Ori and the Will of the Wisps

عنوان Ori and the Will of the Wisps دومین ساخته استدیو Moon در سبک پلتفرم ماجراجویی میباشد که در E3 سال 2017 توسط مایکروسافت با یک نمایش بسیار زیبا معرفی شد.

داستان بازی دنباله ایی مستقیم بر Ori and the Blind Forest است، حال Ori با فراگذاشتن پا از جنگل Nibel ماجراجویی جدیدی را اغاز میکند تا با سرنوشت رو به رو شود.

ori_and_the_will_of_the_wisps-1.jpg

Ori and the Will of the Wisps

سازنده: استدیو Moon
ناشر: Xbox Game Studios
ژانر: پلتفرمر ماجراجویی
مدها: تکنفره
تاریخ عرضه: 21 اسفند 98
قیمت: 30 دلار
پلتفرم ها: Xbox و PC

بازی از روز اول عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass برای کنسول و پی سی دردسترس خواهد بود

تریلرها:

ox04_mqdefault.jpg

Ori and the Will of the Wisps - E3 2018 - Gameplay Trailer
2160

طبق انتظار بازی شاهکار از آب درامد و موفق به کسب متای 90 شده است.

Attachments

• 1576247368367.png
    1576247368367.png
    5.5 KB · مشاهده: 20
  • 1576247403363.png
    1576247403363.png
    4.6 KB · مشاهده: 28
آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
بازی رو تموم کردم. خیلی وقت بود که یک بازی منو اینطور جذب نکرده بود. خیلی محشر بود، هر چی بگم کمه.
موسیقی بازی دیوانه وار عالی بود
طراحی های هنری و منظره ها از همون منوی اصلی بازی ادم رو جذب میکنه. شخصا نمونه مشابه برای این نوع اتمسفر ندیدم. خیلی خوشم اومد
داستان و صدا پردازی های بازی واقعا حرف نداشت.
شخصیت ها عالی بودن. از محیط های متنوع و به شدت زیبا و هنری هرچی بگم کمه.
بازی رو که دیروز باز کردم اخر شب بستم حدود 11 ساعت پلی تایم یه سره داشتم. نزدیک صبح بود چشمام داشت میسوخت ولی اینقدر عالی بود و منو جذب کرده بود که دلم نمیومد بازی رو ببستم. اخرش هم از فشار خواب بازی رو بستم . امروز هم با حدود 4 ساعت دیگه و در مجموع حدودا 16 ساعت حالت نرمال بازی رو 100 درصد کردم.
واقعا خیلی وقت بود یه بازی منو اینطور درگیر خودش نکرده بود.
10/10

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
نکته جالب بازی اینه با توجه به اینکه تو جنگل جدید هستن اومدن تمام دشمن ها رو عوض کرد، واقعا کار ساده ای نیست بیست مدل دشمن با سیستم حمله متفاوت رو کلا بریزی دور و همه رو از اول بسازی!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نکته جالب بازی اینه با توجه به اینکه تو جنگل جدید هستن اومدن تمام دشمن ها رو عوض کرد، واقعا کار ساده ای نیست بیست مدل دشمن با سیستم حمله متفاوت رو کلا بریزی دور و همه رو از اول بسازی!
البته بازی تو یـ جزیره جدید اتفاق میوفته واسه همینم هست اول کار با پرواز میرسن به اون جزیره بعدم که اون موجد توپوله میخواد بره دنبال اوری با قایق میره دنبالش کلا NPC ها رو ازشون سوال میکنی براشون وجود گونه اوری عجیبه

