PCSX2 | PS2 Emulator

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
آره منظورم همونه ولی همچین گزینه ای اونجا نیست!!!
دقیقا همونجا نوشته DUALSHOCK2 INSIDE ...!
شاید دسته ساپورت نمیکنه وایبریشن رو! واسه من که چنین گزینه ای وجود داره؛ به این عکس ها نگا کن:
دست درد نکنه :-*
ببین تو توضیحات انگلیسی بالا یه چیزای فهمیدم اما همین تنظمیات رو انجام دادم ولی کیبورد کار نمیکنه
بهتر بگم تو قمست تستش کار میکنه ولی تو بازی معلوم نیست کدوم دکمه رو باید بزنی تا بازی فرض کن new بشه و بازی کنیم
تنظمی خاصه دیگه ای هم داره اگر هست بگو
یه راهنمایی بکنی متوجه میشم
بازم ممنون
منظورتون رو از چه دکمه ای بزنم که new بشه متوجه نشدم! مثلا اگه بخوام دکمه ی Square رو تنظیم کنم مثلا روی کیبورد؛ کنترل Square رو از صفحه انتخاب میکنم و مثلا میزنم A روی کیبورد! اونوقت وقتی من دکمه ی A رو روی کیبورد فشار بدم مثلا داخل بازی Bugs Bunny مشت میزنه یا لگد میزنه! یا مثلا Circle روی B که میپره! در هرصورت به این عکس ها هم یه نگاهی بکن اگه هنوز مشکل داشتی بگو:

اگه میشه یه تنظیم برای god of war و mortal kombat shaolin با ورزن جدید بذارید
دوست عزیز به خدا این بازی ها رو هنوز وقت نکردم تهیه کنم و ببینم چی به چیه!
تا چند روز دیگه ADSL وصل میشه دانلودشون میکنم تست میکنم بهتون میگم!

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بابا این که هنوزم سایلنت هیل رو بد اجرا میکنه! حتی کندتر از ورژن های قبلی! MGS 3 هم که تو بعضی سکانس ها کنده و نقاط تیره هنوز هستن! KILLZONE و BLACK هم که کلا تعطیلن! چند بار بشینیم گاد آو وار بازی کنیم؟ :D
تو اون توضیحات صفحه اول یارو چه با روی گشاده اومد گفت سایلنت هیل ها خوب کار نمیکنن! البته اریجین خوب کار میکنه دروغ گفت اما شترد مموری افتضاحه!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
بابا این که هنوزم سایلنت هیل رو بد اجرا میکنه! حتی کندتر از ورژن های قبلی! MGS 3 هم که تو بعضی سکانس ها کنده و نقاط تیره هنوز هستن! KILLZONE و BLACK هم که کلا تعطیلن! چند بار بشینیم گاد آو وار بازی کنیم؟ :D
تو اون توضیحات صفحه اول یارو چه با روی گشاده اومد گفت سایلنت هیل ها خوب کار نمیکنن! البته اریجین خوب کار میکنه دروغ گفت اما شترد مموری افتضاحه!
عزیز اون راهنما رو من خودم نوشتم:d
همونطوری که نوشتم SH: ShM بهتر از قبل اجرا میشه روی Software Mode! اما هنوز هم نه اونقدر خوب! به دلیل اینکه نمیشه Renderer رو روی Hardware تنظیم کرد خوب طبیعیه که سرعت و کیفیت پایینه!
عزیزم، شما هم احتمالا واسه Origins تنظیمات رو روی Hardware تنظیم کردید، درسته؟ اول بازی تنظیمات روی Hardware باشه مشکلی نیست، چون هنوز Lighting عادی هستش؛ به مرحله ی بیمارستان که برسید، طبقه ی دوم میبینید که همه چیز سیاه هستش و مجبور هستید که تنظیمات رو ست کنید روی Software که در نتیجه کیفیت و سرعت پایین میاد!
و اما در مورد سرعت کم و کلا مطلب اولتون:
اول اگه ممکنه شما سیستمتون رو بنویسید؛ از داخل SpeedHacks، آپشن MTVU رو چک کردی؟ اون رو چک کن سرعت عجیب افزایش پیدا میکنه! فقط یه نکته اینکه CPUتون باید بیش از 3 هسته داشته باشه!

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با سلام خدمت دوست بزرگوار / خسته نباشی
اون مشکل قبلی که تو فروم قبلی نوشته بودم خودم حلش کردم / فقط یه مطلبی بود ایا ارزش داره من ورژن جدیدو 1.0 رو با ورژن قبلی 9.8 تعویض کنم ؟
الان من چندین ماهه از این نرم افزار استفاده میکنم ولی هنوز لامصب درستو حسابی فول نشدیم

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
با سلام خدمت دوست بزرگوار / خسته نباشی
اون مشکل قبلی که تو فروم قبلی نوشته بودم خودم حلش کردم / فقط یه مطلبی بود ایا ارزش داره من ورژن جدیدو 1.0 رو با ورژن قبلی 9.8 تعویض کنم ؟
الان من چندین ماهه از این نرم افزار استفاده میکنم ولی هنوز لامصب درستو حسابی فول نشدیم
راستشو بهت میگم! شاید از هرکسی بپرسی بگه آره، حتما شک نکن و ... . ببین، کلا یه سری اتفاقات افتاده که روی سرعت و کیفیت تاثیر داشته، اما نه آنچنان که به چشم بیاد! اگه اینترنت پرسرعت داری و میتونی که شک نکن و حتما ورژن جدید رو دان کن، اما اگه Dial-Up داری؛ اگه CPUت بیش از 3 هسته داره دانلود کن ورژن جدید رو! آخه یه آپشن جدید و جادویی گذاشتند داخل قسمت SpeedHacks که فقط واسه CPU های بالای 3 هسته کار میکنه که انصافا بهت دروغ نمیگم، معجزه میکنه این آپشن! سرعت شیرین میشه 2 برابر! در هر صورت به طور کلی پیشنهاد میکنم آپدیت کنی امااگه نمیتونی... .

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
اون مشکل رو خودم حلش کردم گفتم که یه چند ماهیه با این نرم افزار کار میکنم و هرچند یکبار میره تو اعصابم که حوصله ندارم باهاش ور برم + اینم از سیستم بنده البته میخوام ارتقاش بدم + بله اینترنت پرسرعت هم دارم 1m

CPU : Intel Cori5 2500k
CPU COLER : Cooler Master Hyper 212
MOTHERBOARD : Asus Sabertooth p67
GRAPHIC : Asus Gtx 560ti Direct Cu
RAM : g.skill ripjaws x 8GB (2 x 4GB) DDR31600 (PC312800) 9-9-9-24
SSD : OCZ VERTEX 4 128 GB
HARD DISK : Seagate sata2 1t 32mb+Western Digital sata3 1t 64mb Caviar Black
MODEM : Adsl tp-link td-8961nd

tanks

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اون مشکل رو خودم حلش کردم گفتم که یه چند ماهیه با این نرم افزار کار میکنم و هرچند یکبار میره تو اعصابم که حوصله ندارم باهاش ور برم + اینم از سیستم بنده البته میخوام ارتقاش بدم + بله اینترنت پرسرعت هم دارم 1m

CPU : Intel Cori5 2500k
CPU COLER : Cooler Master Hyper 212
MOTHERBOARD : Asus Sabertooth p67
GRAPHIC : Asus Gtx 560ti Direct Cu
RAM : g.skill ripjaws x 8GB (2 x 4GB) DDR31600 (PC312800) 9-9-9-24
SSD : OCZ VERTEX 4 128 GB
HARD DISK : Seagate sata2 1t 32mb+Western Digital sata3 1t 64mb Caviar Black
MODEM : Adsl tp-link td-8961nd

tanks
من متوجه نمیشم مشکل شما چی هستش! سیستمی که نوشتید قابل قبول هستش، حالا اگه بخواید ارتقاش بدید هم که دیگه چه بهتر!
خوب عزیزم شما که ADSL 1MB داری دیگه چرا میپرسی؟! 1 دقیقه ای میتونی دانلود کنی که مطمئن باش بهتر از 0.9.8 هستش! CPUتون هم که بیش از 3 هسته داره، به نظر من حتما از ورژن 1 استفاده کن!
Tanks هم تا به حال تست نکردم؛ اگه تونستم تهیه میکنم تست میکنم بهتون میگم وضعیتش چطوریه!

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با سلام این اپشن جدید که گفتید در ورژن 1.0 کجاست دقیقا ؟ تو اسپید هک فقط MTVU اظافه شده این که نیست ؟

---------- نوشته در 05:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:05 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه : اگه هر دو ورژن نرم افزار ( 1.0 و 9.8 ) تو سیستم نصب باشن ایا مشکلی پیش میاد ؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
با سلام این اپشن جدید که گفتید در ورژن 1.0 کجاست دقیقا ؟ تو اسپید هک فقط MTVU اظافه شده این که نیست ؟

---------- نوشته در 05:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:05 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه : اگه هر دو ورژن نرم افزار ( 1.0 و 9.8 ) تو سیستم نصب باشن ایا مشکلی پیش میاد ؟
چرا همونه؛ آپشن MTVU اضافه شده که سرعت رو 2X میکنه!

از هردو ورژن هم میتونید به طور همزمان استفاده کنید، مشکلی پیش نمیاد!

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با سلام دوباره و عرض خسته نباشید
علت خط خط شدن چیه ؟ من الان تو بازی تکن 5 داشتمش

owlf36d5bhj365qrvuhj.png

---------- نوشته 21-08-2012 در 12:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 20-08-2012 در 11:58 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه : من بازی سول کالیبر رو که میزارم تو دی وی دی رایتر اصلا شناسایی نمیکنه یعنی انگار تو رایترم چیزی نزاشتم / بازی رو هم دو بار عوض کردم / از رایتر هم مطمعنم چون الان 7 تا بازی پلی استیشن رو ایمیج گرفتم ولی با این بازی انگار مشکل داره / حتی تو لپ تاپ هم امتحان کردم ولی نشد / حالا چه جوری از این بازی ایمیج بگیرم ؟؟ راه حل چیه ؟؟؟؟؟؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
کل بایوس ها را در یه فایل بذارید برای دانلود
داخل پست اول لینک Bios, All In One موجود هستش دوست من!
با سلام دوباره و عرض خسته نباشید
علت خط خط شدن چیه ؟ من الان تو بازی تکن 5 داشتمش

---------- نوشته 21-08-2012 در 12:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 20-08-2012 در 11:58 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه : من بازی سول کالیبر رو که میزارم تو دی وی دی رایتر اصلا شناسایی نمیکنه یعنی انگار تو رایترم چیزی نزاشتم / بازی رو هم دو بار عوض کردم / از رایتر هم مطمعنم چون الان 7 تا بازی پلی استیشن رو ایمیج گرفتم ولی با این بازی انگار مشکل داره / حتی تو لپ تاپ هم امتحان کردم ولی نشد / حالا چه جوری از این بازی ایمیج بگیرم ؟؟ راه حل چیه ؟؟؟؟؟؟

در مورد مشکل اولتون: بعضی بازی ها از جمله Tekken 5 و Urban Reign اینطوری میشن! باید Resolution رو بذارید روی Native که یه خورده با افت کیفیت مواجه میشید (من خط دار بازی کردن با کیفیت بالا رو ترجیح دادم)
و اما مشکل دومتون:
واسم خیلی عجیبه که چنین چیزی رو میشنوم! آخه امکان نداره که یه بازی رو هیچ کامپیوتری نشناسه! من احتمال میدم DVD سوخته باشه!

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با سلام و تشکر
اره منم پیدا کردم ولی چون از رزولیشن کم میشه بیخیال شدم
نه بنده دو تا رایتر دارم یکیش پایونر و اون یکی هم پلکستوره باید فردا ببرم مغازه ببینم تو رایتر همکاران هم نمیشناسه ؟

تا یادم نرفته میشه از جایی فهمید که مثلا فلان بازی با فلان ورژن بایوس کار میکنه ؟

و تنظیمات پلاگین ZeroGS رو دارین ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر