PCSX2 | PS2 Emulator

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی با نسخه های قدیمی خوب اجرا میشد.
ولی با نسخه های جدید فقط با software render اون هم با یکسری تغییرات اجرا میشه.

روی wii بازی کردم ولی پیشنهاد نسخه psp خیلی خوبه

خوب با نسخه قدیمی بزن حالا من برات 1 تستی می زنم بازم اما نسخه PSP ش به طرز عجیبی گرافیکش خوبه و نزدیک به PS2 ش هست.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
بالاخره این روزا هر PC گیمری که از پس داشتن یه سیستم قدرتمند بر بیاد، یه کنسول هم کنارش داره:hug:
اشتباه میکنی دوست عزیز. حداقل عنوان »هر pc گیمر« رو کمی تعدیل کن. کی گفته هر pc گیمری کنسول هم تهیه میکنه؟ اجرای روانِ همان نسخه ps2 برای pc بازان بسیار جذابه چون آپشن دیگری ندارن. هکرهای روسی یک پورت برای pc ساختند (از روی نسخه ps2) که پر از ایراد بود و به درد نمیخورد، مِنوهاش هم روسی بود.

آخرین ویرایش:

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
این شبیه ساز بعد این همه سال هنوز کامل نشده ؟ من با i7 7700K رو 1080 هنوز نمیتونم 60 فریم بگیرم.
منظورتون رزولوشن 1080p هست یا کارت 1080؟ برای اجرای بازی با emulator کارت گرافیک هم مهمه. cpu ت عالیه، یه کارت 1060 به بالا هم داشته باشی حله، آخرین نسخه stable از سایت pcsx2 بگیر نصب کن. بقیش مربوط به تنظیماته. اگه تنظیمات مخصوص بازی و پلاگین مناسب رو پیدا کنی میتونی 60 فریم بگیری. باید وقت بزاری آزمون و خطا تنظیمات بازی مورد نظرت رو پیدا کنی. رزولوشن رو هم روی 1080 نبر چون رزولوشن ps2 نبوده فشار زیادی به سیستم میاره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Lions Gate

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
منظورتون رزولوشن 1080p هست یا کارت 1080؟ برای اجرای بازی با emulator کارت گرافیک هم مهمه. cpu ت عالیه، یه کارت 1060 به بالا هم داشته باشی حله، آخرین نسخه stable از سایت pcsx2 بگیر نصب کن. بقیش مربوط به تنظیماته. اگه تنظیمات مخصوص بازی و پلاگین مناسب رو پیدا کنی میتونی 60 فریم بگیری. باید وقت بزاری آزمون و خطا تنظیمات بازی مورد نظرت رو پیدا کنی. رزولوشن رو هم روی 1080 نبر چون رزولوشن ps2 نبوده فشار زیادی به سیستم میاره.
کارت 1050Ti هست.والا تنظیمات رو خیلی سیخ دادم و ازمون خطا کردم ولی بارم نمیتونم 60 فریم فیکس بگیرم حتی رو 720p ولی مثلا تو یویتوب میبینم طرف با سیستم ضعیف تر داره 4K 60fps بازی میکنه:| بازی که تست میکنم Haunting Ground هست شاید با این بازی مشکل داشته باشه نمیدونم.

• Like
Reactions: jujutala

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
کارت 1050Ti هست.والا تنظیمات رو خیلی سیخ دادم و ازمون خطا کردم ولی بارم نمیتونم 60 فریم فیکس بگیرم حتی رو 720p ولی مثلا تو یویتوب میبینم طرف با سیستم ضعیف تر داره 4K 60fps بازی میکنه:| بازی که تست میکنم Haunting Ground هست شاید با این بازی مشکل داشته باشه نمیدونم.
کارت گرافیکت خوبه، باید انقدر با تنظیمات emulator بازی کنی تا تنظیمات بهینه رو پیدا کنی. اول از همه انتخاب پلاگین گرافیکی از منوی ستاپ pcsx2 هست. توی برنامه چند نوع پلاگین داره هر پلاگین تنظیمات مخصوص خودشو. اول خود پلاگینها رو تست کن هر کدام پرفورمنس بهتری داد بعد برو روی تنظیمات اون پلاگین کار کن. موتور api رو هم بزار روی DX 11 hardware . (فکر کنم برای یکی از پلاگینها openGL hardware بهتر بود) ولی هیچ وقت روی software نزار. کانفیگ پلاگین صدا هم بی تاثیر نیست، کیفیت صدا رو میشه طوری پایین آورد که پروسه های اضافه حذف بشن و منابع سیستم در اختیار پردازش گرافیک قرار بگیره در عین حال صدای خروجی هم در ظاهر کیفیت خوبی داشته باشه. رزولوشن خروجی رو دست نزن، ولی رزولوشن اینترنال رو توی تنظیمات پلاگین بزار روی 2x یا 3x یا 4x (بستگی به قدرت سیستمت داره). چیزایی مثل anti aliasing رو فعال نکن، به شدت منابع سیستم رو میگیره نتیجه خوبی هم نمیده. اگه قبلاً جاهای زیادی از emulator رو انگولک کردی و الان یادت نمیاد چیکار کرده بودی، تمام تنظیمات emulator رو reset کن و از ابتدا تنظیم کن.

• Like

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
خیلی از بازیهای ps2 خودشون 60 فریم نیستند و باید براشون از پچ استفاده کنی

• Like

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
دوستان من شبیه ساز رو نصب کردم بایوس رو هم راه انداختم ولی از هر سایتی بازی دانلود میکنم خرابه از کجا دانلود کنم؟
این جاهایی که میدیم تو فلش نصب کنم برای کنسول های فلش خور میشه بدیم به همونا و بعد فلشو به کامپیوتر بزنیم اجرا میکنه؟

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
دوستان من شبیه ساز رو نصب کردم بایوس رو هم راه انداختم ولی از هر سایتی بازی دانلود میکنم خرابه از کجا دانلود کنم؟
این جاهایی که میدیم تو فلش نصب کنم برای کنسول های فلش خور میشه بدیم به همونا و بعد فلشو به کامپیوتر بزنیم اجرا میکنه؟

PlayStation 2 (PS2) ROMs / ISOs - Rom Hustler

من از اینجا کلی بازی دانلود کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر