One Piece - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این بدترین سناریوی ممکنه ست. اصلاً فکرش رو نمیکردم اینقدر اوضاع بیریخت بشه:

پ.ن. لطف میکنید پاراگراف اخر (پایین سمت چپ) رو معنی کنید؟. ممنون

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
30548606040249457540.png
کلا روند داستان بدجور ادم رو میخکوب کرده بود این چند هفته!!

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
فریدون همین رو می گه دیگه:
من قبلاً توسط گارپ-سان تا پای مرگ رفتم...
حالا تصمیم گرفتم تلافیش رو سر نوه اش در بیارم.

توی اون نوشته کناری هم نوشته:

اوضاع خیلی خوب نیست و بیشتر از یک راه هم وجود نداره؟

منظورش همینه که این پیرمرده می خواد پدر لوفی رو دربیاره :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اینم مال مانگا استریم که بهترین ترجمه رو داره
cb997f5652b5e5e3b2655fe9250bd808.png

فریدون همین رو می گه دیگه:
من قبلاً توسط گارپ-سان تا پای مرگ رفتم...
حالا تصمیم گرفتم تلافیش رو سر نوه اش در بیارم.

توی اون نوشته کناری هم نوشته:

اوضاع خیلی خوب نیست و بیشتر از یک راه هم وجود نداره؟

منظورش همینه که این پیرمرده می خواد پدر لوفی رو دربیاره :D
مرسی از هر دوتون.
اینی که من دانلود کردم اینو نوشته:
I Decided to Hate Him For It Until My Grandchildren's Generation.
بعد اونی که همون گذاشته ترجمه دقیقش رو محمد داد. پس دوتا مترجم دوتا برداشت از یه جمله کردن؟ اونی که من توی اسپول گذاشتم فارسیش میشه چی؟

-------------------

درمورد شماره 12
این پیرمرد غول هست یا خیلی بزرگه. نمیدونم. کاری ندارم. پاهای ایشون کجاست دقیقاً؟ چون لوفی روی زمین واستاده پس اون پیرمرد هم روی همون سطح هست. دوتا مسئله داریم. اودا اشتباه کرده یا اینکه پیرمرد پائین تنه ش فوق العاده کوچیکه !!. نظرتون چیه؟
هرکسی پرش به پره گارپ گرفته تا حد مرگ رسیده. از لوفی و ایس گرفته تا شیکی LOL.

38130747787210550123.jpg

88618330940347719699.jpg

گارپ هرکاری کرد اعتبارش به اسم سنگوکو تموم شد. دنبال پست و مقام نبود. خیلی عجیبه برام بدون میوه شیطانی خیــــلی قویه !!.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مرسی از هر دوتون.
اینی که من دانلود کردم اینو نوشته:
I Decided to Hate Him For It Until My Grandchildren's Generation.
بعد اونی که همون گذاشته ترجمه دقیقش رو محمد داد. پس دوتا مترجم دوتا برداشت از یه جمله کردن؟ اونی که من توی اسپول گذاشتم فارسیش میشه چی؟

-------------------

درمورد شماره 12
این پیرمرد غول هست یا خیلی بزرگه. نمیدونم. کاری ندارم. پاهای ایشون کجاست دقیقاً؟ چون لوفی روی زمین واستاده پس اون پیرمرد هم روی همون سطح هست. دوتا مسئله داریم. اودا اشتباه کرده یا اینکه پیرمرد پائین تنه ش فوق العاده کوچیکه !!. نظرتون چیه؟
هرکسی پرش به پره گارپ گرفته تا حد مرگ رسیده. از لوفی و ایس گرفته تا شیکی LOL.

38130747787210550123.jpg

88618330940347719699.jpg

گارپ هرکاری کرد اعتبارش به اسم سنگوکو تموم شد. دنبال پست و مقام نبود. خیلی عجیبه برام بدون میوه شیطانی خیــــلی قویه !!.

گارپ یکی از آشغال ترین شخصیت های وان پیس واسه منه. دمه پیری، اومده جلوی 2 تا پسرهاش ( یا حالا نوه هاش! ) وایمیسته و رسما باعث مرگ ایس شد. در حالی که راجر اعتماد کرد و سپردش به گارپ. در حالی که گارپ میتونست خیلی راحت ایس رو آزاد کنه و مطمئنا چیزی هم بخاطر اعتبارش پیش نمیومد. یا حالا هم اگه میومد مثلا تو سن 90 سالگی اعتبارش خیلی مهمه توی دولت؟
یعنی یه روزی من اگه نوه ام سمت مقابل من بود و داشتن اعدامش میکردم هرکاری میکردم که نجاتش بدم نه اینکه وایسم کشته شه بعد یهو یادم بیوفته که نوه ام کشته شد و بخواد اون موقع قاطی کنم.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
فریدون ترجمه رو همیشه از مانگا استریم بگیر (اگر زبان اصلی بودن برات مهمه) مترجماش واقعاً حرفه ای تر از همه اند.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فریدون ترجمه رو همیشه از مانگا استریم بگیر (اگر زبان اصلی بودن برات مهمه) مترجماش واقعاً حرفه ای تر از همه اند.
500 تن ادعای مانگا و انیمه اینجا ریختن یکی نیست اون متن رو فارسی کنه ببیتینم چی گفته؟ :D.
اون صفحه ژاپنیش رو دارید؟ اگر بدید همون رو مستقیم فارسی میکنم براتون .(البته از طریق بچه ها نه خودم :D).
دمه پیری، اومده جلوی 2 تا پسرهاش ( یا حالا نوه هاش! ) وایمیسته و رسما باعث مرگ ایس شد. در حالی که راجر اعتماد کرد و سپردش به گارپ. در حالی که گارپ میتونست خیلی راحت ایس رو آزاد کنه و مطمئنا چیزی هم بخاطر اعتبارش پیش نمیومد. یا حالا هم اگه میومد مثلا تو سن 90 سالگی اعتبارش خیلی مهمه توی دولت؟
یعنی یه روزی من اگه نوه ام سمت مقابل من بود و داشتن اعدامش میکردم هرکاری میکردم که نجاتش بدم نه اینکه وایسم کشته شه بعد یهو یادم بیوفته که نوه ام کشته شد و بخواد اون موقع قاطی کنم.
فرق ژاپنی ها با همه جهان اللخصوص اکثر ما ایرانیها اینکه شرفشون فروشی نیست. نه به قیمت ثروت نه به قیمت از دست رفتن عزیزترین هم‌خون‌ـش.
همه اینها بخاطر این بود که Ace به حرف گارپ گوش نداد. اگر میرفت سمت مارین حداقل Vice Admiral بود، حداقل. الان بابابزرگ تون مسئول سرنوشت شماست؟ چون 70 سالشه باید شرف و اعتقادش رو زیرپا بزاره؟

nlnzuyhcda5e90yyoho.jpg

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
فرق ژاپنی ها با همه جهان اللخصوص اکثر ما ایرانیها اینکه شرفشون فروشی نیست. نه به قیمت ثروت نه به قیمت از دست رفتن عزیزترین هم‌خون‌ـش.
همه اینها بخاطر این بود که Ace به حرف گارپ گوش نداد. اگر میرفت سمت مارین حداقل Vice Admiral بود، حداقل. الان بابابزرگ تون مسئول سرنوشت شماست؟ چون 70 سالشه باید شرف و اعتقادش رو زیرپا بزاره؟
فروشی؟؟؟ اینکه پسرش کشته شه فروختن شرفش هست؟ اگه اسم این شرفه، تف توی این شرف که قراره بخاطر پسرش کشته بشه.

بله خب همه اینا بخاطر اینکه ایس به حرف گارپ گوش نداد! بنابراین لوفی هم باید اعدام شه اونم جلوی چشم گارپ. کلا اینکه اینارو بزرگ کردی، یه سری انسان بهت اعتماد کردن و بچه هاشون رو دادن دستت = پشم.

