Ori and the Will of the Wisps

عنوان Ori and the Will of the Wisps دومین ساخته استدیو Moon در سبک پلتفرم ماجراجویی میباشد که در E3 سال 2017 توسط مایکروسافت با یک نمایش بسیار زیبا معرفی شد.

داستان بازی دنباله ایی مستقیم بر Ori and the Blind Forest است، حال Ori با فراگذاشتن پا از جنگل Nibel ماجراجویی جدیدی را اغاز میکند تا با سرنوشت رو به رو شود.

ori_and_the_will_of_the_wisps-1.jpg

Ori and the Will of the Wisps

سازنده: استدیو Moon
ناشر: Xbox Game Studios
ژانر: پلتفرمر ماجراجویی
مدها: تکنفره
تاریخ عرضه: 21 اسفند 98
قیمت: 30 دلار
پلتفرم ها: Xbox و PC

بازی از روز اول عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass برای کنسول و پی سی دردسترس خواهد بود

تریلرها:

ox04_mqdefault.jpg

Ori and the Will of the Wisps - E3 2018 - Gameplay Trailer
2160

طبق انتظار بازی شاهکار از آب درامد و موفق به کسب متای 90 شده است.

Attachments

• 1576247368367.png
    1576247368367.png
    5.5 KB · مشاهده: 20
  • 1576247403363.png
    1576247403363.png
    4.6 KB · مشاهده: 28
آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
همه حرفات درسته منتها تو مملکت ما با این وضعیت که داریم مشغله فکری و ذهنی انقدر زیاده که فکر آزادی وجود نداره که بره به سمت اینایی که گفتی

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

اینم هست آره:-<
دست ملت و حتی خودم بسته است چیزهای جدید امتحان کنیم
ولی بازم به نظرم خیلی بده به خاطر فقط همین، هیچ کس در مورد چیزهای ناشناخته تر تو انجمن از علایقش موضوع باز نکنه، شاید یکی براش جذاب باشه و بتونه هم تجربه کنه یا شایدم یه سری دوستدار دیگه داشته باشه که نه در حد زدن موضوع ولی در صورت وجودش بیان و سرش بحث کنن

باز خوبه به خاطر همون مباحث Console Wars و... هم که شده تاپیک این جا رو علی ونوم زده :D
کاش بیشتر از این ردیف تاپیک ها و بحث ها ببینیم

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
البته كلا فروم خلوته و طبيعيه تو همون تاپيكهاي خاص يه عده بيان وقتي تعداد كاربرايي كه هر روز پست ميدن به ٢٠ تا نميرسه
نميشه توقع داشت بازيهاي تو اشل كوچيك تر هم مورد توجه باشه.
يه زمان سال ٢٠٠٧ تو يكي از فرومهاي فوتبالي يادمه تو روز حداقل ٥٠ نفر بوديم كه پست ميداديم روزهاي بازي ها كه اصلا يهو تاپيك بازي ٦٠ صفحه پر ميسد و شبهاي ليگ قهرمانان هم كه نگو

كلا فروم ديگه اونجايگاه قبليشو چند ساله نداره با اومدن تلگرام و اينستا

و حالا بازيسنتر به نسبت خوبه از نظر تعداد مخاطب

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ولی بازم به نظرم خیلی بده به خاطر فقط همین، هیچ کس در مورد چیزهای ناشناخته تر تو انجمن از علایقش موضوع باز نکنه، شاید یکی براش جذاب باشه و بتونه هم تجربه کنه یا شایدم یه سری دوستدار دیگه داشته باشه که نه در حد زدن موضوع ولی در صورت وجودش بیان و سرش بحث کنن

باز خوبه به خاطر همون مباحث Console Wars و... هم که شده تاپیک این جا رو علی ونوم زده :D
حالا ori برخلاف هم تیپاش خیلی یتیم نشد تو ایران
نسخه قبلیش هم خیلی بازی شد و به واسطه گیم‌پس هم خیلی بیشتر تجربه شد. :D
ینی علی هم نمیزد، یکی دیگه میزد قطعا.
حالا این یکی خصوصا کامبتش خیلی گسترده شده. هایپ خوبی هم داره تو ایران. احتمالا طرفداراش بیشترم میشن بعد عرضه‌‌.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
گویا بازی خیلی سخت شده خصوصا با تغییراتی که تو سیستم مبارزات انجام دادن :D

If you're expecting the game to feel easy just because you're used to the previous game, you're going to find yourself counting how many times you die using numbers you won't be proud to share with others.

خیلی هم عالی! :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

من اگر تاپیک Ori 2 به خاطره اینکه یکی از موردعلاقه ترین بازیهای نسلم و شاید دهه اخیرم باشه :D هرسال هم با تاخیراتش بازهم تو لیست موردانتظارترین سال برام بود و تک تک خبرهای کوچیک و بزرگ بازی رو کار کردم :D

اما درباره مقایسه هالو نایت با اری با اینکه اصلا دوست نداشتم وارد مقایسه بشم ولی هالو نایت یک عیب بزرگی که داره اینکه تو یک بازی دو بعدی مترویدوانیا! امده گرایند و فارم گذاشته!!! WTF? من بعضا (مخصوصا مناطق اول بازی رو) شاید 40 بار تکرار میکردم تا پول مورد نیاز درون بازی رو جمع کنم و آیتم های ارزشمند رو کسب کنم

من از هالو نایت کم لذت نبردم ولی عنوانی هست که میتونی تموم نکنی اما در مقابل Ori از لحاظ ریتم و تمپو قابل مقایسه با این هالو نایت نیست. اری قشنگ شروع داره، نقطه اوج و پایان داره در حالی که هالو نایت از این جهت تو در و دیواره
یک مورد دیگه هم بین کامنت دوستان دیدم که هالو نایت رو از لحاظ محتوای پس از عرضه با ori مقایسه کرده بود که باید بگم Ori 1 هم بعد از عرضه یک بسته الحاقی دریافت کرد که منطقه جدیدی به بازی اضافه میکرد + اینکه کلا سیستم فست تراول بازی عوض شد (اضافه شد؟)

اگر اشتباه نکنم الان هالو نایت هم کنار Ori در گیم پس حضور داره و تجربه اش برای علاقه مندان به این سبک و سیاق بازیها بشدت توصیه میشه

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
گویا بازی خیلی سخت شده خصوصا با تغییراتی که تو سیستم مبارزات انجام دادن :D

If you're expecting the game to feel easy just because you're used to the previous game, you're going to find yourself counting how many times you die using numbers you won't be proud to share with others.

خیلی هم عالی! :D
امیدوارم باعث نشه منتقدا تو سرش بزنند
امیدوارم هم از روز اول باگ نداشته باشه و بدون مشکل قابل بازی باشه‌ رو pc(پیش خرید کردم)

الان از ماکرو بابت halo reach خیلی ناراحتم هنوز بعد ۳ ماه این باگ صداش درست نشده هیلو یکش هم یه خرده مشکل داره تازه عرضه کرده (البته خیلی وضعش بهتر از ریچه)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
گویا نسخهX1 معمولی مشکلات تکنیکی داره که با پچ روز اول رفع میشه، ولی این پچ در اختیار منتقدها قرار داده نشده، یعنی هنوز آماده نشده. البته از منتقدها درخواست شده روی X1X که نیازی به پچ نداره بازی کنن، ولی خب بعیده همه اونا X1X داشته باشن :D امیدوارم رو نمرات ملت تاثیر زیادی نزاره، من دو سه تا کلیپ از اونایی که نسخه فیزیکی زودتر به دستشون رسیده بود دیدم که بازی فریز می‌کرد. یکی هم گفته تو دو ساعت، سه بار بازی کرش کرده که همش مربوط به X1 معمولی و بدون پچ بوده. ولی تو استریم GI و EZA مربوط به نسخه نقد، بازی هیچ مشکلی نداشت. خلاصه این قضیه ممکنه متای ۹۰ رو دور از دسترس کنه :D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
گویا نسخهX1 معمولی مشکلات تکنیکی داره که با پچ روز اول رفع میشه، ولی این پچ در اختیار منتقدها قرار داده نشده، یعنی هنوز آماده نشده. البته از منتقدها درخواست شده روی X1X که نیازی به پچ نداره بازی کنن، ولی خب بعیده همه اونا X1X داشته باشن :D امیدوارم رو نمرات ملت تاثیر زیادی نزاره، من دو سه تا کلیپ از اونایی که نسخه فیزیکی زودتر به دستشون رسیده بود دیدم که بازی فریز می‌کرد. یکی هم گفته تو دو ساعت، سه بار بازی کرش کرده که همش مربوط به X1 معمولی و بدون پچ بوده. ولی تو استریم GI و EZA مربوط به نسخه نقد، بازی هیچ مشکلی نداشت. خلاصه این قضیه ممکنه متای ۹۰ رو دور از دسترس کنه :D
یعنی خاک وچوکشون..
خوبه تاخیر هم زدن بازیو ..

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
ای بابا،من جای این مون استودیو بودم میومدم فقط نسخه پی سی میدادم به منتقدا که نمره رو پایین ندن سر همین:|اسیر شدیم بخدا

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
امیدوارم این قضیه پچ آخرش گند نزنه به امتیازات بازی :D پچ چند ساعت قبل از برداشته شدن امبارگو منتشر شده و ممکنه خیلی از منتقدها اصلا متوجه اش نشن و نقد رو قبلش آماده کرده باش. کلا خیلی عجیب بود نسخه نقد رو به صورت ناقص دادن دست منتقدها. حداقل باید دیرتر میدادن و امبارگو رو هم میزاشتن روز عرضه. حرکت مسخره ای زد Moon Studio سر بازی :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
پچ لانچ فوق العاده گرافیک و پرفومنس بازیو بهتر میکنه

چطوری اینها دم اخری متوجه شدند حتی رنگبندی بازی رو هم اینطوری تغییر بدن! دیگه مسئله فنی نیست گرافیک هنری بازیه!. عجیبه خیلی وقت هم هست گلد شده!

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Peyman_sata

کاربر سایت
Mar 7, 2020
25
راستی اینکه خیلی تفادت نداره با بازی قبلی مث بقیه بازیای امروزی پس چرا سیستم مورد نیازش اینقد بالاست؟رم ۸؟سی پیو ای فایو؟گرافیگ ۹۶۰؟
احتمالا باید فکره بازی کردنشو از سرم بیرون کنم
چقد ذوق داشتم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر