PES 2011 | PC

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    pes
PES2011.jpg

KONAMI
SOCCER
TBA 2010

sadra-hhh
-AI جديد و پيشرفته برای مدافعين!

-انيميشن های جديد و به روز شده برای بازيکنان

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!

-mode های اختصاصی برای: UEFA cl,Europa league ,copa liberadores,South amercia's CL

آقای jon murphy سرپرست تيم اين بازی در اروپا ميگويد: ما خيلی نزديک با طرف داران کار خود را ادامه داديم و سعی کرديم به آنچه PES به عنوان فوتبال انجام نميدهد واقف شويم!و آن چيزی جز انيميشن های جديد و آزادی عمل کامل نبود که PES2011 هر دو آن ها را خواهد داشت! و در اين نسخه اين دو عامل به هم ديگر پيوند خورده اند و به همين خاطر PES2011 يک PES واقعی خواهد بود و به طور حتم بهترين نسخه اين سری است.

و ليونل مسی دوباره روی کاور حضور خواهد داشت!
از اينجا ميتوانيد تريلر معرفی بازی را ببينيد!

]

برای منم عکسا نمیاد.کونامی تو این چند سال کارش شده فقط خوشکل کردن منو ها :)) خدایی اصلا به نظرات کاربرا هیچ توجهی نکردن.این که فقط یه دستی به سر و روی بازی میکشه و قشنگش میکنه 100% تایید میشه.PES فقط ظاهر خوبی داره.امسال دیگه PES رو نمیخرم از دوستم میگیرم:dولی همیشه فیفا رو میخرم حتی اگه واسم اجرا نشه :d

برای منم عکسا نمیاد.کونامی تو این چند سال کارش شده فقط خوشکل کردن منو ها :)) خدایی اصلا به نظرات کاربرا هیچ توجهی نکردن.این که فقط یه دستی به سر و روی بازی میکشه و قشنگش میکنه 100% تایید میشه.PES فقط ظاهر خوبی داره.امسال دیگه PES رو نمیخرم از دوستم میگیرم:dولی همیشه فیفا رو میخرم حتی اگه واسم اجرا نشه :d

این یکی رو واقعا خوب اومدی من که 100 درصد باهات موافقم. :-bd

کی امسال میره pes میخره بابا!!!!!!:lol::biggrin1::lol:

خب منم تجربه کردم دمو رو
مثل همیشه در بدو ورود به بازی شاهد منوهای شکیل و چشم نواز هستیم از این نظر کونامی خوب تنوع میده!
دمو 4 تا تیم داره بارسلونا بایرن و اینترناسیونال برزیل و گوادالاخارا :lol:
منوهای تنظیمات به شدت متخول شدند و تا 1 ساعتی گیمر رو گیج میکنن تا به مقصودش برسه البته این چیز منفی به حساب نمیاد و بعد از ور رفتن باهاشون عادی میشه براتون
از گیم پلی بخوام بگم اینه که بازی به شدت نرم و روان شده و دیگه اون حس خشکی که توی 2010 بود رو نداره البته به این روانی بازی کمی باید شل بودن بازی کنا رو هم اضافه کرد
پاس دادن خیلی لذت بخش شده و مثل 10 رو اعصاب نیست در ضورتی که از آنالوگ استفاده کنید توپ رو با هر زاویه ای که دوست دارید میتونید پاس بدید یا شوت کنید
انیمیشن های بازی نرم تر و روان تر شدن
یه تعداد حرکت با آنالوگ ها میتونید انجام بدید که قابل تنظیم هم هستند و در هر بار فقط چهار تارو میتونید انتخاب کنید که توی تریلرها اگر دیده باشد متوجه منظورم میشید(اعم از ژانگولر بازی های بازیکنای دنیا)
گرافیک بازی هم زیاد تغییر نداشته و بیشتر سعی کردن به گیم پلی بازی بپردازند!
جو بازی هم مثل همیشه سرده و هیجانی نداره طوری که بعضی وقتا احساس میکنید اسپیکر خاموشه
بازی همه جوره پیشرفت داشته ولی بازم از نظر من این پیشرفت کافی نبوده و میتونست خیلی بهتر از اینا باشه

الان وقت ندارم توضیح کامل بدم ضمن این که اینقدرا هم بازی نکردم در حد 1-2 دست
در کل از 2010 یه سرو گردن بالاتره

آخرین ویرایش:
طوری میگید که انگار اورجینال میرید از آمریکا میخرید
=))=))=))

خوب دوستان من هم دمو رو بازی کردم و واقعا لذت بردم نسبت به pes 2010 عالی هست !!!
گرافیک بازی پیشرفت خوبی داشته و واقعا سعی شده که همه چیز طبیعی باشه .
صداگذاری همه خیلی خوبه صدای ضربه به توپ هم قشنگ تر شده و صدای تماشا چیها به بازی جو خاصی میده !
گیم پلی بازی واقعا تغییر کرده خیلی نرم تر شده و بازی کاملا روون هست که جذابیت بازی رو چند برابر کرده ولی بزرگترین اشکال بازی تو پاسکاری هست که نسبت به 2010 بهتر شده ولی محدود به یه فضا !!
یعنی بیشتر پاسها اتوماتیک شده !!
در کل با یک بازی عالی روبرو هستیم ( pes بازا )

خوب یعنی اینکه درایو جا به اندازه کافی نداره .. :)
و آخرش هم میگه یا براش جا باز کن یا یه درایو دیگه انتخاب کن ..!!!
یعنی چی این حرف- حد اقل توی هر درایوم 30 گیگ و حد اکثر 200 گیگ خالی دارم.
خودم حالیمه چی نوشته ولی چرت نوشته:دی

طوری میگید که انگار اورجینال میرید از آمریکا میخرید
=))=))=))
اولا هیچ ربطی نداره.تو خودت حاضری 1000 تومن بدی یه چیزی بخری که بدردت نخوره؟تو ایران خیلیا زورشون میاد همین 1000 تومنم بدن.پس دیگه بحثشو نکن.همه فیفا ها رو میخرم چون میدونم اگه اجرا نشه بالاخره یه روزی PC رو عوض میکنم و بازی میکنم :d حالا حالاها مونده تا فیفا رو سیستمم اجرا نشه ;) در آخر هم اورجینالش با همین که دست ما میرسه هیچ فرقی نداره:>

خب منم تجربه کردم دمو رو
مثل همیشه در بدو ورود به بازی شاهد منوهای شکیل و چشم نواز هستیم از این نظر کونامی خوب تنوع میده!
دمو 4 تا تیم داره بارسلونا بایرن و اینترناسیونال برزیل و گوادالاخارا :lol:
منوهای تنظیمات به شدت متخول شدند و تا 1 ساعتی گیمر رو گیج میکنن تا به مقصودش برسه البته این چیز منفی به حساب نمیاد و بعد از ور رفتن باهاشون عادی میشه براتون
از گیم پلی بخوام بگم اینه که بازی به شدت نرم و روان شده و دیگه اون حس خشکی که توی 2010 بود رو نداره البته به این روانی بازی کمی باید شل بودن بازی کنا رو هم اضافه کرد
پاس دادن خیلی لذت بخش شده و مثل 10 رو اعصاب نیست در ضورتی که از آنالوگ استفاده کنید توپ رو با هر زاویه ای که دوست دارید میتونید پاس بدید یا شوت کنید
انیمیشن های بازی نرم تر و روان تر شدن
یه تعداد حرکت با آنالوگ ها میتونید انجام بدید که قابل تنظیم هم هستند و در هر بار فقط چهار تارو میتونید انتخاب کنید که توی تریلرها اگر دیده باشد متوجه منظورم میشید(اعم از ژانگولر بازی های بازیکنای دنیا)
گرافیک بازی هم زیاد تغییر نداشته و بیشتر سعی کردن به گیم پلی بازی بپردازند!
جو بازی هم مثل همیشه سرده و هیجانی نداره طوری که بعضی وقتا احساس میکنید اسپیکر خاموشه
بازی همه جوره پیشرفت داشته ولی بازم از نظر من این پیشرفت کافی نبوده و میتونست خیلی بهتر از اینا باشه

الان وقت ندارم توضیح کامل بدم ضمن این که اینقدرا هم بازی نکردم در حد 1-2 دست
در کل از 2010 یه سرو گردن بالاتره

جالبه
منم اگه می خواستم نظرم رو در مورد این بازی می گفتم
شاید دقیقا جمله به جمله حرفام همینی بود که این دوستمون دادن

من نمی دونم پی ای اس کی می خواد صدا گزاری بازیش رو درست کنه واقعا فاجعه و رو اعصابه

احتمالا چون زیاد فضا داری این خطا رو داده:d;). DX رو آپدیت کردی؟ Version june 2010
بعله.کلا سیستمم فول اپدیت هست،هم از لحاظ ویندوزی(هم Xpهم 7 هر دو نسخه 32-64)
هم انتی ویروس فعال-هم غیر فعال.
dx رو هم تا اخری داریم.همه چیز داریم-
اخرین اپدیت کارت گرافیک و ....
امّا:
نمیاد:دی
کلا مهم هم نیست-همون فیفا رو ادم میبینه حال میکنه،بعید میدونم دیگه سمته PESبرم:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or