PCSX2 | PS2 Emulator

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,338
دوستان سلام یه سوالی ازتون داشتم
من دارم چنتا از امولاتوری سونی مثل psp و ps2 رو کامپیوتر میارم بالا بازی هاشونو بازی کنم الان تو انتخاب دسته ازتون کمک میکنم دسته ps2 بگیرم با تبدیل وصل کنم بهتره یا از اول دسته برا کامپیوتر بخرم ؟کدوم راحتتره و بدون دردسر هستش و راحت کانکت میشه

• Like
Reactions: Sega_genesis

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
سلام چطور باید سیو بازی دلخواه رو در این شبیه ساز اجرا کرد ؟
شخصی روش رو میدونه ؟
یه سیود دانلود کردم ولی نمیدونم چطور باید اجراش کرد

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
  • Like
Reactions: satellitedvb

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
دقیق باید چیکار کنم ؟
مراحل ؟
یه سیو بازی دانلود کردم میخام بریزم تو بازی و بازیش کنم چی کنم ؟
یک فایل readme داخلش هست توضیح داده ولی خلاصه اش اینه که مموری که pcsx2 ساخته را باهاش باز میکنید و فایل را داخلش کپی می کنید.
توی youtube هم راهنمای تصویریش هست

• Like
Reactions: satellitedvb

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
شبیه ساز ps2 برا اندروید
کلا مشکل داره؟ یا نه؟

چون ویدیو تست شبیه ساز DamonPS2 برا اندروید دیدم لگ داشت زیاد و اسلوموشن بود بازی

هنوز گوشی اندرویدی که چیپش در حد و اندازه شبیه‌سازی PS2 قوی باشه نداریم :D
حتی Snapdargon 888 هم زیر بازی‌های سنگین کم میاره شدید.
در کل هم شبیه‌ساز PS2 یکی از مزخرفترین‌های موجود هست. نمی‌دونم علتش سخت‌افزار عجیب و غریب کنسول هست یا چیز دیگه‌ای.

حتی روی PC هم کلی مشکل داره. بعد از ده سال هنوز نتونستن یه کانفیگ جداگونه برای هر بازی بزارن. اکثر بازی‌ها با هَک و ... قابل بازی هستن. سیستم کدنویسیشون نسبت به باقی شبیه‌سازها بشدت لَگ ایجاد می‌کنه. منوهای قدیمی، سیستم چیت و سیو بسیار بَد.
تازه تونستن یه بخشی ایجاد کنن بشه Textureـهای بازی رو آپدیت کرد.

بازی‌هایی هم که درست اجرا می‌‌شن نسبت به خروجی‌ای که می‌گیرید سخت‌افزار خیلی قوی‌تری می‌خواد. من الان بازی‌های سوییچ بهتر و روون‌تر روی سیستمم اجرا می‌شن که حداقل 50 برابر PS2 قدرت داره. در کل به نظر یه 5 سال دیگه باید صبر کرد تا چیپست قوی موبایل بتونه از پس این نرم‌افزار بی‌‌خود بر بیاد.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
هنوز گوشی اندرویدی که چیپش در حد و اندازه شبیه‌سازی PS2 قوی باشه نداریم :D
حتی Snapdargon 888 هم زیر بازی‌های سنگین کم میاره شدید.
در کل هم شبیه‌ساز PS2 یکی از مزخرفترین‌های موجود هست. نمی‌دونم علتش سخت‌افزار عجیب و غریب کنسول هست یا چیز دیگه‌ای.

حتی روی PC هم کلی مشکل داره. بعد از ده سال هنوز نتونستن یه کانفیگ جداگونه برای هر بازی بزارن. اکثر بازی‌ها با هَک و ... قابل بازی هستن. سیستم کدنویسیشون نسبت به باقی شبیه‌سازها بشدت لَگ ایجاد می‌کنه. منوهای قدیمی، سیستم چیت و سیو بسیار بَد.
تازه تونستن یه بخشی ایجاد کنن بشه Textureـهای بازی رو آپدیت کرد.

بازی‌هایی هم که درست اجرا می‌‌شن نسبت به خروجی‌ای که می‌گیرید سخت‌افزار خیلی قوی‌تری می‌خواد. من الان بازی‌های سوییچ بهتر و روون‌تر روی سیستمم اجرا می‌شن که حداقل 50 برابر PS2 قدرت داره. در کل به نظر یه 5 سال دیگه باید صبر کرد تا چیپست قوی موبایل بتونه از پس این نرم‌افزار بی‌‌خود بر بیاد.

پردازنده اندروید nvidia tegra x1 plus
حتی برا pc استفاده شده و حتی رو یک نسخه از سرفیس
از بس قوییه
کوالکام ها که جلوش عددی نیستن

حتی تست cpu مدل almogic 922x دیدم
پردازنده این باکس ها اندروید چینی هست و تازه بدرد نخور هست ( برند ها اصلی ازش استفاده نمیکنن )
طرف شبیه ساز ps2 اجرا می‌کنه رو اون
بازی حدود ۶۰ درصد الی ۷۰ درصد اجرا میشه
اما لگ و گیر داره ولی بازم اجرا می‌کنه
بیشتر افت فریمه

? پس خود شبیه سازش مشکل داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر