال pes رو ول کردم رفتم سراغ fifa 11 که واقعا معرکه هست.
به نظر من کلا فیفا بدرد نمی خوره
PESخیلی بهتره حتا از فیفای کنسول ها
امسال هم که کنامی گفته 1000تا انیمیشن جدید به بازی اضافه کرده ترکیب چیدن هم که دیگه از عکس هایی که اومده ملومه چقدر تو بازی مهم شده همه چیز هم مثل این که میشه تنظیم کرد

منم منظورم برای pc هست.
مثل world cup ندشه-مثل FIFA10 شده-WC که اشغالی بیش نبود-سازندگان فیفای اصلی اصلا نقشی روش نداشتن-فقط بر روی گیم پلی بازی کار کردن!!!

ولی به نظرم همون 10 هم که الان مقداری پیشرفته شده و شده نسخه 11 کنسولی فوق العادست-
نظر کل رفیقای منو نسبت به FIFA عوض کرد و همه فیفا فن شدن ییهو:دی

PES هم امسال بدک نیست ...

به نظر من کلا فیفا بدرد نمی خوره
PESخیلی بهتره حتا از فیفای کنسول ها
امسال هم که کنامی گفته 1000تا انیمیشن جدید به بازی اضافه کرده ترکیب چیدن هم که دیگه از عکس هایی که اومده ملومه چقدر تو بازی مهم شده همه چیز هم مثل این که میشه تنظیم کرد

شما اگه یه بار fifa 11 رو برای pc بازی کنی نظرت 100 درصد تغییر میکنه./:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or