بابابزرگ من مسئول سرنوشت من نیست. اما اگه قراره سبب کشته شدن من باشه و وایسه عین بز نگاه کنه، اونوقت آره تف توی اون شرف. یعنی هنوز باورم نمیشه که اون مرتیکه تن لشش رو انداخته روی مقر اعدام و به گریه های ایس گوش میکنه ولی هیچ کاری نمیکنه...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فروشی؟؟؟ اینکه پسرش کشته شه فروختن شرفش هست؟ اگه اسم این شرفه، تف توی این شرف که قراره بخاطر پسرش کشته بشه.

بله خب همه اینا بخاطر اینکه ایس به حرف گارپ گوش نداد! بنابراین لوفی هم باید اعدام شه اونم جلوی چشم گارپ. کلا اینکه اینارو بزرگ کردی، یه سری انسان بهت اعتماد کردن و بچه هاشون رو دادن دستت = پشم.

بابابزرگ من مسئول سرنوشت من نیست. اما اگه قراره سبب کشته شدن من باشه و وایسه عین بز نگاه کنه، اونوقت آره تف توی اون شرف. یعنی هنوز باورم نمیشه که اون مرتیکه تن لشش رو انداخته روی مقر اعدام و به گریه های ایس گوش میکنه ولی هیچ کاری نمیکنه...
چه خبره، تف تف تف. تاپیک خیس شد.
یعنی هنوز باورم نمیشه که اون مرتیکه تن لشش رو انداخته روی مقر اعدام و به گریه های ایس گوش میکنه ولی هیچ کاری نمیکنه...
گارپ اگر میخواست Ace بمیره مطمئن باش لوفی از روی پلی که اینازوما درست کرده بود هرگز رد نمیشد. 50% فرار Ace رو گارپ انجام داد با "وآ دادن" جلوی لوفی. 50% بقیه ش رو مستر 3 انجام داد با ساختن کلید.

اون بخش "شرف" از نگاه سطحی که تو ارائه میدی بیشتر از اون معنی نمیشه. دوتا شاه یکی زمان اسکندر یکی هم 40 سال پیش از ترس جونشون دُم مبارک رو گذاشتن روی کولشون و الفرار. باید هم همچین واژه های توی فرهنگ لغت شخصی اکثرماها نباشه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
چه خبره، تف تف تف. تاپیک خیس شد.

گارپ اگر میخواست Ace بمیره مطمئن باش لوفی از روی پلی که اینازوما درست کرده بود هرگز رد نمیشد. 50% فرار Ace رو گارپ انجام داد با "وآ دادن" جلوی لوفی. 50% بقیه ش رو مستر 3 انجام داد با ساختن کلید.

اون بخش "شرف" از نگاه سطحی که تو ارائه میدی بیشتر از اون معنی نمیشه. دوتا شاه یکی زمان اسکندر یکی هم 40 سال پیش از ترس جونشون دُم مبارک رو گذاشتن روی کولشون و الفرار. باید هم همچین واژه های توی فرهنگ لغت شخصی اکثرماها نباشه.

استاد جاده خاکی و بازی با کلماتی. اســـتاد! در حالی که هیچ ربطی هم به بحث من نداره. شرف این نیست که باعث بانی مرگ اعضای خانواده ات شی. فرق این 2 تارو خواهشا متوجه شو. شرف یعنی وایتبیرد که یه تنه جلوی دولت و تمام دنیا وایساد و عقب نکشید آخرشم بخاطر نجات پسرش کشته شد. این شرفه. نه اینکه بذاری نوه ات اعدام شه در حالی که میتونستی نجاتش بدی. لوفی اگه رد نمیشد، به هر حال توی اون شلوغ پلوغ یکی بود که مقر رو خراب کنه طوری نیست که بگی لوفی باعث شد ایس اعدام نشه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
استاد جاده خاکی و بازی با کلماتی. اســـتاد!
همین یه جمله تمسخر امیز که نشون میده حرفی برای گفتن نداری باعث میشه از خوندن بقیه کامنتت صرف نظر کنم. درست مثل این:
فریدون برنخوره بهت ولی انقدر با کلمات بازی نکن.

پ.ن. دیگه حداقل وانمود کنید که دارید ابتدای ترین قانون مکالمه رو رعایت میکنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر