PCSX2 | PS2 Emulator

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام دوستان؛
بعد از یک سال و نیم، ورژن جدید شبیه ساز (1.2.0) ساعاتی پیش به طور رسمی روی سایت Pcsx2.net قرار گرفت. لینک پست اول هم آپدیت شد.
به زودی روی Google Drive هم آپلودش میکنم.
دوستانی که تست میکنن، لطف کنن اینجا تغییراتی که مشاهده کردن رو اعلام کنن؛ مرسی.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
تبریک میگم به همه دوستان، این ورژن جدید انقدر تاخیر داشت که من یکی که دیگه بیخیالش شده بودم!
راستی آرشام، من خودم عمری رو با pcsx2 گذروندم، توی پست اولت پیشنیازهای استفاده از این برنامه رو معرفی کردی، از جمله directX، net framework و ...، قضیه او ECM tools چیه دیگه؟؟! یمقدار توضیح بده روشن بشیم.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
تبریک میگم به همه دوستان، این ورژن جدید انقدر تاخیر داشت که من یکی که دیگه بیخیالش شده بودم!
راستی آرشام، من خودم عمری رو با pcsx2 گذروندم، توی پست اولت پیشنیازهای استفاده از این برنامه رو معرفی کردی، از جمله directX، net framework و ...، قضیه او ECM tools چیه دیگه؟؟! یمقدار توضیح بده روشن بشیم.
ecm tools نرم افزاری برای باز کردن فایلهای فشرده ای با همین فرمت یعنی پسوند ecm هستش.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
دوستان مثل این که نسخه جدیدتری هم ارائه شده یعنی 1.2.1 ( دید زود یه نسخه جدید داد ) لطفا یه بررسی کنید و بعدش هم در سایت آپلود کنید . مرسی .

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان مثل این که نسخه جدیدتری هم ارائه شده یعنی 1.2.1 ( دید زود یه نسخه جدید داد ) لطفا یه بررسی کنید و بعدش هم در سایت آپلود کنید . مرسی .
بله دوست عزیز، حق با شماست؛ مثل اینکه یه سری باگ ها توی ورژن 1.2 وجود داشته که تو ورژن 1.2.1 رفعش کردن. روی سایت هم آپلودش کردم.
مرسی بابت اطلاع رسانی دوست عزیز.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
احتمالا نسخه 1.2.0 Linux باگ نداشته... بنابراین نیازی به 1.2.1 نبوده.

یا شایدم حال و حوصله نداشتن که نسخه لینوکسو درستش کنن و موکول کردن به آینده!! :d

راستی یه سوال؛ این پلاگینهایی که داخل فایل نصبی قرار داره آخرین ورژن هستن یا نه باید بریم جداگانه دنبال آخرین پلاگینها بگردیم؟

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
یا شایدم حال و حوصله نداشتن که نسخه لینوکسو درستش کنن و موکول کردن به آینده!! :d

راستی یه سوال؛ این پلاگینهایی که داخل فایل نصبی قرار داره آخرین ورژن هستن یا نه باید بریم جداگانه دنبال آخرین پلاگینها بگردیم؟
خدا داند :d
آخرین ورژن هستن، نیازی به دانلود جداگانه نیست.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
من ورژن جدید رو تست کردم!
خیلییییییییییییی بهتر شده! ace combat zero رو که قبلا حتی نمیشد به صفحه ی منوش رسید براحتی اجرا کرد! اکثر جاهای بازی هم با 60 فریم اجرا میشد فقط بعضی جاها افت فریم داشت و تا 40 افت میکرد.
فعلا فقط همین بازی رو تست کردم، بقیه رو بعدا تست میکنم و خبرشو میدم.

Mehran_Ad

کاربر سایت
Oct 17, 2012
6
با سلام خدمت دوستان
یک سوال داشتم آیا می شه با این برنامهPCSX2 کد های گیم شارک اجرا کرد من می خوام کدهای گیم شارک رزدینت اویل کد ورونیکا رو فعال کنم کدها رو دارم ولی نمی دونم باید کجا اونا رو زد باید چطوری این کارو انجام بدم
ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنن

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
با سلام خدمت دوستان
یک سوال داشتم آیا می شه با این برنامهPCSX2 کد های گیم شارک اجرا کرد من می خوام کدهای گیم شارک رزدینت اویل کد ورونیکا رو فعال کنم کدها رو دارم ولی نمی دونم باید کجا اونا رو زد باید چطوری این کارو انجام بدم
ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنن
قسمت های آخر رو که نوشتم در لینک زیر بخون:
World of Emulators & Games

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
خب، بازیهای بیشتری رو تست کردم...
ace combat 5 عالی اجرا میشه (قبلا حتی نمیشد بازی کرد) فقط توی بازی وقتی آبجکتها زیاد میان یمقدار فریم میاد پایین.
resident evil 4 عالی اجرا میشه، فقط وقتی از infrared scope رو روی sniper rifle استفاده میکنید چیزی معلوم نمیشه که زیاد هم مهم نیست، میشه از همون scope معمولی استفاده کرد.
Yakuza 2 عالی اجرا میشه.
resident evil code veronica x عالی...
gta vcs تقریباً خوب، ولی وقتی آبجکتها زیاد میشن افت فریم داره.
Saint seiya hades و sanctuary عالی.
و متاسفانه دوتا بازی هنوز مثل قبل مشکل دارن، silent hill origins وقتی به بیمارستان میرسی خطوط سیاه موازی و ضخیمی روی صفحه ایجاد میشه و اصلا نمیشه بازی کرد،
treasure planet هم که توی بازی تصویر کاملا سیاهه.
در ضمن من روی هیچکدام از این بازیها، کانفیگ خاصی انجام ندادم، همشون رو با کانفیگ دیفالت pcsx2 اجرا کردم. البته تنظیم گرافیک رو به رسم همیشه گذاشتم روی dx 10 hardware تا از حداکثر قدرت سیستم استفاده بشه، ولی تنظیمات خاص انجام ندادم، پلاگینها هم همگی همون دیفالت هستن و چیزی رو عوض نکردم.

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
خب، بازیهای بیشتری رو تست کردم...
ace combat 5 عالی اجرا میشه (قبلا حتی نمیشد بازی کرد) فقط توی بازی وقتی آبجکتها زیاد میان یمقدار فریم میاد پایین.
resident evil 4 عالی اجرا میشه، فقط وقتی از infrared scope رو روی sniper rifle استفاده میکنید چیزی معلوم نمیشه که زیاد هم مهم نیست، میشه از همون scope معمولی استفاده کرد.
Yakuza 2 عالی اجرا میشه.
resident evil code veronica x عالی...
gta vcs تقریباً خوب، ولی وقتی آبجکتها زیاد میشن افت فریم داره.
Saint seiya hades و sanctuary عالی.
و متاسفانه دوتا بازی هنوز مثل قبل مشکل دارن، silent hill origins وقتی به بیمارستان میرسی خطوط سیاه موازی و ضخیمی روی صفحه ایجاد میشه و اصلا نمیشه بازی کرد،
treasure planet هم که توی بازی تصویر کاملا سیاهه.
در ضمن من روی هیچکدام از این بازیها، کانفیگ خاصی انجام ندادم، همشون رو با کانفیگ دیفالت pcsx2 اجرا کردم. البته تنظیم گرافیک رو به رسم همیشه گذاشتم روی dx 10 hardware تا از حداکثر قدرت سیستم استفاده بشه، ولی تنظیمات خاص انجام ندادم، پلاگینها هم همگی همون دیفالت هستن و چیزی رو عوض نکردم.
مرسی بابت اطلاع رسانی دوست عزیز.
Silent Hill Origins رو باید روی Software ست کنی تا درست بشه (گرچه سرعت و کیفیت کاهش پیدا میکنه)، اما تنها راهش همینه.
----------------------------------------------------------
دوستان ورژن 1.2.2 هم ریلیز شد که مخصوص لینوکس هستش و باگ های ورژن 1.2.0 لینوکس رو رفع میکنه؛ در واقع میشه گفت PCSX2 v 1.2.1 واسه Linux.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر