PCSX2 | PS2 Emulator

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
تا یادم نرفته میشه از جایی فهمید که مثلا فلان بازی با فلان ورژن بایوس کار میکنه ؟

و تنظیمات پلاگین ZeroGS رو دارین ؟
مگه با نوع بایوس با بازی ها مشکلی داری؟! فکر نمیکنم همچین فرقی بکنه! گرچه من Japan رو پیشنهاد میکنم!
ZeroGS؟ منظورتون رو متوجه نشدم! واسه چه قسمتی هستش؟

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
اینم از پنل تنظیمات :
w5umqjr1zvhlvq9jjue1.png

و بعد از زدن دکمه configure

itxne91k9jd2w2zv5uhh.png

اینم از این پنل تنظیمات بزرگ که اصلا سر در نمیارم !؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اینم از پنل تنظیمات :
w5umqjr1zvhlvq9jjue1.png

و بعد از زدن دکمه configure

itxne91k9jd2w2zv5uhh.png

اینم از این پنل تنظیمات بزرگ که اصلا سر در نمیارم !؟
از ورژن 1 استفاده میکنی دیگه، آره؟! بدبختانه شما کارت گرافیکتون تنظیماتش خیلی فرق میکنه! اما در کل من چیز سختی نمیبینم:d توضیحات که زیر هر گزینه نوشته شده! از دکمه ی User Defaults هم فکر کنم بتونی استفاده کنی:d

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
من مشکل سرعت بسیار بالا دارم وقتی تو پلاگین ها دایرکت ایکس 11 سخت افزاری رو انتخاب می کنم سرعت بازی بالا می رود . بقیه ی گزینه ها هم سرعت را بشدت پایین می آورد .

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من مشکل سرعت بسیار بالا دارم وقتی تو پلاگین ها دایرکت ایکس 11 سخت افزاری رو انتخاب می کنم سرعت بازی بالا می رود . بقیه ی گزینه ها هم سرعت را بشدت پایین می آورد .
واسه من نمیدونم چرا DirectX11 فعال نیست! قبلا داشتم این امکان رو اما حالا...
در کل اینکه Direct3d10 با 11 فرقی نمیکنه در حال حاضر! شما هم این مسیر رو برو: Config >> Emulation Settings >> GS >> Disable Framilimiting. اگه گزینه ی Disable Framelimiting چک هست، آنچکش کن.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
پست اول آپدیت شد!
1. راهنمای کامل فارسی اضافه شد؛
2. لینک دانلود Plugins اضافه شد؛
3. لینک دانلود BIOS آپدیت شد --- یک BIOS دیگر اضافه و نام و تاریخ BIOSها مرتب سازی شد.
اگه هر مشکلی واسه دانلود کردن داشتید، اینجا بگید؛ فقط لطفا به نکته های زیر توجه کنید:
*اگه با کلیک بر روی یکی از لینک ها، صفحه ی مورد نظر لود نشد و ارور داد، چندبار دیگه امتحان کنید احتمالا مشکل برطرف میشه!
*اگه میتونید و سرعت دانلودتون پایین نمیاد، با فیل تر شکن و یا V P N دانلود کنید!

آخرین ویرایش:

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
واسه من نمیدونم چرا DirectX11 فعال نیست! قبلا داشتم این امکان رو اما حالا...
در کل اینکه Direct3d10 با 11 فرقی نمیکنه در حال حاضر! شما هم این مسیر رو برو: Config >> Emulation Settings >> GS >> Disable Framilimiting. اگه گزینه ی Disable Framelimiting چک هست، آنچکش کن.
آقا من آخرین نسخه رو از این جا دانلود کردم اما درست اجرا نمیشه و سخت افزارم بازی های روز رو بخوبی بالا میاره اما این تیک برمیداره . برنامه ی دیگری برای اجرای بازی های پی اس 2 هست ؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
آقا من آخرین نسخه رو از این جا دانلود کردم اما درست اجرا نمیشه و سخت افزارم بازی های روز رو بخوبی بالا میاره اما این تیک برمیداره . برنامه ی دیگری برای اجرای بازی های پی اس 2 هست ؟
این بهترین نرم افزار ممکن هستش که انصافا عالی هم کار میکنه! حالا من نمیدونم شما چرا واسه سرعت مشکل دارید! منظورتون از سیستم خوب چی هستش؟! اجرای بازی های PS2 سیستم عظیمی لازم داره! مثلا من با این سیستم تقریبا همه ی بازی های PS2 رو میتونم با حداکثر سرعت بازی بکنم:
CPU: Intel Core 2 Quad Q8300 _ GPU: GEFORCE GT240 1GB _ RAM: DDR3 4GB _ OS: 7 64Bit
سیستم شما در این حد و یا بالاتر هست؟ یه نکته در مورد این نرم افزار وجود داره و اون اینکه شما به کارت گرافیکی قوی و پرسرعت نیاز دارید! یعنی بیشترین کارایی رو کارت گرافیک داره! به سیستم من نگاه کنید، کارت گرافیکم یه خورده کم میاره داخل بعضی بازی ها؛ در صورتی که با این CPU میتونم به طور قابل توجهی سرعت بازی ها رو روی حالت Software بالا ببرم (نصف حالت Hardware)؛ اما نکته اینجاست که این نرم افزار روی حالت Hardware خوب عمل میکنه و در نتیجه کارت گرافیک نقش اساسی رو ایفا میکنه! به لینکی که داخل راهنمای فارسی وجود داره واسه چک کردن کارت گرافیکتون برید (راهنمای انگلیسی رو هم آپدیت کردم و لینک رو اضافه کردم!). شما سیستمتون رو بنویسید که بتونیم بررسی کنیم.

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
این بهترین نرم افزار ممکن هستش که انصافا عالی هم کار میکنه! حالا من نمیدونم شما چرا واسه سرعت مشکل دارید! منظورتون از سیستم خوب چی هستش؟! اجرای بازی های PS2 سیستم عظیمی لازم داره! مثلا من با این سیستم تقریبا همه ی بازی های PS2 رو میتونم با حداکثر سرعت بازی بکنم:
CPU: Intel Core 2 Quad Q8300 _ GPU: GEFORCE GT240 1GB _ RAM: DDR3 4GB _ OS: 7 64Bit
سیستم شما در این حد و یا بالاتر هست؟ یه نکته در مورد این نرم افزار وجود داره و اون اینکه شما به کارت گرافیکی قوی و پرسرعت نیاز دارید! یعنی بیشترین کارایی رو کارت گرافیک داره! به سیستم من نگاه کنید، کارت گرافیکم یه خورده کم میاره داخل بعضی بازی ها؛ در صورتی که با این CPU میتونم به طور قابل توجهی سرعت بازی ها رو روی حالت Software بالا ببرم (نصف حالت Hardware)؛ اما نکته اینجاست که این نرم افزار روی حالت Hardware خوب عمل میکنه و در نتیجه کارت گرافیک نقش اساسی رو ایفا میکنه! به لینکی که داخل راهنمای فارسی وجود داره واسه چک کردن کارت گرافیکتون برید (راهنمای انگلیسی رو هم آپدیت کردم و لینک رو اضافه کردم!). شما سیستمتون رو بنویسید که بتونیم بررسی کنیم.

رایانه ی من

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
یه نکته ای رو باید هنگام انتخاب و خرید سیستم در نظر داشت؛ اینکه یک CPU قویتر و سریعتر نسبت به کارت گرافیکتون انتخاب کنید، و اگر ممکنه در حد همدیگه! سیستم شما دارای یک CPU دو هسته هستش و یک کارت گرافیک نسبتا قوی و سریع (دوبرابر CPU!). الان اگر شما به سیستم من نگاه کنید میبینید که کارت گرافیکم از کارت گرافیک شما ضعیف تره اما CPUم قوی تر! و دارم تقریبا همه ی بازی ها رو بدون هیچ مشکلی بازی میکنم (داخل یه تعداد خیلی کمی سرعت یه خورده میاد پایی، به خاطر کارت گرافیک!). به هرحال RAM شما هم 3 گیگابایت هستش و این نرم افزار هم به RAM زیادی نیاز داره. فکر نمیکنم بتونید بیشتر از این سرعت رو بالا ببرید! راهنماها رو خوندید؟!
(Planning to change VGA:d)

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
توی بازی spongebob and friends کاراکتر ها نشون داده نمیشه و فقط سایه شون هست.چیکار کنم ؟
از ورژن 1 برنامه استفاده میکنی؟! سیستمت رو بنویس؛ یه خورده هم بیشتر توضیح بده در مورد مشکلت اگه ممکنه.

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
از ورژن 1 برنامه استفاده میکنی؟! سیستمت رو بنویس؛ یه خورده هم بیشتر توضیح بده در مورد مشکلت اگه ممکنه.

آره ورژن 1.0.0
سیستم هم لپ تاپ 5010 هست ویندوز 7 64 بیت.
مشخصاتش هم یه cpu core i5 M480 2.67GHz هست رم 4 گیگ گرافیک هم ati 5650 .
یکم سرچ کردم توی یه تاپیک دیگه یه آقایی هم مشکل منو توی بازی اونیموشا داشت که میگفت با تغییر پلاگین درست شده مشکلش اما فریم اومده پایین براش.منم هرچقدر اون پلاگین zerogs رو واسه sse4 گشتم نیست و پلاگین قدیمی هست .
در ضمن من الان از پلاگین خود برنامه یعنی gsdx 5334 sse41 استفاده میکنم .

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
آره ورژن 1.0.0
سیستم هم لپ تاپ 5010 هست ویندوز 7 64 بیت.
مشخصاتش هم یه cpu core i5 M480 2.67GHz هست رم 4 گیگ گرافیک هم ati 5650 .
یکم سرچ کردم توی یه تاپیک دیگه یه آقایی هم مشکل منو توی بازی اونیموشا داشت که میگفت با تغییر پلاگین درست شده مشکلش اما فریم اومده پایین براش.منم هرچقدر اون پلاگین zerogs رو واسه sse4 گشتم نیست و پلاگین قدیمی هست .
در ضمن من الان از پلاگین خود برنامه یعنی gsdx 5334 sse41 استفاده میکنم .

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
تا به حال این گیم رو بازی نکردم؛ همه ی پلاگین ها رو میتونید از لینک داخل پست اول دانلود کنید، ببینید مشکل حل میشه یا نه.

P.S: من پلاگین رو روی ZeroGs تنظیم کردم و بازی Acme Arsenal رو اجرا کردم؛ سرعت خوب بود، فقط یه سری مشکلات گرافیکی وجود داشت که فکر کنم اگه تنظیمات رو تغییر میدادم درست میشد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر