(Overclock (VGA

• Thread starter Thread starter Hassan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من گرافيك 256 مدل 6200 Le دارم
اوور كلاكينگ كنم مشكل ايجاد ميشه برا گرافيكم ؟

دوست عزیز توی یه تاپیک دیگه هم گفته بودیم و جواب رو گرفتین.
6200 رو هر کاری هم کنی باز نمیتونه یه بازی رو درست بکشه...به فکر خرید کارت جدید باش.

سلام . من یه کارت xfx 8800gts 320 mb دارم که هرچقدر هم با rivatuner اور میکنم تاثیر چندانی در پرفورمانس دیده نمیشه . فقط دمای کارت سریع بالا میره . نمیدونم من خوب اور نمیکنم یا ...
ازتون میخوام راهنمایی کنید .

سلام . من یه کارت xfx 8800gts 320 mb دارم که هرچقدر هم با rivatuner اور میکنم تاثیر چندانی در پرفورمانس دیده نمیشه . فقط دمای کارت سریع بالا میره . نمیدونم من خوب اور نمیکنم یا ...

تا چه فرکانسی اور میکنی؟
ببین اور جادو نمیکنه ها...5-10 فریم قویتر میشه کارت...حالا یهو توی یه بازی دیدی 15 فریمم زدش.
بستگی داره چقدر اور کنی.

والله حالت دیفالتش 513 /792 هست که من میزارم رو 600/812 . البته اینم بگم تو اورکلاک سررشته ای ندارم و میخواستم ببینم کارت اور شده چقدر سریعتره .
اینم مشخصات سیستم :
core 2 duo 6300
Biostar T-force 965pt
patriot 512 bus 533 :eek::(

راستی اور shader clock چجوریاست ؟ چجوری اور میشه ؟ تاثیر زیادی داره ؟

والله حالت دیفالتش 513 /792 هست که من میزارم رو 600/812 . البته اینم بگم تو اورکلاک سررشته ای ندارم و میخواستم ببینم کارت اور شده چقدر سریعتره .
اینم مشخصات سیستم :
core 2 duo 6300
Biostar T-force 965pt

این طوری کارت می ترکه!!!!!!!!!!!
192 تا رو core رفتی!!!!!!!!!!!!!!
اولا کارتی تا 190 بره باید هم فن خوب داشته باشه و هم کیفیت خوب مثل سری OC شرکت BFG که تمام محصولاتش امریکایی هست.
دوم اینکه شما نمی تونی shader را به این راحتی اور کنی .
سوم این که چرا کارت اور شده مثل BFG 8800 GTS OC & OC2 نخریدی؟
core shader memory همش کلاک شده و کارایی عالی هم داره.

این طوری کارت می ترکه!!!!!!!!!!!
192 تا رو core رفتی!!!!!!!!!!!!!!
اولا کارتی تا 190 بره باید هم فن خوب داشته باشه و هم کیفیت خوب مثل سری OC شرکت BFG که تمام محصولاتش امریکایی هست.
دوم اینکه شما نمی تونی shader را به این راحتی اور کنی .
سوم این که چرا کارت اور شده مثل BFG 8800 GTS OC & OC2 نخریدی؟
core shader memory همش کلاک شده و کارایی عالی هم داره. دیروز 04:28

بنده فکر میکنم سو تفاهم شده:biggrin1:
513->600
792->812
192 رو از کجا آوردی شما؟

اینم مشخصات سیستم :
core 2 duo 6300
Biostar T-force 965pt

شیدر کلاک رو بیخیال شو...زیاد نمیتونی با اون ور بری.
الان کارتت بازم جا داره اور بشه ولی عمر کلیش کم میشه خوب.
اور توی همه ی بازی ها معلوم نمیشه...مثلا الان توی ابلیویون خیلی فریم هات بهتر میشه(تا10 فریم)
کلا اور کردن(اونم تا حد اور شما)بیشتر از 10 فریم اضافه نمیکنه اونم توی بازی های خاص...
ولی الان بیشتر مشکل رمت هست که خیلی داره جلوی کارایی سیستم رو میگیره به طوری که نمیتونی رزولوشن بالا و تکسچر بالا داشته باشی;)

دمای کارتت قبل و بعد از OC روی چنده حدوداً؟
سرعت فن رو هم تغییر میدی دیگه بعد از OC؟

دمای کارتت قبل و بعد از OC روی چنده حدوداً؟
سرعت فن رو هم تغییر میدی دیگه بعد از OC؟
البته این سوال از من نشده ولی شاید به دردتون بخوره.
من هم XFX 8800GTS 320Mb البته نوعه XXX Edition که خوده XFX تا 580 اورش کرده ومن خودم تا630 بالا بردمش که تو حالت تمام بار مثلآ 2ساعت بازی کردن dirt از 76 درجه بالاتر نرفته
البته تا جایی که من اطلاع دارم این یه دمایه نرمال برایه این کارت هست.
در حالت معمول هم دماش با همین اور کلاک 60 هست.
سرعت فن هم از 60% بالاتر نرفته.

بنده فکر میکنم سو تفاهم شده:biggrin1:
513->600
792->812
192 رو از کجا آوردی شما؟

فکر کنم memory رو کم کرده core رو برده بالا!!!!!!!!

دوستان اگه مثلا کارتی رو دستی کلاک کنین تازه اگه اگه به مقدار کلاک تولید کننده های کارت
برسید(که بدون watercool طول عمر کارت کم می شه،کارت آسیب می بینه.....)هیچ وقت به مقدار امتیاز و فریم که می زنه نمی رسید.

دوستان من 8500 Point of View دارم دفالت مموری 400 و هسته 459 ولی با ATITOOL به اورکلاکش کردم روی مموری 450 هسته 695 تو این سه ماهه هیچ مشکلی نداشته تغییر دماشم 5 درجه بیشتر نیست نهایت میرسه به 75 بدون اورکلاک تو 3d mark 05 امتیازش 4900 میشد اما الان رسیده به 5890 البته اینم بگم که فقط موقع بازی اورکلاک می کنم
توصیه می کنم حتما برنامه رو دانلود کنید چون یه بخشی داره که اتوماتیک کلاک رو تا حدی که مشکلی پیش نیاد می بره بالا تست میکنه هرجا پایدار شد خودش نگه میداره
می تونید از این صفحه دانلودش کنید
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=725

دوستان من 8500 Point of View دارم دفالت مموری 400 و هسته 459 ولی با ATITOOL به اورکلاکش کردم روی مموری 450 هسته 695 تو این سه ماهه هیچ مشکلی نداشته تغییر دماشم 5 درجه بیشتر نیست نهایت میرسه به 75 بدون اورکلاک تو 3d mark 05 امتیازش 4900 میشد اما الان رسیده به 5890 البته اینم بگم که فقط موقع بازی اورکلاک می کنم
توصیه می کنم حتما برنامه رو دانلود کنید چون یه بخشی داره که اتوماتیک کلاک رو تا حدی که مشکلی پیش نیاد می بره بالا تست میکنه هرجا پایدار شد خودش نگه میداره
می تونید از این صفحه دانلودش کنید
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=725
عزیز همان طور که تو خود site که گفتی،این برنامه برای cardهای ATI طراحی شده است.
آخرین update اش برای R600 هست.چه جوری 8500 کلاک کردی؟!
تو windows من error می ده.
این مشخصات system من:
Q6600
Power thermaltake 700 though
2 GB ocz platinium DDR2-1000
P965-DQ6
Kandalf Case
BFG 8800 GTX
(XP-P SP2)(vista 64 bit)
As the name implies ATITool is an overclocking utility designed for ATI video cards

آخرین ویرایش:
عزیز همان طور که تو خود site که گفتی،این برنامه برای cardهای ATI طراحی شده است.
آخرین update اش برای R600 هست.چه جوری 8500 کلاک کردی؟!
تو windows من error می ده.
این مشخصات system من:
Q6600
Power thermaltake 700 though
2 GB ocz platinium DDR2-1000
P965-DQ6
Kandalf Case
BFG 8800 GTX
(XP-P SP2)(vista 64 bit)
As the name implies ATITool is an overclocking utility designed for ATI video cards

ATI tool میتونه کارتهای Geforce هم اور کنه...
یه تست Artidfact و Stable بودن هم داره...

با عرض سلام خدمت دوستان !!
می خواستم بدونم حداکثر دمای طبیعی برای 8600gt چقدره ؟:confused:
آخه mc و cc کارتم 700\540 هست ولی من تا 815\680 اور می کنم و دما تا 75 بالا می ره !!:biggrin1:
اگه راهنمایی کنید ممنون می شم .:blushing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or