One Piece - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من که شخصا اصلا نمیتونم با مانگا ارتباط برقرار کنم یکسری نقاشی بی تحرک مسخره بدون صدا با یکسری جملات تازه لذت داستان را هم ازبین می بره
اقا نخونید مانگا را تحریم کنید:d

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
من طاقت نیاوردم و مانگا را شروع کردم:dقبلش فکر می کردم که به اندازه انیمه حال نمیده ولی همین که شروع کردم فهمیدم که اتفاقا خیلی هم حال میده:d

کل 32 تا چپتر رو یهو زدم بر بدن:dخیلی چسبید!

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
من طاقت نیاوردم و مانگا را شروع کردم:dقبلش فکر می کردم که به اندازه انیمه حال نمیده ولی همین که شروع کردم فهمیدم که اتفاقا خیلی هم حال میده
خشونت توی انیمه سانسور میشه ولی مانگا نه.
مانگا چند برابر انیمه جزئیات تصویری داره.

بنظر من مانگا از هر نظر به انیمه میچربه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یکم راجع به وان پیس توضیح میدید :D چجوریه چقدر ازش اومده ( تموم شده یا نه )
سبک و این حرفا رو هم توضیح بدید :D
راستی انیمه هم داره :-/
مانگا رو شروع کنم یا انیمه ؟
و یک عزیزی لطف کنه یه لینک بده به من از اولش شروع کنم دانلود کنم :D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
دوستان یکم راجع به وان پیس توضیح میدید :D چجوریه چقدر ازش اومده ( تموم شده یا نه )
سبک و این حرفا رو هم توضیح بدید :D
راستی انیمه هم داره :-/
مانگا رو شروع کنم یا انیمه ؟
و یک عزیزی لطف کنه یه لینک بده به من از اولش شروع کنم دانلود کنم :D

توضیح در مورد خود وان پیس را زحمتش را دوستان بکشن!:D
ولی تا اونجایی که می دونم 60 70 درصد داستان اومده! بقیه اش هم تو 10 سال آینده تموم میشه!!:D (ازم منبع معتبر در این مورد نخواه:-")
انیمه هم داره!:D تا الان هم حدود 650 قسمت اومده! (از قسمت های زیادش نترس! وقتی به پخش هفتگی برسی، با خودت میگی ای کاش 600 قسمت دیگه هم بود که می دیدی!:D)
به نظرم از انیمه شروع کن و وقتی رسیدی به پخش هفتگی، برو سراغ مانگا!! بعد از اینکه مانگا هم به برنامه هفتگی رسیدی، می تونی خودکشی کنی!!:D
لینک هم می گردم، بهت می دم;)

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
دو صفحه اخر 750 عالی بود.
سابو :x مثل چی ازش میترسن اینا.

واقعا عالی بود
من دارم میمیرم برای میقعی که دولت جهانی بفهمند که سابو داداش لوفی و پسر خونده دراگون هستش
قیافشون واقعا دیدنی میشه

- - -ویرایش - - -

توضیح در مورد خود وان پیس را زحمتش را دوستان بکشن!:D
ولی تا اونجایی که می دونم 60 70 درصد داستان اومده! بقیه اش هم تو 10 سال آینده تموم میشه!!:D (ازم منبع معتبر در این مورد نخواه:-")
انیمه هم داره!:D تا الان هم حدود 650 قسمت اومده! (از قسمت های زیادش نترس! وقتی به پخش هفتگی برسی، با خودت میگی ای کاش 600 قسمت دیگه هم بود که می دیدی!:D)
به نظرم از انیمه شروع کن و وقتی رسیدی به پخش هفتگی، برو سراغ مانگا!! بعد از اینکه مانگا هم به برنامه هفتگی رسیدی، می تونی خودکشی کنی!!:D
لینک هم می گردم، بهت می دم;)

یه جا خونده بودم که اودا تو یه کنفرانس گفته بود که وان پیس دقیقا قراه 1000 قسمت و بیشتر نمیشه
این جوری بالای 10 سال طول میکشه

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
این قضیه ی 10 سال از اونجایی اومد که در اونجای داستان، اودا گفت به وسط ماجرا رسیدیم:D

و وقتی به اونجای داستان رسیدیم 10 سال از انتشار مانگا می گذشت، ملت هم نتیجه گرفتن مانگا 10 سال دیگه (از اونجای داستان) طول میشه:D

از اون 10 سال 4-5 سالی گذشته

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
محمدعلی،فکر کنم اونجایی که گفته بود نصف ماجرا اومدیم،یکم بیشتر 10 سال بوده ها:-" یعنی الان 5 سال از فیشمن گذشته؟:| اگر فقط 5 سال مونده،به نظرم به شدت بالانس انیمه بهم میخوره:| امیدوارم بیشتر طول بکشه :d
---
اومدم یه سری عکس بزارم! :d فقط اول به پرهام بگم بن نکنیا :d اخطار هم ندیا:-" روزانه 40 تا بدتر این گذاشته میشه:-" یه زمانی که کاراکترهای MK9 از اینا هم خوش پوش تر بودن و خبری نبود:-"
مقدمه بسه :d
همینطور که دیدید، برای کلاه حصیری ها یه سری لباس به مناسبت 15 سالگی طراحی شده بود که توی اپنینیگ دیدیم :d ، حالا نمیدونم میدونید یا نه:-" ولی یه سری لباس هم برای چندتا از کاراکترهای محبوب دیگه هم طراحی شده به همین مناسبت! :d

این کید عجب غول بی شاخ و دمی شده بعد از 2 سال! :| دو متر پهنای شونه هاشه :| :d
این عکسا فکر کنم رسمی باشن:-" ( 99% :d ) ولی توی یه سایتی که فن آرت و آرت ورک های رسمی میزارن گذاشته شده! :d برای همین نمیدونم بازم هست یا فقط برای همین 5 نفر طراحی کردن:d

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بانو هانکوک
lwe58iugiok77krvc89a.png

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
محمدعلی،فکر کنم اونجایی که گفته بود نصف ماجرا اومدیم،یکم بیشتر 10 سال بوده ها:-" یعنی الان 5 سال از فیشمن گذشته؟:| اگر فقط 5 سال مونده،به نظرم به شدت بالانس انیمه بهم میخوره:| امیدوارم بیشتر طول بکشه :d
---
اومدم یه سری عکس بزارم! :d فقط اول به پرهام بگم بن نکنیا :d اخطار هم ندیا:-" روزانه 40 تا بدتر این گذاشته میشه:-" یه زمانی که کاراکترهای MK9 از اینا هم خوش پوش تر بودن و خبری نبود:-"
مقدمه بسه :d
همینطور که دیدید، برای کلاه حصیری ها یه سری لباس به مناسبت 15 سالگی طراحی شده بود که توی اپنینیگ دیدیم :d ، حالا نمیدونم میدونید یا نه:-" ولی یه سری لباس هم برای چندتا از کاراکترهای محبوب دیگه هم طراحی شده به همین مناسبت! :d

این کید عجب غول بی شاخ و دمی شده بعد از 2 سال! :| دو متر پهنای شونه هاشه :| :d
این عکسا فکر کنم رسمی باشن:-" ( 99% :d ) ولی توی یه سایتی که فن آرت و آرت ورک های رسمی میزارن گذاشته شده! :d برای همین نمیدونم بازم هست یا فقط برای همین 5 نفر طراحی کردن:d

آرک فیشمن (گند ترین آرک تاریخ وانپیس:-<) از چپتر 600 مانگا شروع شد. یعنی دقیقاً 4 سال گذشته:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
بالاخره یه جا به توافق رسیدیم! :d (پرانتز! :d )
ولی من 6 سال باقی مونده رو تکذیب میکنم:| امکان نداره! :|
انشاالله این 10 سال،مثل همون 2 سال ناروتو باشه! :d ولی روندش اونجوری نباشه:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر