Outlast

درود.
news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

ناشر:Red Barrels Games
سازنده:Red Barrels Games
پلتفرم:PC/PS4/Xbox One
تاریخ انتشار نسخه Xbox One: ماه June 2014

با تشکر از امیر حسین(Dark War)

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Trailer
m29038.jpg

Download

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser Trailer
m28865.jpg

Download

با تشکر از احسان (R43)

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من به DLC آمتیاز 6 میدم
تغریبا 3 بار تموم کردم . کلا speed run رفتم دو دفعه اخری که حدودا حوالی 40 دقیقه طول کشید
( به حالت معمول حدودا 3 ساعت gameplay رو داره D: )
اما کلا هیچ چیزه جدیدی نسبت به بازی اصلای معرفی نمیکنه و حتی بیشتر قسمتهای ترسناکش و تریکهایی که به کار بردن همون قبلیاست و بیشتر تکراره مکررات هست تا چیزه جدید .
محیطهای اشنا و جدید هم توش داشت. پایانه نسبتا جالب و راضی کننده تری از قسمت اول داشت . کلا از نظر داستانی به نظرم به نسبت قبلی محکم تر بود و اراعه بهتری داشت .
gameplay متوسط بود و تکرار همون چیزهایی که قبلا دیدیم. حدودا دیگه هیجان و ترسش رو از دست میده ... بیشترش هم راه رفتن و فرار کردن از دسته دشمنها بود و تغریبا سیستم Objective قسمت اصلی رو به اون صورت اصلا نداشت . و یا خیلی خیلی خیلی ساده و بسیار کوتاه تر بود .
کلا که gameplay جالبی نداشت.

اما همچنان با همه ایرادات و سادگیهایی که داره تجربه بازیه اول داره و اتمسفر خیلی خوبی داره .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
اگه به دنبال ترس و هیجان ناب هستید این بازی رو به هیچ وجه از دست ندید!
شاید گیم پلی غنی و پر محتوایی نداشته باشه ولی بازی لحظاتی خلق می کنه و شخصیتهایی سر راهتون قرار می ده که بازی رو حالا حالا ها فراموش نکنید!
هم خود بازی و هم dlc ای که داره اکیدا توصیه میشه!
ولی خب اگه علاقه ای به ترس ندارید توصیه نمیشه!:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من بازیو تموم کردم و واقعا بعد از سال ها تو یک بازی ترسیدم:d
بیشتر ترس هم مربوط به قبل از شروع بازی و مرحله اول بود چون چون یک ذهنیت خیلی بد با توجه به تعریف بقیه و نقد ها از بازی داشتم و اون اول حتی تو منو بازی هم ترسیده بودم:d
ولی دیگه از مرحله دوم تقریبا بازی برای من آروم تر شد و راحت تمومش کردم.
همه چی بازی خوبه (موزیک، داستان، دشمن ها، محیط تیمارستان، صداگذاری و...) و حس ترسو منتقل می کنه.
بازی هم حدود 4 ساعت برای من طول کشید تا تموم بشه.
یک درجه سختی insane هم داره بازی که باید بدون سیو بازیو تموم کنی و واقعا سخت به نظر میرسه
در کل از خرید بازی راضیم و یک تجربه جدید بود برای من و احتمالا DLC بازی هم می خرم.:d

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
منم بازی رو خریدم البته با شایان شریکی خریدیم به همراه DLC و فعلا دارم بازی میکنم مرحله تیمارستان هستم و به شدت بازی ترسناک و عالیه.بعد از سالها منم مثل بهرام تو یه بازی ترسیدم:d دلم نمیاد زود تمومش کنم واسه همین آروم آروم جلو میرم

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
یه سوال داشتم
توی این بازی روح هم وجود داره ؟
کلا میشه بگید دشمنا چین ؟
ممنون

نه روح نیست زامبی هم نیستن یه سری ادم های دیونه مریضن ولی کلا عجیبه
اگه میخوای بازی کنی واسه PC بگیر ارزش نداره پول بدی

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
این بازی باعث شد محیط خونه خیلی روحانی تر بشه.
.
.
.
.
.
.
.
والا!!! هر پنج دقیقه یه بار میگفتم: یا ابلفضل... یا موسی بن جعفر!!! یا خدا!!! یا حسین شهید!!!!

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بچه ها کدومتون DLCش رو گرفته ؟ چند روز پیش گرفتم تروفیاشم امشب 100 کردم . تروفی INSANEش بچه بازی بود . توی 1 ساعتو 12 دقیقه کلکشو کندم :excited: .

قشنگه بازیش . dlcش باحاله ؟ چیزی داره توش مطلبی از بازی اصلی دستگیرمون بشه ؟ مث ینکه ماجرای دکتر جونه :d

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
خب بلاخره با این تخفیفات اخر سال Bundle of terror بازی رو خریدم به قیمت 11 دلار که همراهش dlc هست. بیصبرانه منتظرم امشب بازی رو بزارم دانلود و ببینم چجوریاست این بازی.

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
شاید باور نکنید جرات ندارم روی آیکون این بازی کلیک کنم. باورم نمیشه یه بازی انقدر شاخ بشه. دم سونی گرم با این انحصاریاش. سگش میارزه به صدتا عنوان کنسول های دیگه.

این چه انحصاری هست که من رو ایکس باکس وان تمومش کردم ؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر