Outlast

درود.
news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

ناشر:Red Barrels Games
سازنده:Red Barrels Games
پلتفرم:PC/PS4/Xbox One
تاریخ انتشار نسخه Xbox One: ماه June 2014

با تشکر از امیر حسین(Dark War)

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Trailer
m29038.jpg

Download

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser Trailer
m28865.jpg

Download

با تشکر از احسان (R43)

Last edited by a moderator:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
شاید باور نکنید جرات ندارم روی آیکون این بازی کلیک کنم. باورم نمیشه یه بازی انقدر شاخ بشه. دم سونی گرم با این انحصاریاش. سگش میارزه به صدتا عنوان کنسول های دیگه.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دیشب ساعت 2.30 نصف شب دانلود بازی تموم شد :-s
من بد بخت از همه جا بی خبر با کلی زوق و شوق بازی رو شروع کردم !
از همون اول که داخل ماشین هستی قلبم تو دهنم بود
هیچی دیگه از دیشب تا حالا از ترس جرات نمیکنم بخوابم !! =))
بازی واقعا ترسناک هست نه از اون ترسهای کلیشه ای و مسخره که فقط چندش آوره . سازندگان بازی کاملا المانهای ترس رو میشناختند و به همین خاطر بازی روح ترس رو به بازی کننده منتقل میکنه
خلاصه به دوستان بازی سنتر توصیه ی اکید میکنم که حتما حتما بازی رو دانلود کنید چون از این جور بازی ها کم پیدا میشه

OutlastWhistleblower_titleart-1152x863.jpg

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
شاید باور نکنید جرات ندارم روی آیکون این بازی کلیک کنم. باورم نمیشه یه بازی انقدر شاخ بشه. دم سونی گرم با این انحصاریاش. سگش میارزه به صدتا عنوان کنسول های دیگه.
انحصاری نیست که :D یک سال پیش روی pc اومده:D

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
نکته جالبش اینکه بعضی وقتها میری یه جا مخفی میشی اون گنده بکه میاد میگیرت پرتت میکنه بیرون :d
یعنی به هیچ وجه ارامش تو بازی نیست:d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اگه اینجور باشه Titanfall هم که فن های ماکروسافت دارن خودشون رو میکشن انحصاری اونا نیست. نه انحصاری هست چون کنسول دیگه ای نمیاد.

چه ربطی داره بابا ، بازی های انحصاری اکس باکس برای خود مایکروسافت هست فقط . یعنی کامپیوتر و اکس باکس . از اونجایی هم که کامپیوتر ( از لحاظ ویندوز و ... که بازی میاد براش ) جزئی از مایکروسافت حساب میشه پس OL انحصاری نیست . دیگه نمیدونم منظورم رو بگیری یا نه !

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
چه ربطی داره بابا ، بازی های انحصاری اکس باکس برای خود مایکروسافت هست فقط . یعنی کامپیوتر و اکس باکس . از اونجایی هم که کامپیوتر ( از لحاظ ویندوز و ... که بازی میاد براش ) جزئی از مایکروسافت حساب میشه پس OL انحصاری نیست . دیگه نمیدونم منظورم رو بگیری یا نه !

با این منطق همه بازی های pc انحصاری ماکروسافته. نه اینجور نمیشه.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
منطق ؟ واقعیت رو میگه منطق :| شما باور نکن اصلا فک کن OL انحصاریه . این رو تو جمع گیمرا بگی بهت میخندن !

این حرف شما به نظر خنده دارتره. مگه سیستم عامل دیگه ای هم با این عمومیت غیر از ویندوز وجود داره؟ این هوشمندی سونی بوده که نذاشته کنسول دیگه ای از این بازی بهرمند بشه. همین که تو سات ps4 اسم OL وجود داره یعنی این عنوان برای سونیه.

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگه اینجور باشه Titanfall هم که فن های ماکروسافت دارن خودشون رو میکشن انحصاری اونا نیست. نه انحصاری هست چون کنسول دیگه ای نمیاد.
نه عزیزم اون قضیش فرق داره! شما پستت جوری بود که معلومه فکر کردی این بازی کلا برای ps4 ساخته شده! در حالی که یه پورت هست!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
خب ما هم نصیبمون شد و بازی رو بازی کردیم :D اولش که میخواستم بازی کنم به خاطر پست دوستان تو تاپیک ترس الکی تو وجودم ایجاد شده بود ! یکم اوایل بازی ترس داشتم ولی بعد یکم واقعا اصلا نترسیدم و به نظرم بیشتر به جای ترس ، هیجانش بالاست . به هر حال اونجوری که دوستان تعریف کردن و یه عده بازی رو ول کردن و بعضی ها هم پاک کرده بودن و ... نبود ولی از بازی دارم لذت میبرم ! فردا شب هم ایشالا میخوام ادامش رو برم :D

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من دیشب این بازی با اون غول که کله قطع میکنه اومدن تو خوابم:|
تو این خواب چنان میدویدم از دست این قوله که فک کنم قهرمان ماراتون نمیدوه!!
بعدم اخرای خواب غوله رفیقم شد:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر