PCSX2 | PS2 Emulator

kaftar

کاربر سایت
Aug 27, 2012
2
سلام
من بازی tekken 5 رو خریدم و برنامه pcsx2 r1888 رو داره و باهاش بازی رو بالا آوردم fps 60 هست ولی بازی آهسته میشه
حالا اگه میشه یا یه pcsx جدید یا تنظیمات همین رو بگین لطفا
مشخصات سیستمم (لبتاپ):
CPU: intel core(TM) i5-2430M 2.4 ghz
RAM: 4gig
VGA: geforce GT 540M 2gig
Windows: 7 64-bit

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام
من بازی tekken 5 رو خریدم و برنامه pcsx2 r1888 رو داره و باهاش بازی رو بالا آوردم fps 60 هست ولی بازی آهسته میشه
حالا اگه میشه یا یه pcsx جدید یا تنظیمات همین رو بگین لطفا
مشخصات سیستمم (لبتاپ):
CPU: intel core(TM) i5-2430M 2.4 ghz
RAM: 4gig
VGA: geforce GT 540M 2gig
Windows: 7 64-bit
سیستمتون خوب هستش؛ مشکل از برنامه ای هست که دارید ازش استفاده میکنید! این ورژن برنامه خیلی خیلی قدیمی هستش!
با استفاده از لینک پست اول ورژن جدید برنامه رو دانلود کنید، صد در صد مشکلتون حل میشه؛ من با این سیستم دارم همین بازی رو بدون مشکل بازی میکنم (یه خورده کاهش سرعت که راه حلی واسه حل کردنش وجود نداره، البته خیلی کم!):
Intel Core 2 Quad Q8300 @ 2.5 GHz
DDR3 - 4GB
GEFORCE GT240 - 1GB DDR3
64Bit - 7

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
تا به حال این گیم رو بازی نکردم؛ همه ی پلاگین ها رو میتونید از لینک داخل پست اول دانلود کنید، ببینید مشکل حل میشه یا نه.

P.S: من پلاگین رو روی ZeroGs تنظیم کردم و بازی Acme Arsenal رو اجرا کردم؛ سرعت خوب بود، فقط یه سری مشکلات گرافیکی وجود داشت که فکر کنم اگه تنظیمات رو تغییر میدادم درست میشد!

انگار اسم بازی روی کاورش اشتباه نوشته شده بوده و اسم بازی Nicktoons : Battle for volcano island که توش شخصیت باب اسفنجی هم به هرحال هست :d

داداش من رفتم تو انجمن خود pcsx2 ، یه نفر دیگه هم همین مشکل منو دقیقا توی همین بازی داشته که میگه توی ورژن 0.9.8 از طریق SW mode بعدا براش حل شده . فقط الان من نمیدونم SW mode چیه و از کجا باید پیداش کنم !!!!

[Bug Report] nicktoons battle for volcano island[NTSC-U ] (MipMap)

---------- نوشته در 08:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:53 AM ارسال شده بود ----------

ماشالا بزنم به تخته چه زودم جواب دادن این خارجیا ازشون پرسیدم !!! :d نوشتن SW mode همون Software mode هست و با زدن کلید F9 فعال میشه !

hunter_sdk

کاربر سایت
Aug 6, 2011
4
سلام دوستان یه سوال داشتم اول این که ایا من با این سیستم می تونم بازی ها رو رو فریم کامل داشته باشم مثلا تیکن 5

37460042032126616663.jpg

94804717881604266510.jpg

دوم اینکه من می خوام ویندوز 7 نسخه ی 64 بیت نصب کنم می خواستم بدونم ایا جدا از این که روی سرعت این برنامه تاثیر داره یا نه ایا با توجه به این که رمم 3 گیگابایت هست و سی پیوم اتلون 64 X هست روی سیستم سرعت تاثیر داره یا نه و اینکه من کدوم نسخه ی PCSX2 رو دان کنم 64 بیت یا 32 بیت و می خواستم بدونم شما کدوم نسخه ی ویندوز رو برا گیمینگ پیشنهاد می کنید اخه این ورژنی که می خوام نصب کنم هم 64 هست هم 32 ولی در کل ویندوز 64 بیت هست و سرویس پک نیست و در اخر اگه می شه لینک ها رو چک کنید چند تا شون مشکل دارند ممنون :)

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
انگار اسم بازی روی کاورش اشتباه نوشته شده بوده و اسم بازی Nicktoons : Battle for volcano island که توش شخصیت باب اسفنجی هم به هرحال هست :d

داداش من رفتم تو انجمن خود pcsx2 ، یه نفر دیگه هم همین مشکل منو دقیقا توی همین بازی داشته که میگه توی ورژن 0.9.8 از طریق SW mode بعدا براش حل شده . فقط الان من نمیدونم SW mode چیه و از کجا باید پیداش کنم !!!!

[Bug Report] nicktoons battle for volcano island[NTSC-U ] (MipMap)

---------- نوشته در 08:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:53 AM ارسال شده بود ----------

ماشالا بزنم به تخته چه زودم جواب دادن این خارجیا ازشون پرسیدم !!! :d نوشتن SW mode همون Software mode هست و با زدن کلید F9 فعال میشه !
اون مشکل واسه ورژن 0.9.8 بوده، احتمالا داخل ورژن 1 به کلی حل شده! برای استفاده از SW Mode باید از پلاگین GSdx استفاده کنید (ورژن 0.1.16 توصیه میشه!). با انتخاب حالت SW Mode سرعت و گرافیک به شدت کاهش پیدا میکنه! ورژن 1 رو دانلود کنید اگه حل نشده بود این مشکل دیگه باید تنظیم کنید روی حالت SW. از منوی Config >> Video >> Plugin Settings میتونید تنظیمات SW Mode ؤو تغییر بدید (راهنمای فارسی رو یا انگلسی رو بخونید!).

سلام دوستان یه سوال داشتم اول این که ایا من با این سیستم می تونم بازی ها رو رو فریم کامل داشته باشم مثلا تیکن 5

37460042032126616663.jpg

94804717881604266510.jpg

دوم اینکه من می خوام ویندوز 7 نسخه ی 64 بیت نصب کنم می خواستم بدونم ایا جدا از این که روی سرعت این برنامه تاثیر داره یا نه ایا با توجه به این که رمم 3 گیگابایت هست و سی پیوم اتلون 64 X هست روی سیستم سرعت تاثیر داره یا نه و اینکه من کدوم نسخه ی PCSX2 رو دان کنم 64 بیت یا 32 بیت و می خواستم بدونم شما کدوم نسخه ی ویندوز رو برا گیمینگ پیشنهاد می کنید اخه این ورژنی که می خوام نصب کنم هم 64 هست هم 32 ولی در کل ویندوز 64 بیت هست و سرویس پک نیست و در اخر اگه می شه لینک ها رو چک کنید چند تا شون مشکل دارند ممنون :)
با این سیستم بعید میدونم بتونید حداکثر سرعت رو بگیرید!
ویندوز 64bit هم شک نکنید که بهتر هستش، چه واسه گیم، چه واسه کارهای عادی و ... . در ضمن، این نرم افزار فقط یه نسخه ازش وجود داره که داخل (Program Files (x86 نصب میشه به طور پیش فرض!
دوستان دقت کنند، لینک ها یه خورده بد جور هستن، اگه کلیک کردید و بروزرتون ارور داد، دوباره کلیک کنید، انقد این کارو تکرار کنید تا صفحه ی مورد نظر لود بشه!:d

hunter_sdk

کاربر سایت
Aug 6, 2011
4
سلام دوستان من فریمم توی بازی تیکن خیلی پاییه برا GOW هم همینطور می شه بگید مشکل از کجاست واقعا اینکه سی پیوم 5000 هست و ویندوزم 32 بیتی و رمم 3 هست این قدر کم باید فریم بگیرم تازه گرافیکم که بد نیست خواهشا راهنمایی کنید در ضمن در بازی DMC 3 و RE CVX به خوبی فریم گرفتم ولی اینا خیلی فریمش پایینه اینم اسکرین شات لطفا راهنمایی کنید

23465109948277735152.jpg
]

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
سلام دوستان من فریمم توی بازی تیکن خیلی پاییه برا GOW هم همینطور می شه بگید مشکل از کجاست واقعا اینکه سی پیوم 5000 هست و ویندوزم 32 بیتی و رمم 3 هست این قدر کم باید فریم بگیرم تازه گرافیکم که بد نیست خواهشا راهنمایی کنید در ضمن در بازی DMC 3 و RE CVX به خوبی فریم گرفتم ولی اینا خیلی فریمش پایینه اینم اسکرین شات لطفا راهنمایی کنید

]

توی قسمت Speed Hacks ، گزینه Multiple رو فعال کردی ؟ ( زیرش هم توضیح داده واسه پردازنده های بالای دو هسته ای هست ) . البته اگه سی پی یو تون 4 هسته ای هست این رو بزنین . من که رو تنظیمات default هر بازی رو بازی میکردم بهم فریم 30-35 میداد اما بعد اینکه این گزینه رو زدم فریمم واسه بازی های پال 50 و واسه بازی های NTSC 59-60 شد برای تمام بازی ها ( فقط GOW 2 بعضی جاها فریمش 40-45 میشه )

اینم مشخصات لپ تاپم ( دل 5010 ) :
Core i5 M480 2.67 GHz
RAM 4 GB ( yek gigesh ro VGA barmidare mishe 3 )
VGA ATI Mobility Radeon 5650

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг

]
دوست من فکر نمیکنم بتونی بیشتر از این فریم بگیری! راهنمایی های پست اول رو خوندی؟ Speedhacks نقش مهمی ایفا میکنه، البته به جز آپشن MTVU که واسه CPUهای بالای 3 هسته هستش! تنظیمات رو طبق راهنمایی های پست اول ست کن، بیشترین فریم ممکن رو میگیری!
Bios (All In One) - 13.30 MB Compressed (24 MB When Extracts) - Download from MegaCloud.com, Direct Link

ارور میده لینک جدید
دوستان شرمنده ام بخدا؛ این لینک ها یه خورده با IPهای ایران ناسازگاری دارن! چندین بار کلیک کنید تا بالاخره درست و لود بشه! و اگه V P N دارید حتما با V P N دانلود کنید! اما احتمالا با کلیک کردن مکرر مشکل حل و صفحه لود میشه!

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با سلام و خسته نباشید و تشکر از زحمات کشیده شده
اقا این Dolphin که تو پست اول لینک دانلودش رو گذاشتی چیه ؟

بدرود

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
با سلام و خسته نباشید و تشکر از زحمات کشیده شده
اقا این Dolphin که تو پست اول لینک دانلودش رو گذاشتی چیه ؟

بدرود
درود
Dolphin شبیه ساز کنسول Wii و GameCube هستش، که تاپیکش به طور جداگانه وجود داره! اما من تصمیم گرفتم که این تاپیک رو جامع کنم و همه ی شبیه سازها رو درش قرار بدم؛ بخش PCSX2 تقریبا کامل هستش اما بخش Dolphin هنوز ناقص هستش و در کمترین زمان ممکن کاملش میکنم!;)
شبیه سازهای دیگه هم در آینده اضافه خواهند شد.

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با سلام و تشکر
اقا یه سوال داشتم من بازی nina رو اجرا کردم ولی :
1- دمو رو نمیتونم حذف کنم یعنی دموهارو باید تا اخر ببینی ؟
2- مشکل اساسی اینه که تو بازی وقتی دسته رو ول میکینی کاراکتر بازی به سمت چپ یا راست کشیده میشه و ادامه دادن باهاش خیلی سخت میشه ایا راه حلی هست برای این مشکل ؟

با تشکر

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
با سلام و تشکر
اقا یه سوال داشتم من بازی nina رو اجرا کردم ولی :
1- دمو رو نمیتونم حذف کنم یعنی دموهارو باید تا اخر ببینی ؟
2- مشکل اساسی اینه که تو بازی وقتی دسته رو ول میکینی کاراکتر بازی به سمت چپ یا راست کشیده میشه و ادامه دادن باهاش خیلی سخت میشه ایا راه حلی هست برای این مشکل ؟

با تشکر
منظورتون اینه که نمیتونید دموها رو سکیپ کنید، درسته؟
هر دو مشکل مربوط به تنظیمات کنترلر هستش، از چه کنترلری استفاده میکنی؟
P.S: دوست عزیز مشکلتون در مورد تنظیمات گرافیکی که قبلا مطرح کردی حل شد؟

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
سلام دوستان . خسته نباشید . یکی بهم بگه مشکل من چیه ؟؟؟
روی لپ تاپ هم بازی Gow II هم بازی باب اسفنجی ( که البته شبیه ساز سونی 2 کلا با این بازی مشکل داره ) و هم بازی Tekken 5 . تا 15-20 دقیقه بازی عالی اجرا میشه و فریم هم 55-60 هست ، اما بعدش یهو فریم میاد پایین و در حد 30-40 میشه !!! ( مخصوصا تیکن 5 که فریم میشه 30 و اصلا قابل تحمل نمیشه !!! ) بعدش یا باید یکم صبر کنم تا دوباره درست شه و به حالت عادی برگرده یا اینکه همینطوری ادامه بدم تا آخرش بعد از 5-6 دقیقه درست شه !!! چیکار کنم حالا ؟ :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر