(Overclock (VGA

• Thread starter Thread starter Hassan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام به همه منم گرافیکم مثل ایشونه فقط رمش 768 هست پاورمم 430 گرینه چقدر و تو کدوم قسمت بایوس ستاپ جوری اورش کنم که زیاد بش فشار نیاد؟
من تاحالا اور نکردم اگر کسی کمک کنه مدیونش میشم:love:

سلام به همه منم گرافیکم مثل ایشونه فقط رمش 768 هست پاورمم 430 گرینه چقدر و تو کدوم قسمت بایوس ستاپ جوری اورش کنم که زیاد بش فشار نیاد؟
آقا یکی کمک کنه لنگ 5 .6 فریم تو کرایسیسم!

سلام

واسه اورکلاک گرافیک بهتره از نرم افزار استفاده کنید و کسی از بایوس اور نمیکنه
---------------------------------------------

1- اخرین ورژن RivaTuner رو دانلود کن (برای اورکلاک کردن)
2- اخرین ورژن
ATI Tool رو دانلود کن(برای تست پایداری گرافیک)

--------------------------
پس از نصب درایور کارت و اجرای نرم افزار و انتخاب کادر زیرکشویی قسمت Force Ware Detected با این اشیا روبه رو میشید
image-6797_4AF6E679.jpg

که باید شئ سمت چپ رو انتخاب کنی....

image-AFFA_4AF6E679.jpg

مقدار core clock و مموری رو 10 تا 10 تا بالا ببر

بعد هر دفعه نرم افزار ati tool رو باز کن و روی Scan For Artifacts کیک کن و بزار 10 دقیقه تست انجام بشه

اگه سیستم هنگ نکرد یا نقطه هایی در تصویری که نرم افزار نشون میده به وجود نیومد بدون کارت گرافیکن پایداره یعنی اورکلاک درست انجام شده و ضرری نداره

همینطور ادامه بده تا به اخرین عدد فرکانس هسته و مموری برسی

موفق باشی

سلام

واسه اورکلاک گرافیک بهتره از نرم افزار استفاده کنید و کسی از بایوس اور نمیکنه
---------------------------------------------

2- اخرین ورژن ATI Tool رو دانلود کن(برای تست پایداری گرافیک)

--------------------------
پس از نصب درایور کارت و اجرای نرم افزار و انتخاب کادر زیرکشویی قسمت Force Ware Detected با این اشیا روبه رو میشید ............
آقا دمت گرم ... خیلی حال دادی ... تمام این کارارو کردم ... فقط core clock و memory clock رو با اطلاعاتی که داشتم یکدفعه به ترتیب روی 700 و 450 گذاشتم تست هم گرفتم مشکلی نداشت فقط دما تا 76 میره مشکلی نداره؟
2 . من 2تا ویندوس دارم 1. سون 2 . اکسپی من فقط تو سون که بازی میکنم میخوام اور کلاک باشه و تو اکسپی معمولی باشه مشکلی نداره؟
3.بعد از اور کردن تو سون ( دیروز) امروز که میخواستم برم تو سون یک صفحه آبی اومد بعد Memory dumping کرد ولی دفعات بعد دیگه این اتفاق نیفتاد شما میدونی مشکل از کجاست؟
بابت راهنمایی هم خیلی خیلی ممنونم واقعا به کارم اومد:love:
راستی گرافیک من 6 پین برق اضافه میخوره که من از تبدیل 2 تا 3 پین استفاده میکنم ولی فقط یک 3 پین میزنم ... حلا که اورش کروم اون یکی 3 پین رو هم بزنم؟ اگه بزنم دیگه اینجور مشکلا رو ندارم؟

آخرین ویرایش:
آقا دمت گرم ... خیلی حال دادی ... تمام این کارارو کردم ... فقط core clock و memory clock رو با اطلاعاتی که داشتم یکدفعه به ترتیب روی 700 و 450 گذاشتم تست هم گرفتم مشکلی نداشت فقط دما تا 76 میره مشکلی نداره؟
2 . من 2تا ویندوس دارم 1. سون 2 . اکسپی من فقط تو سون که بازی میکنم میخوام اور کلاک باشه و تو اکسپی معمولی باشه مشکلی نداره؟
3.بعد از اور کردن تو سون ( دیروز) امروز که میخواستم برم تو سون یک صفحه آبی اومد بعد Memory dumping کرد ولی دفعات بعد دیگه این اتفاق نیفتاد شما میدونی مشکل از کجاست؟
بابت راهنمایی هم خیلی خیلی ممنونم واقعا به کارم اومد:love:
راستی گرافیک من 6 پین برق اضافه میخوره که من از تبدیل 2 تا 3 پین استفاده میکنم ولی فقط یک 3 پین میزنم ... حلا که اورش کروم اون یکی 3 پین رو هم بزنم؟ اگه بزنم دیگه اینجور مشکلا رو ندارم؟

ببین اومدن صفحه ابی و از این قبایل چیزا بر میگرده به ناپایدار بودن کارت گرافیک یا پاور

اما در سیستم شما به احتمال زیاد واسه ضعیف بودن پاوره
کارت شما در حالت معمولی به یه پاور 480 وات نیاز داره
و در صورت اورکلاک پاور بالاتر پیشنهاد میشه

بله شما حتما اون 3 پین دیگه رو هم بزن
و فکر کنم مشکلت حل شه

دما هم 76 مشکلی نداره

ببین اومدن صفحه ابی و از این قبایل چیزا بر میگرده به ناپایدار بودن کارت گرافیک یا پاور

اما در سیستم شما به احتمال زیاد واسه ضعیف بودن پاوره
کارت شما در حالت معمولی به یه پاور 480 وات نیاز داره
و در صورت اورکلاک پاور بالاتر پیشنهاد میشه

بله شما حتما اون 3 پین دیگه رو هم بزن
و فکر کنم مشکلت حل شه

دما هم 76 مشکلی نداره
ممنون ولی یه چیز دیگه اینکه این صفحه آبیه فقط تو ویندوس سون میاد و تو xp نمیاد ممکنه مشکل از ویندوز سون باشه چون خیلی وقتیه رو سیستمم هست وآپدیت هم نیست.

ببینم یه برنامه خوب برای over کردن کارت 8800 میخوام سریgf کسی داره بزار یا اسم برنامرو بگه ؟
2- اخرین ورژن
ATI Tool رو دانلود کن(برای تست پایداری گرافیک)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنون ولی یه چیز دیگه اینکه این صفحه آبیه فقط تو ویندوس سون میاد و تو xp نمیاد ممکنه مشکل از ویندوز سون باشه چون خیلی وقتیه رو سیستمم هست وآپدیت هم نیست.

امکانش هست ولی شما اون تبدیل 3 بین برق رو حتما به vga وصل کن

ببینم یه برنامه خوب برای over کردن کارت 8800 میخوام سریgf کسی داره بزار یا اسم برنامرو بگه ؟

http://downloads.guru3d.com/RivaTuner-v2.09-download-163.html

امکانش هست ولی شما اون تبدیل 3 بین برق رو حتما به vga وصل کن
آقا وحید از راهنماییهای توپت ممنون ...
کابل 3 پین رو که زدم مشکل حل شد . فریم رفت بالاتر . دما اومد پایینتر ( دیگه از 74 بیشتر نمیره) باورم نمیشد برق اینقدر تاثیرگذار باشه! فرکانسها رو هم به ترتیب هسته و مموری رو رو 682 و 500 گذاشتم .. بیشترین تاثیر تو dirt 2 بود و فریم از 25 به 34.5 (1680 * 1050 ultra high anti2x) افزایش پیدا کرد .
میگم حالا به گرافیک که فشار نمیاد؟

با سلام
من ميخوام كارتم (5870) رو با RivaTuner اوركلاك كنم
ولي تنظيممات درايورستينگ رو نداره!
hh1nvap8oq5ya214tofq.jpg

اون ارور پايين هم مال ATITool هست نميزاره مكس كور و مموري رو پيدا كنم

مشكل چيه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or