Xbox Perfect Dark

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
نفهمیدم!؟
CG که برادر چه اهمیتی داره شکسته یا سالم
خوب مثل اینکه واقعا نگرفتید چی شد

p.jpg p2.jpg p3.jpg p4.jpg

با دیدن تریلر و این عکس ها اون طنابی که در عکس اول از اونجا آویزونه و شکستگی های روی شیشه و گذاشتنشون در کنار صحبت های بچه های استودیو در مورد مخفی کاری و گجت ها شدیدا امیدوار شدم حرکت بر روی سطوح عمودی رو به صورت دینامیک و کامل در بازی داشته باشیم.همین یک مورد در بازی وجود داشته باشه خودش باعث وجود آپشن های بسیار فراوان در مراحل بازی میشه

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی

View attachment 186260View attachment 186255View attachment 186256View attachment 186257

با دیدن تریلر و این عکس ها اون طنابی که در عکس اول از اونجا آویزونه و شکستگی های روی شیشه و گذاشتنشون در کنار صحبت های بچه های استودیو در مورد مخفی کاری و گجت ها شدیدا امیدوار شدم حرکت بر روی سطوح عمودی رو به صورت دینامیک و کامل در بازی داشته باشیم.همین یک مورد در بازی وجود داشته باشه خودش باعث وجود آپشن های بسیار فراوان در مراحل بازی میشه
پشمام از این همه دقت:D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی

View attachment 186260View attachment 186255View attachment 186256View attachment 186257

تو نحوه حرکت دوربین و شکلی که بسمت این حفره میره مشخص در نظر دارن اینو به بیننده القا کنن که مسیرهای مختلفی رو برای انجام مراحل مختلف با لول دیزاین متفاوتی که میخان انجام بدن در نظر گرفتن!
نمونه دیگش هم وقتی رو بروی آسانسور ایستاده و تصمیم میگیره با سرعت از اکواریوم استفاده میکنه و از مسیری راه فرارو میسازه ک فکرشم نمیشه کرد!!!
اما شکستن شیشه رو دقت نکردم و متوجهنشده بودم بابت استفاده از گجت یا هرچیزی که با استفاده از اون شکسته هیجان زدمون بکنه :D

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
اگه اشتباه نکنم چن تن از افرادی که روی بازی Agent کار میکردن الان دارن روی پرفکت دارک کار میکنن و بعید نیست یه سری از گجتایی که قرار بوده تو agent ببینیم رو توی پرفکت دارک ببینیم...
جالبه که agent توی مصر هم جریان داشت و سبک بازی مخفی کاری بود!

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اگه اشتباه نکنم چن تن از افرادی که روی بازی Agent کار میکردن الان دارن روی پرفکت دارک کار میکنن و بعید نیست یه سری از گجتایی که قرار بوده تو agent ببینیم رو توی پرفکت دارک ببینیم...
جالبه که agent توی مصر هم جریان داشت و سبک بازی مخفی کاری بود!
ایجنت که تا جایی که یادمه تو دوره جنگ سرد رخ میداد محمد جان !!!
اما همینکه رزومه به این سنگینیه خودش کلی کوئن مثبته
در ضمن در مورد همکاریشون با کولشن چیزی نگفتن؟؟!!

• Like
Reactions: Bax

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
ایجنت که تا جایی که یادمه تو دوره جنگ سرد رخ میداد محمد جان !!!
اونم تا جایی که یادمه قرار بود یه سری گجتای خفن و جدید داشته باشه?
در ضمن در مورد همکاریشون با کولشن چیزی نگفتن؟؟!!
نه چیزی نگفتن فعلا
احتمالا تو ماه های اینده اطلاعات بیشتری ازش منتشر میشه

• Like
Reactions: g4mer

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اونم تا جایی که یادمه قرار بود یه سری گجتای خفن و جدید داشته باشه?

نه چیزی نگفتن فعلا
احتمالا تو ماه های اینده اطلاعات بیشتری ازش منتشر میشه
من فکر کنم با یه بازی دیگه اشتباه گرفتی.

من تا جایی که یادمه تنها چیزی که از Agent منتشر شد کلا یه لوگو بود و چند کلمه حرف توی کنفرانس که در موردش زدن. بعدش به تاریخ سپرده شد.
به همین زودی ۱۱ سال گذشت :D

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
من فکر کنم با یه بازی دیگه اشتباه گرفتی.

من تا جایی که یادمه تنها چیزی که از Agent منتشر شد کلا یه لوگو بود و چند کلمه حرف توی کنفرانس که در موردش زدن. بعدش به تاریخ سپرده شد.
به همین زودی ۱۱ سال گذشت :D
نه خودشه
چیز خاصی ازش منتشر نشد ولی خب شایعات زیادی ازش بیرون اومد
بازیکست خودمون هم یه پرونده دربارش رفته

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
تريلر خيلي خوب و متفاوتي بود و قشنگ سبك بازيهاي ماكرو رو يدك ميكشيد يه مقدار فضاي كوانتوم بريك رو داشت من انتظار معرفي اي پي انيشيتيو رو نداشتم
و الان بيشترين انتظارم ديدن گيم پلي از خود بازيه هر چه زودتر:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر