PCSX2 | PS2 Emulator

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
7wjafxerp1mrip2g9dsn.jpg

سیستم من برای اجرا شبیه ساز چطوره؟؟!!!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
7wjafxerp1mrip2g9dsn.jpg

سیستم من برای اجرا شبیه ساز چطوره؟؟!!!
سلام دوست عزیز؛
سیستمتون ضعیف هستش... فکر نمیکنم بتونید سرعت مناسبی بگیرید...
با توجه به اینکه پردازندتون 64 بیت هستش، توصیه میکنم ویندوز رو هم 64 بیت نصب کنید شاید یه مقدار سرعت افزایش پیدا کنه.

• Like
Reactions: Sega_genesis

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
بعد از گذشت چند سال، نسخه جدید 1.6.0 بهمراه بهبود هایی در اجرای بازی ها و لودینگ تکسچرها، منتشر شد.
من این نسخه رو تست کردم الان راحت میشه اولین شاهکار فومیتو اوئدا یعنی Ico رو با 60fps بازی کرد

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
بعد از گذشت چند سال، نسخه جدید 1.6.0 بهمراه بهبود هایی در اجرای بازی ها و لودینگ تکسچرها، منتشر شد.
من این نسخه رو تست کردم الان راحت میشه اولین شاهکار فومیتو اوئدا یعنی Ico رو با 60fps بازی کرد

هنوز Silent Hill: Shattered Memories را خوب اجرا نمیکنه.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
نه این بازی هیچ مشکلی نداره ضمنا با شبیه ساز PPSSPP یا دلفین هم می تونید بازیش کنید.

بازی با نسخه های قدیمی خوب اجرا میشد.
ولی با نسخه های جدید فقط با software render اون هم با یکسری تغییرات اجرا میشه.

روی wii بازی کردم ولی پیشنهاد نسخه psp خیلی خوبه

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
What about SOTC?

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
برای اینکه از حداکثر قدرت سیستمتون استفاده کنید Intel management engine firmware رو آپدیت نکنید که ۲۰% افت پرفورمنس خواهید داشت! من آپ کردم مثل چیز پشیمونم. گزینه های Hyper-V و virtualization رو هم قبل از نصب ویندوز از داخل بایوس disable کنید، فعال بودنش روی اجرای بازیها و emulator اثر منفی میزاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر