(Overclock (VGA

• Thread starter Thread starter Hassan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا یه برنامه میشناسید که بشه باهاش اور کرد.من نمیدونم با ریوا تیونر چه جوری کار کنم آخه هیچ کسم نگفته چه جوری میشه باهاش کار کرد ؟:evil:

اگه کارتت فن نداره یه فن براش بزار (حتما ) بعد از قسمت Driver Settings روی Customize برو بعد System settings و تیک گزینه ی....... Enable driver- level رو روشن کن و box رو بروش رو روی performance 3d بزار خوب حالا کارت اماده اور کلاک هست
core clock و memory clock رو 5 تا 5 تا زیاد کن برا این گفتم 5 چون کارت شما از سری رده پایین هست و انتظار اور زیاد خوبی نداشته باش :دی
برای تست هم از برنامه Ati tool استفاده کن وقتی برنامه رو باز میکنی روی Scan For Artifacts کلیک کن و بزار یه 15 دقیقه اسکن کنه اگه صدا داد یعنی زیاد اور کردی اگر نه که باز 5 تا به هر کدوم اضافه کن :دی
ولی برای کارتت حتما فن بزار

سلام دستت درد نکنه جواب میدی
ببینید برا من اصلا توی قسمت driver set توی customize چیزی به نامه system settings نداره.چی کار کنم؟
مثلا یکیش نوشته low-level refresh rate stting

ببین کارت من آنبورده.ها توی اون قسمتی که شما میگی نوشته catalyst یه همچین چیزی وجلوش هم customize نداره.
گزینه بالای driver setting رو کلیک کن( در قسمت target adapter).بعدش هم detect now و باقی کارها رو به همون ترتیب که گفته شد انجام بده.

ببخشید ولی من نمیفهمم کجا رو میگید.:blushing:
25ks8rd.jpg

آخرین ویرایش:
من میخوام 4870 رو اور کنم.......با ریوا تانر بهتره یا ای تی آی تول .....و نحوه درست اور کردن و به من بگید ممنون میشم.....((در روزه قلب جز گل عشق مکار))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or