Outlast

درود.
news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

ناشر:Red Barrels Games
سازنده:Red Barrels Games
پلتفرم:PC/PS4/Xbox One
تاریخ انتشار نسخه Xbox One: ماه June 2014

با تشکر از امیر حسین(Dark War)

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Trailer
m29038.jpg

Download

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser Trailer
m28865.jpg

Download

با تشکر از احسان (R43)

Last edited by a moderator:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
خیلی دوست دارم روی PS4 نداشته ـم هم بازیش کنم. :| :d

هرکی رسیده محوطه ی اصلی پارک... یک چیزی... اونجا... rider ...Wal... دوستان همگی موفق باشید! :-s :d

twteywlsgahq4hky3g6u.jpg

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
دوستان بازی یعنی در حدی هست که آدم سکته رو بزنه؟ من فیلم ترسناک میبینم ولی بازی نه:| اگه ارزش داره بازی کنم.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان بازی یعنی در حدی هست که آدم سکته رو بزنه؟ من فیلم ترسناک میبینم ولی بازی نه:| اگه ارزش داره بازی کنم.
خیلی ترسناکه! یه ویدیو ازش چند صفحه پیش گذاشتم! اونو ببین به عمق ماجرا پی میبری :d

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
آقا این بازی ارزش خرید 4 گیگ و 15 هزارتومنو داره؟؟؟میخوام دانلودش کنم..
قابلیت Pause برای دانلود ها وجود داره؟؟ تا کی توی استور هست؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این هنوز مُهر New تو Store روش مونده!
حداقلش باید یک الی دو هفته دیگه باشه :-?

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی که همیشه توی استور میمونه
اگر پلاس منظورته که پلاس همیشه بازیاش رو 1 ماه نگه میداره تا update بعدی پلاس.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اقا من فکر کنم اخرای بازیم ولی دیگه اصلا مخم نمیکشه تمومش کنم ...:d
نه اینکه دیگه بترسم:d (اول بازی چن بار بعد جور گرخیدم) بعد از 1و2 ساعت بازی کردن عادی میشه
یه جوانمرد تو پیام خصوصی اخر بازی رو بهم بگه...

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اگر دانلود کرده باشی و وسط های بازیت باشه که از مجانی بودن دربیاد باید پول بدی ؟ یا نمیخواد چون دانلودش کردی موقعی که مجانی بوده ؟

اگر کسی فری دانلود کرده من ماه دیگه میخوام احتمالا PS4 بخرم ، یکی بازیش رو میتونه مثلا تو PSN بفرسته دانلود کنم ؟

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Outlast ‘Whistleblower’ DLC due out in April

Outlast-Whistleblower-April-600x337.jpg

Whistleblower will let you play as Waylon Park, a software engineer under contract with Murkoff and the man who emailed journalists around the world – including Miles – at the beginning of Outlast. Spending a couple of weeks at Mount Massive, during which he was unable to even talk to his wife and son in Boulder thanks to strict security protocols, Weylon developed a deep-seated distrust of the profit-motivated scientists and doctors leading dangerous and irresponsible experiments on their patients. Identifying with those poor souls fueled Weylon’s anger, and set the stage for his unmasking of Mount Massive’s rotten core.

آخرین ویرایش:

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
به معنای واقعی ترس رو توی این بازی تجربه کردم :-s
واقعا در زمینه ترس سنگ تموم گذاشته سازنده
استرس و فشار و ترس همه جای بازی دیده میشه
من تقریبا میشه گفت آخراشم
زدم بیرون از دیوونه خونه و دوباره یجورایی رفتم توی یه ساختمون توی زیرزمین
واقعا عالیه بازی

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
اگر دانلود کرده باشی و وسط های بازیت باشه که از مجانی بودن دربیاد باید پول بدی ؟ یا نمیخواد چون دانلودش کردی موقعی که مجانی بوده ؟

اگر کسی فری دانلود کرده من ماه دیگه میخوام احتمالا PS4 بخرم ، یکی بازیش رو میتونه مثلا تو PSN بفرسته دانلود کنم ؟

شما همین الان با PC برو توی استور و این بازی رو بفرست توی لیست دانلودت،اینجوری هروفت بخوای میتونی دانلودش کنی،حتی اگه از فری خارج شده باشه!!!
کسی هم نمیتونه واسه کسی بازی بفرسته توی PSN...........

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
یکی از وحشتناک ترین بازی های عمرمه!
2 ساعتی بازی کردم از بس ترسناکه دیگه تمایل ندارم برم سراغش:d
سورپرایز های فوق الاده و ترسناکی هم تو بازی هست به طوری که من رو از روی کاناپه بلند میکنه:-s
در کل خیلی لذت بردم...

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
آقا من اینو بازی کردم از بس ترسناکه دیگه جرات نکردم برم طرفش. فقط تا اونجا که باید بری تو زیر زمین زنراتور رو راه بندازی رفتم. هر کسی نمیتونه بازی کنه خدایی اعصاب میخواد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر