(Overclock (VGA

• Thread starter Thread starter Hassan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من خودم با 3650 تست گرفتم اگه دما از يه حدی بيشتر بشه artifact های ريز ميندازه رو صفحه.
در بعضی مواقع هم افت فريم
بعدش که فن انداختم ديگه مشکل نداشت

من خودم با 3650 تست گرفتم اگه دما از يه حدی بيشتر بشه artifact های ريز ميندازه رو صفحه.
در بعضی مواقع هم افت فريم
بعدش که فن انداختم ديگه مشکل نداشت

عزیز افزایش یا کاهش مثلا 5 درجه ای دما(که فکر نکنم یک فن جداگانه بتونه بیشتر تاثیر بگذاره)فرق چندانی تو OC نمیزاره.

سلام دوستان
من یک سوال دارم
دوستان من یک عدد کارت گرافیکی 4870 با یک برد مرغوب دارم
خدمت شما غرض شود که cpu هم 3200 دو هسته ای دارم یعنی هر هستش 1600 تا
ولی در بازیهای جدید مثل رزیدنت اویل هر کاری میکنم قدرت واقعی کارت رو نمیشه بیرون
مثلا need for speed shift رو میزار روی 1360×760 بازم افت فریم دارم با نرم افزار خود ای تی آی همون catalyst اورکلاکش کردم بردم رو بالاترین حد بازم هیچ فرقی نکرد . دوستان یعنی فکر مکنم که باید از cpu باشه اگه درسته یک cpu به معرفی کنید. ممنون میشم /.

سلام دوستان
من یک سوال دارم
دوستان من یک عدد کارت گرافیکی 4870 با یک برد مرغوب دارم
خدمت شما غرض شود که cpu هم 3200 دو هسته ای دارم یعنی هر هستش 1600 تا
ولی در بازیهای جدید مثل رزیدنت اویل هر کاری میکنم قدرت واقعی کارت رو نمیشه بیرون
مثلا need for speed shift رو میزار روی 1360×760 بازم افت فریم دارم با نرم افزار خود ای تی آی همون catalyst اورکلاکش کردم بردم رو بالاترین حد بازم هیچ فرقی نکرد . دوستان یعنی فکر مکنم که باید از cpu باشه اگه درسته یک cpu به معرفی کنید. ممنون میشم /.
سلام دوست عزيز
نكته پر واضح اينه كه پردازنده شما ضعيفه و كارت گرافيك كارايي خودش رو بروز نمي ده و تنها در اجراي بازي ها كارت گرافيك نيست و عوامل تأثير گذار ديگري همچون حجم حافظه رم و پردازنده هم دخيل هستند و مطمئناً با تعويض پردازنده شاهد افزايش چشمگير در اجراي بازي ها خواهيد بود و حداقل رم پيشنهادي هم به حجم 2 گيگابايت مي باشد.

عزیز افزایش یا کاهش مثلا 5 درجه ای دما(که فکر نکنم یک فن جداگانه بتونه بیشتر تاثیر بگذاره)فرق چندانی تو OC نمیزاره.
جدا؟
چه جالب اينجوريشو ديگه نشنيده بوديم!

شما از چه کارتی استفاده ميکنی 5 درجه اختلاف رو ocش تاثير نداره؟
بگو ما هم بخريم!

شما مثل اینکه شدید آماتور هستید...

ببین عزیز بنده تمام صفحات این تاپیک رو دید زدم و چیز جالبی که بشه به کاربرانش گفت حرفه ای ندیدم.جای بحثهای پیچیده هم اینجا نیست چون متوجه منظور نخواهید شد.

از طرفی از کی تا حالا دما وقتی 5 درجه بیاد پایین تو OC تاثیر شدید میگذاره؟گاها با 50 درجه هم تاثیری چشمگیری تو فرکانسها شاهد نخواهید شد....

از طرفی شما تمام کارتها رو با HD3650 که کارت خودتونه مقایسه نکنید.در رنج بالا به دلیل تولید گرمای زیاد با یک فن مثلا 8 نمیشه دما رو 5 درجه هم پایین آورد.

اگر 5 تا بندازم چی؟
من نگفتم شدید گفتم گاهی باعث افت فریم میشه و معمولا artifact میندازه!
شما کارتتو حداکثر oc کن بدون این که فن بندازی بعد ببین تصویر بر اثر دمای زیاد چطوری میشه
در ضمن منم اگه تنگ userم یه oc مینداختم خودمو حرفه ای نمیدونستم

آخرین ویرایش:
اگر 5 تا بندازم چی؟
من نگفتم شدید گفتم گاهی باعث افت فریم میشه و معمولا artifact میندازه!
شما کارتتو حداکثر oc کن بدون این که فن بندازی بعد ببین تصویر بر اثر دمای زیاد چطوری میشه
در ضمن منم اگه تنگ userم یه oc مینداختم خودمو حرفه ای نمیدونستم

تو HD3650 شاید این امکان بیافته ولی کارتی مثل HD4870X2 این امر دور از ذهن هست.

من نگفتم خودم چیزی بلد هستم گفتم اینجا حرفه ای نیست.

من یه کارت 9600 gt دارم که اتصال شش پین نداره میخواستم ببینم این کارت حداکثر چقدر اور میشه ومیزان برق مصرفی از طریق اسلات pci experes کارت گرافیک چقدره ؟؟؟

سلام دوستان میخواستم ببینم بنظر شما این گرافیکمو بیشتر اوورش کنم یا نه؟ الان کاملا پایداره (تست با atitool) و دماش زیر بار از 69 به 76 و دور فنش از 25% به 50% رسیده. تو بازی gta iv و در رزولوشن 900*1440 fps از 26 به 30 رسیده.

سلام دوستان میخواستم ببینم بنظر شما این گرافیکمو بیشتر اوورش کنم یا نه؟ الان کاملا پایداره (تست با atitool) و دماش زیر بار از 69 به 76 و دور فنش از 25% به 50% رسیده. تو بازی gta iv و در رزولوشن 900*1440 fps از 26 به 30 رسیده.

به نظر من همین مقدار کافیه

فقط شما میتونی memory رو بیشتر اور کنی
چون نسبت به هسته کلاک کمتر اور شده

در ضمن gta iv بیشتر به اور cpu نیاز داره نه گرافیک

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or