• Like
Reactions: pbgame

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
البته بازی تو یـ جزیره جدید اتفاق میوفته واسه همینم هست اول کار با پرواز میرسن به اون جزیره بعدم که اون موجد توپوله میخواد بره دنبال اوری با قایق میره دنبالش کلا NPC ها رو ازشون سوال میکنی براشون وجود گونه اوری عجیبه
میدونم :D منظورم اینه اومدن بازی رو تو یه محیط جدید دنبال کردن، برداشتن کل دشمن ها رو هم عوض کردن که قابل تحسینه. وگرنه مثل خیلی از بازی های دیگه می‌تونستن خیلی از مدل ها رو دوباره استفاده کنن.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
من یه تیوری دارم اونم اینه که Moki های بازی در واقع مثل ori اند ولی چون درخت مقدس از بین رفته نورشون رو از دست دادن و این شکلی شدن

چون شباهتای ظاهری زیادی بین گونه ori و moki ها تو بازیه

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
من یه تیوری دارم اونم اینه که Moki های بازی در واقع مثل ori اند ولی چون درخت مقدس از بین رفته نورشون رو از دست دادن و این شکلی شدن

چون شباهتای ظاهری زیادی بین گونه ori و moki ها تو بازیه

من شک دارم. Moki ها درسته کمی شبیه هستند، ولی حالت گربه بیشتر دارند، Ori دست های شبیه انسان و میمون ها رو داره از طرفی پاهاش شبیه پای پشتی (حالا من میگم 4 پا هستند و دو پای عقب منظورمه) اسب و پستانداران مشابه هست و حالت سم داره، همین طور نحوه راه رفتنش هم به این صورته مشابه اونا هست. Moki ها رو چهار دست و پا حرکت می‌کنند.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
خب بالاخره بازی رو تونستم تموم کنم و گفتم بیام 4 تا چیز دربارش بنویسم D: اولین نکته، بازی نسبت به نسخه اول المان های بیشتری اضافه کرده و ابیلیتی ها گسترده تر شدن (دش توی آب توی خاک روی زمین دابل دش و...) نسبت به نسخه قلبی هم حقیقتا سخت تر شده بود و پیچیده تر، طوریکه نسخه اول رو حدودا 8 ساعت طول کشید تموم کنم ولی اینو 12 ساعت(ساید کوئست هم زیاد نرفتم)
پ.ن: اون لذتی که موقع دیدن درخت مهارت میبینی واقعا وصف نشدنیه D: اینکه قراره یه قابلیت جدید بگیری و میتونی جاهایی از مپ رو که قبلا نتونستی بری کشف کنی. -مترویدوینای ناب
نکته دوم مپ بازیه که به نظرم نسبت به نسخه 1 کوچیکتر شده بود( یا من اینطور فکر میکنم؟:/ ) ولی جزئیاتش واقعا بهتر از مپ قبلیه.
داستان بازی هم مثل نسخه 1 سر راست و زیباست واقعا، ولی به نظرم یکم زیادی بیس و هسته داستانشون شبیه به هم بود.
گرافیک و صداگذاری بازی در یک کلمه بخوام بگم فوق العادست،فوق العاده. وقتی هدفون رو روی گوشتون میذارید کاملا از هر چی فکر و خیاله راحت میشید و خودتون رو توی دنیای بازی گم میکنید(که خیلی کمن همچین بازیایی فور ریل :/ ) فقط آخر کات سین ها یا موقعی که میخوای وارد سکتور جدیدی از مپ بشین باگ رو مخی داره که صدا قشنگ میره رو مختون -_-
سیستم کامبت بازی هم دیگه فقط به 2 تا دکمه زدن خلاصه نمیشه و میشه گفت با یه بازی هک ان اسلش طرفیم که خیلی هم لذت بخشه(مخصوصا چالش هایی که قرار دادن توی مپ) و همینطور دشمنای بازی که تنوعشون خیلی خوب و بالاس
133573

Peyman_sata

کاربر سایت
Mar 7, 2020
25
بازی رو تموم کردم و در یک کلمه شاهکار بود
دوجاش اشکم ریخت واقعا فک نمیکردم اینجوری بشه ولی شد
تو همه چی پیشرفت کرده ولی فقط تو یه چیز از سازنده هاش دلخورم
اونم اینکه من با یه سیستم معمولی قسمت قبلیش رو ۶۰ فریم ثابت میگرفتم ولی الان حتی با پایین اوردن رزولوشن به زور ۳۰ فریم میگرفتم و موقع باس فایتا ۲۰ فریم که خیلی ظلم بود این یه موردش وگرنه تو همه زمینه ها شاهکار کرده بودن

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Thank You for Playing Ori and the Will of the Wisps

“We couldn’t be happier that so many people have been playing and loving Ori and the Will of the Wisps. This has been a game over four years in the making, and everyone at Moon Studios has poured their hearts and souls into making Ori’s journey a magical experience for everyone,” said Thomas Mahler, Co-Founder of Moon Studios. “Your enjoyment of the game is what makes game development so fulfilling, and we cannot wait to see how the community continues to embrace Ori’s journey moving forward.”​

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان من الان اینجام:
قورباغه رو زدم
چقد دیگه از بازی مونده ب غیر از انجام ساید کوئست ها؟
بازی واقعا عالیه و از همه لحاظ گسترده شده ولی من سادگی نسخه اول رو بیشتر دوس داشتم،البته گیم پسم یک هفته دیگه تموم میشه و هنوز چنتا بازی انجام نداده دارم و برا همینم عجله دارم تا زودتر اینو تموم کنم،از بعد از عید هم دیگه وقت بازی ندارم و اینم یکی از دلایل عجله داشتنم هستش :D

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
سلام
دوستان من الان اینجام:
قورباغه رو زدم
چقد دیگه از بازی مونده ب غیر از انجام ساید کوئست ها؟
بازی واقعا عالیه و از همه لحاظ گسترده شده ولی من سادگی نسخه اول رو بیشتر دوس داشتم،البته گیم پسم یک هفته دیگه تموم میشه و هنوز چنتا بازی انجام نداده دارم و برا همینم عجله دارم تا زودتر اینو تموم کنم،از بعد از عید هم دیگه وقت بازی ندارم و اینم یکی از دلایل عجله داشتنم هستش :D
بستگی داره
چند تا از نور ها رو گرفتی؟
4 تا هست در کل و نور پنجم و مرحله پایانی
نور ها در شمال و جنوب و شرق و غرب پخش شده.
احتمالا شما دو تا رو گرفته باشی و هنوز نور شمال و شرق مونده باشه

• Like
Reactions: Batsy

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
بستگی داره
چند تا از نور ها رو گرفتی؟
4 تا هست در کل و نور پنجم و مرحله پایانی
نور ها در شمال و جنوب و شرق و غرب پخش شده.
احتمالا شما دو تا رو گرفته باشی و هنوز نور شمال و شرق مونده باشه

من عنکبوت و قورباغه رو زدم وقتی ک قورباغه مرد سه تا نور اومد بیرون دیگه الان خرسه رو بیدار کردم و اومدم منطقه برفی ک بعدش ۴ تا نور کامل بشه برم اون در تو منطقه بیابونی رو باز کنم اون در تو منطقه بیابونی دیگه مرحله آخره؟

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
من عنکبوت و قورباغه رو زدم وقتی ک قورباغه مرد سه تا نور اومد بیرون دیگه الان خرسه رو بیدار کردم و اومدم منطقه برفی ک بعدش ۴ تا نور کامل بشه برم اون در تو منطقه بیابونی رو باز کنم اون در تو منطقه بیابونی دیگه مرحله آخره؟

اونجا نور ها کامل میشن و میشه یک نور. یه مرحله دیگه هم هست باید بری تا نور رو به درخت برگردونی

اگر اهل اچیومنت و 100درصد پیدا کردن همه ایتم ها هستین ساید کوئست hand to hand رو کامل کنید که اخرش یه ایتم میده که تمام ایتم ها رو توی نقشه نشون میده.

• Like
Reactions: Batsy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر