PCSX2 | PS2 Emulator

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام دوستان . خسته نباشید . یکی بهم بگه مشکل من چیه ؟؟؟
روی لپ تاپ هم بازی Gow II هم بازی باب اسفنجی ( که البته شبیه ساز سونی 2 کلا با این بازی مشکل داره ) و هم بازی Tekken 5 . تا 15-20 دقیقه بازی عالی اجرا میشه و فریم هم 55-60 هست ، اما بعدش یهو فریم میاد پایین و در حد 30-40 میشه !!! ( مخصوصا تیکن 5 که فریم میشه 30 و اصلا قابل تحمل نمیشه !!! ) بعدش یا باید یکم صبر کنم تا دوباره درست شه و به حالت عادی برگرده یا اینکه همینطوری ادامه بدم تا آخرش بعد از 5-6 دقیقه درست شه !!! چیکار کنم حالا ؟ :(
سخت افزارتون بیش از حد گرم میشه و واسه اینکه صدمه نبینه فعالیت رو کم میکنه و استراحت میکنه! یه کولر بهتر و قوی تر واسش بذارید؛ و یا اگه شراسط خرید کولر رو ندارید درب کیس رو باز بگذارید و تا اونجایی که ممکنه فضای اتاق رو خنک نگه دارید.

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
سخت افزارتون بیش از حد گرم میشه و واسه اینکه صدمه نبینه فعالیت رو کم میکنه و استراحت میکنه! یه کولر بهتر و قوی تر واسش بذارید؛ و یا اگه شراسط خرید کولر رو ندارید درب کیس رو باز بگذارید و تا اونجایی که ممکنه فضای اتاق رو خنک نگه دارید.

PC نیست ، لپ تاپه !

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
پست اول آپدیت شد!
*لینک دانلود درایور کارت گرافیک و Net Framework اضافه شد.
*Recent Changes به قسمت Dolphin اضافه شد.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
پست اول آپدیت شد!
- لینک دانلود ePSXe 1.7 و Bios اضافه شد؛
- نوع Font تغییر یافت و قالب بندی تکست ها تصحیح شد.

Mehran_Ad

کاربر سایت
Oct 17, 2012
6
با سلام به همه دوستان
من نسخه 32 بیتی ورژن v3.0-763 را که در صحفه اول این فروم بود دانلود کردم ولی باز هم همون پیغام خطا داد که واسه نسخه
v3.0-947 داده بود و اجرا نشد

البته این یکی هم از دوستم گرفتم ولی نمی دونم این نسخه نسبت به اونای دیگه چقدر قدیمی تر ورژنشو زده R 5152 و اجرا می شه البته تعداد فایلهاش هم بیشتره دوستان گفته بودن که احتیاج نیست فایل خاصی واسه این نرم افزار دانلود کنم همه فایلها توی خود نرم افزار هست
دوستان اگه اطلاعی دارن لطفا منو راهنمایی کنن
باسپاس

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
با سلام به همه دوستان
من نسخه 32 بیتی ورژن v3.0-763 را که در صحفه اول این فروم بود دانلود کردم ولی باز هم همون پیغام خطا داد که واسه نسخه
v3.0-947 داده بود و اجرا نشد

البته این یکی هم از دوستم گرفتم ولی نمی دونم این نسخه نسبت به اونای دیگه چقدر قدیمی تر ورژنشو زده R 5152 و اجرا می شه البته تعداد فایلهاش هم بیشتره دوستان گفته بودن که احتیاج نیست فایل خاصی واسه این نرم افزار دانلود کنم همه فایلها توی خود نرم افزار هست
دوستان اگه اطلاعی دارن لطفا منو راهنمایی کنن
باسپاس

سلام دوست عزیز؛
ویندوزتون 32 بیت هستش؟ اگه ممکنه مشخصات کامل سیستمتون رو بنویسید تا اینکه بیشتر پیش بریم.
آخرین ورژن DirectX9 رو از همین تاپیک دانلود کنید، جدیدترین گیمی که DirectXش رو نصب کردید چی هستش؟

Mehran_Ad

کاربر سایت
Oct 17, 2012
6
سلام خدمت شما دوست عزیز
بله ویندوز من 32 بیتی سرویس پک دو
سی پی یو سه هسته ای 2.6 گیگاهرتز amd
رم 4 گیگ باس 800 ژل
کارت گرافیک 1 گیگ جی فورس 9400 جی تی
راستش دو روز پیش این برنامه PCSX2 0.9.8 (r4600) نصب کردم که فکر کنم خودش DirectX آنلاین آپدیت کرد البته یه نسخه 1 از همین برنامه PCSX2 هم دیدم که اونو هم دانلود کردم ولی موقع اجرا همون پیغامی که واسه برنامه دلفین میده در عکس بالا واسه اینم همین پیغام خطا را میده و اجرا نمی شه فکر کنم ویندوزم مشکل داره نمی دونم راستش حال و حوصله ویندوز عوض کردنو ندارم :-s
آخرین بازی هم که DirectX باهاش نصب بشه رزدینت اویل 5 بود که سه ماه پیش نصب کردم و پاکش کردم اینقدر اینو بازی کردم خسته شدم:d فکر کنم با نصب PCSX2 برنامه DirectXدو روز پیش آپدیت شده ولی خوب می رم اون DirectX که اول فروم نصب می کنم بعد نتیجه را اینجا می گم

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام خدمت شما دوست عزیز
بله ویندوز من 32 بیتی سرویس پک دو
سی پی یو سه هسته ای 2.6 گیگاهرتز amd
رم 4 گیگ باس 800 ژل
کارت گرافیک 1 گیگ جی فورس 9400 جی تی
راستش دو روز پیش این برنامه PCSX2 0.9.8 (r4600) نصب کردم که فکر کنم خودش DirectX آنلاین آپدیت کرد البته یه نسخه 1 از همین برنامه PCSX2 هم دیدم که اونو هم دانلود کردم ولی موقع اجرا همون پیغامی که واسه برنامه دلفین میده در عکس بالا واسه اینم همین پیغام خطا را میده و اجرا نمی شه فکر کنم ویندوزم مشکل داره نمی دونم راستش حال و حوصله ویندوز عوض کردنو ندارم :-s
آخرین بازی هم که DirectX باهاش نصب بشه رزدینت اویل 5 بود که سه ماه پیش نصب کردم و پاکش کردم اینقدر اینو بازی کردم خسته شدم:d فکر کنم با نصب PCSX2 برنامه DirectXدو روز پیش آپدیت شده ولی خوب می رم اون DirectX که اول فروم نصب می کنم بعد نتیجه را اینجا می گم
سیستمتون نسبتا خوب هستش؛ به من ربطی نداره اما چرا Win XP استفاده میکنید؟ 7 و یا 8 نصب کنید، هم DirectX10 رو پشتیبانی میکنن و هم فریم بیشتری میدن! امروزه دیگه نرم افزارهای جدید از XP پشتیبانی چندانی نمیکنن و بعضی نرم افزارها هم Compatibility Issues دارند! احتمالا مشکل از ویندوزتون هستش، به نظر من تعویض کنید ویندوز رو.
در هرصورت منتظر نتیجه هستم.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
پست اول آپدیت شد:
- قسمت دانلود بازی ها اضافه شد (فعلا فقط بازی های PS1)؛ دوستان به دلیل دشوار بودن پیدا کردن لینک های سالم و مشخصات بازی ها، فعلا تونستم فقط چندتا بازی PS1 بذارم! تا چند روز دیگه بازی های PS2 رو هم اضافه میکنم. اگه کسی بازی خاصی مد نظرش هست که دوست داره داخل لیست باشه یا واسه دانلود میخواد، بگه تا اینکه به پست اول اضافه بشه.
- لینک دانلود نرم افزار ImgBurn و همینطور راهنمای این نرم افزار اضافه شد (به زبان انگلیسی)، به زودی یه راهنمای فارسی هم مینویسم قرار میدم.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان با عرض پوزش به دلیل مشکلی که پیش اومد، کل مطالب پست اول واسه مدتی غیرقابل استفاده و خواندن شد!
- پست اول رو بازسازی کردم، اما قسمت Download Section که واسه دانلود بازی ها بود رو نتونستم برگردونم؛ هرچه سریعتر درستش میکنم.
- تگ های Spoiler هم به دلیل عدم سازگاری حذف شدند و همه ی مطالب بدون Spoiler هستش.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان من MGS Twin Snakes رو گرفتم ولی سر کاتسین اول یه جای مشخص گیر میکنه!راه حلی،پچی،آپدیتی این مشکل رو درست نکرده؟
سلام دوست عزیز؛راهنماها رو خوندی؟ کمکی نکرد؟کنسول ps2 منظورتون هست دیگه آره؟از آخرین ورژن استفاده میکنید؟ میشه از اونجایی که گیر میکنه یه شات بذاری؟اطلاعات سیستمتون رو هم بنویسید در صورت امکان.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
سلام دوست عزیز؛راهنماها رو خوندی؟ کمکی نکرد؟کنسول ps2 منظورتون هست دیگه آره؟از آخرین ورژن استفاده میکنید؟ میشه از اونجایی که گیر میکنه یه شات بذاری؟اطلاعات سیستمتون رو هم بنویسید در صورت امکان.
گیم کیوبه!با دلفین اجرا میکنم!ورژن دلفینم 3 هست!
VGA:5770 HD Radeon
CPU:AMD Phenom II X4 3.2 Gh
Ram:4GB
آخرین آپدیت کارت گرافیک و DirectX و بقیه پیش نیاز ها هم نصبن!
امولاتور دیگه ای نداره گیم کیوب؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر