PCSX2 | PS2 Emulator

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
درود

دوستان ایا میشه از دسته گیم پد XBOX360 در امولاتورها استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میدونم دسته های معمولی مشکلی ندارن ولی دسته وایرلس ایکس باکس که با رسیور به PC هماهنگ شده . قابل استفاده برای امولاتورها هست ؟؟

اگه بنظرتون جواب میده امروز برم یدونه رسیور دسته ایکس باکس بخرم.
ممنون

بله . جواب میده دوست عزیز من تست کردم . این همه بازی pc خوب هست تازه میتونی اونارو هم باهاشون بازی کنی دیگه چه برسه به بازی هایی که با امولاتور اجرا میشن .

- - -ویرایش - - -

دوستان اگر ممکنه بازی The Getaway رو هم یه تست بزنید . ممنون میشم .

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان یه سوال من بازی god of war 2 رو اجرا میکنم ولی بازی کند اجرا میشه چه تنظیماتی برای افزایش سرعت میشه انجام داد
کسی بازی فاینال فانتزی 12 رو تست کرده ببینه سرعت فریم بازی چطوره؟
هم راهنمای انگلیسی و هم راهنمای فارسی در پست اول موجود هستش، بهترین Configuration ممکن رو میتونید با استفاده از این راهنماها انجام بدید. البته همونطور که تو راهنماها هم گفته شده هیچ تضمینی واسه قسمت Speedhacks وجود نداره و تنها با روش آزمون و خطا میتونید بهترین بازدهی رو از این قسمت بگیرید. (بسته به نوع سخت افزار و بازی مورد نظر تنظیمات این بخش متغیر هستن)
در مورد سوال دومتون هم، من تا حالا این بازی رو تست نکردم... تا هفته دیگه میگیرم تست میکنم، تاپیک رو چک کن.
درود

دوستان ایا میشه از دسته گیم پد XBOX360 در امولاتورها استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میدونم دسته های معمولی مشکلی ندارن ولی دسته وایرلس ایکس باکس که با رسیور به PC هماهنگ شده . قابل استفاده برای امولاتورها هست ؟؟

اگه بنظرتون جواب میده امروز برم یدونه رسیور دسته ایکس باکس بخرم.
ممنون
من تا به حال Wireless رو تست نکردم اما خودم از XBOX360 Controller استفاده میکنم (Wired). اینطور که دوستمون آقا امین میگه کار میکنه... من مطمئن نیستم.
دوستان اگر ممکنه بازی The Getaway رو هم یه تست بزنید . ممنون میشم .
تا هفته دیگه میگیرم تست میکنم.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
تا هفته دیگه میگیرم تست میکنم.

مرسی دوست عزیز اگه بازی The Getaway رو تست کردی ممنون میشم تنظیماتی رو که بهترین بازدهی رو داشت واسه منم بفرستی . من این بازی رو دانلود کردم اما کند اجرا میشه و در مورد دسته xbox360 هم خیالتون راحت باشه جواب میده من خودم دارم و استفاده میکنم و Wireless هیچ فرقی با Wired اون نمیکنه و هر دو دقیقا مثل یکدیگر عمل میکنند . مرسی .

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
مرسی دوست عزیز اگه بازی The Getaway رو تست کردی ممنون میشم تنظیماتی رو که بهترین بازدهی رو داشت واسه منم بفرستی . من این بازی رو دانلود کردم اما کند اجرا میشه و در مورد دسته xbox360 هم خیالتون راحت باشه جواب میده من خودم دارم و استفاده میکنم و Wireless هیچ فرقی با Wired اون نمیکنه و هر دو دقیقا مثل یکدیگر عمل میکنند . مرسی .
بازی رو گرفتم تست کردم... با تنظیمات عادی که توی راهنمای پست اول هم گفته شده، سرعت به شدت پایین هستش! این بازی نیاز به Speedhacks داره، اونم خیلی زیاد! تا به حال بازی ندیده بودم که انقدر با Speedhacks خوب عمل کنه و افزایش سرعت داشته باشه... به هر حال، همه تنظیمات رو مثل راهنمای پست اول تنظیم کنید؛
(Renderer: Direct3D 10 (Hardware
Resolution: 1024 * 1024
و ... .
اما تب Speedhacks:
EE CycleRate رو روی 2 قرار بدید (حد وسط)، VU Cycle Stealing رو روی 3 قرار بدید (آخرین حد)، گزینه MTVU حتما تیک دار باشه... گزینه های Enable INTC Spin Detection و Enable Wait Loop Detection هم فعال باشن. من با این تنظیمات در قسمت Speedhacks تونستم تا حدود 80 درصد افزایش سرعت داشته باشم!
دوست عزیز اگه ممکنه سیستمتون هم بنویسید.
---------------------------------------------------
همچنین میتونید از تب GS، مقدار Turbo Adjust رو به 110% تغییر بدید و در بعضی جاها (مثلا Cut Sceneها) که سرعت پایین هستش، با دکمه Tab حالت Turbo رو فعال کنید که میتونه مقداری افزایش سرعت بدون لگ و Stuttering رو به همراه داشته باشه.

اگه بازم مشکلی بود بگید.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
بازی رو گرفتم تست کردم... با تنظیمات عادی که توی راهنمای پست اول هم گفته شده، سرعت به شدت پایین هستش! این بازی نیاز به Speedhacks داره، اونم خیلی زیاد! تا به حال بازی ندیده بودم که انقدر با Speedhacks خوب عمل کنه و افزایش سرعت داشته باشه... به هر حال، همه تنظیمات رو مثل راهنمای پست اول تنظیم کنید؛
(Renderer: Direct3D 10 (Hardware
Resolution: 1024 * 1024
و ... .
اما تب Speedhacks:
EE CycleRate رو روی 2 قرار بدید (حد وسط)، VU Cycle Stealing رو روی 3 قرار بدید (آخرین حد)، گزینه MTVU حتما تیک دار باشه... گزینه های Enable INTC Spin Detection و Enable Wait Loop Detection هم فعال باشن. من با این تنظیمات در قسمت Speedhacks تونستم تا حدود 80 درصد افزایش سرعت داشته باشم!
دوست عزیز اگه ممکنه سیستمتون هم بنویسید.
---------------------------------------------------
همچنین میتونید از تب GS، مقدار Turbo Adjust رو به 110% تغییر بدید و در بعضی جاها (مثلا Cut Sceneها) که سرعت پایین هستش، با دکمه Tab حالت Turbo رو فعال کنید که میتونه مقداری افزایش سرعت بدون لگ و Stuttering رو به همراه داشته باشه.

اگه بازم مشکلی بود بگید.

ممنونم دوست عزیز در اسرع وقت تستم رو انجام میدم و در مورد سیستمم باید بگم که من سیستم قوی ای ندارم و یه لپ تاپ با کانفیگ پایین دارم که God Of Ware 1 2 رو در حد قابل قبول میتونم بازی کنم . cpu : cor2Dou 2000 و Ram : 4 gig و همین طور geraphic : mobile inter(R) 4 Series Experess حالا فکرشو کنید من چه جوری بازی میکنم . البته یه 360 دارم که تو فکر J-tag کردنش هستم که در این صورت با امولاتور مخصوص به خودش میتونم بازی های PS2 رو باهاش بازی کنم . به هر حال خیلی ازت ممنونم .

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
ممنونم دوست عزیز در اسرع وقت تستم رو انجام میدم و در مورد سیستمم باید بگم که من سیستم قوی ای ندارم و یه لپ تاپ با کانفیگ پایین دارم که God Of Ware 1 2 رو در حد قابل قبول میتونم بازی کنم . cpu : cor2Dou 2000 و Ram : 4 gig و همین طور geraphic : mobile inter(R) 4 Series Experess حالا فکرشو کنید من چه جوری بازی میکنم . البته یه 360 دارم که تو فکر J-tag کردنش هستم که در این صورت با امولاتور مخصوص به خودش میتونم بازی های PS2 رو باهاش بازی کنم . به هر حال خیلی ازت ممنونم .

دوست عزیز نمیدونم از کی شنیدی ولی کلا اشتباه هستش. XBOX 360 به هیچ وجه Emulator کنسول PS2 نداره.

وقتی شما کنسولتون رو J-Tag کنید فقط میتونید بازی های Xbox 1 رو اجرا کنید نه PS2.

البته Emulator هایی مثل N64 و...روی 360 پورت شدن ولی بازی های PS2 قابل اجرا نیستن.

موفق باشید.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام
آقا چطوری میشه چهار تا دسته رو باهاش تنظیم کرد و چهار نفره بازی کرد؟
pad 1A - 1B - 1C 1D داره ولی فقط 1A کار می کنه
سلام؛
من تا حالا تست نکردم و الان 4تا دسته هم ندارم که بخوام تست کنم... اما احتمالا این روش جواب میده:
- از قسمت تنظیمات Lilypad گزینه Port 1 Multitap رو انتخاب کن.
- 3 دسته رو به دلخواه از Pad 1 تنظیم کن؛ مثلا Pad 1A - Pad 1B - Pad 1C.
- بعدش Pad 2 رو تنظیم کن.

- بعد از اینکه 4 تا دسته رو تنظیم کردی، از منوی Config گزینه Multitap 1 رو انتخاب کن (تیک دار کن).

smrboys

کاربر سایت
Jan 24, 2015
3
سلام؛
من تا حالا تست نکردم و الان 4تا دسته هم ندارم که بخوام تست کنم... اما احتمالا این روش جواب میده:
- از قسمت تنظیمات Lilypad گزینه Port 1 Multitap رو انتخاب کن.
- 3 دسته رو به دلخواه از Pad 1 تنظیم کن؛ مثلا Pad 1A - Pad 1B - Pad 1C.
- بعدش Pad 2 رو تنظیم کن.

- بعد از اینکه 4 تا دسته رو تنظیم کردی، از منوی Config گزینه Multitap 1 رو انتخاب کن (تیک دار کن).

داداش خیلی ممنون :x
درست گفتی
کارم رو راه انداختی خدا کارتو راه بندازه :d

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
سلام
یبار امتحان کردم بازی PES 15(البته ساخته ادیتورها)ولی اصن خیلی بد اجرا کرد...
نمیدونم سیستمم ضعیفه یا تنظیمات رو غلط رفتم...
مشخصات سیستمم:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دسته 360 با همه emulators کار می کنه اما دسته x1 بگیر نگیر داره برای این نرم افزار نیاز به تنظیم دستی داره بعد از تنظیمش عالی عمل می کنه شوک دسته هم به خوبی کار می کنه. دسته 360 هم wireless هم فرقی نداره

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام
یبار امتحان کردم بازی PES 15(البته ساخته ادیتورها)ولی اصن خیلی بد اجرا کرد...
نمیدونم سیستمم ضعیفه یا تنظیمات رو غلط رفتم...
مشخصات سیستمم:
سیستمتون ضعیفه... واسه اجرا کردن با سرعت مناسب دست کم به دوبرابر قدرت سیستم فعلیتون نیاز هستش!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
خیلی وقته شبیه ساز پلی 2 رو سیستمم نصب نمیشه چیکار کنم دوستان؟
مشخصات سیستمم:
win 8.1 64bit
vga:gtx 750 ti oc
cpu:i5 4690
ram:8gb
رو وین 7 هم تست کردم بازم اجرا نشد
ممنون میشم راهنماییم کنید

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
مشخصات سیستمم:
win 8.1 64bit
سلام، مشکل چی هستش؟ ارور خاصی میده؟ بیشتر توضیح بده.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
مشخصات سیستمم:
win 8.1 64bit

شما اروری که میده رو بفرست تا رفع اشکال کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر