PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستانی که بازی رو پلت کردن میشه بگین ایا نیاز به نیو گیم پلاس داره و چند ساعتی طول میکشه؟
الان کالشکن 2 رو تا اواسط ریجن 3 رفتم ولی حقیقتش اصلا دیگه حال و حوصله ی گیمی که پلت کردنش طول بکشه ندارم
داخل ریجن 3 ی ساب میشن هست که نوشته انلاین و ی باس داره که انواع مجیک ها رو میزنه و خیلی رو مخ هست,این ساب میشن رو حتما باید رفت؟
میخوام بدونم اگه خیلی پلتش رو اعصاب و طولانی هست بیخیالش بشم و دیسکش رو بفروشم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
دوستان برای کسی که می خواد تازه این سری رو شروع کنه نسخه ی اول بهتره؟ داستانشون بهم مرتبط هست؟
داستان شماره اول، در واقع بعد از شماره دومه

کلا از این نظر چندان مهم نیست چجوری بازی کنی

بازی تو شماره اول به نظر من راحت تر بود:-"
شماره دوم خیلی خرکی شدن دشمنا :-"

اگر میخوای هر دو تا رو بزنی، به ترتیب شماره بزن
اگر فقط میخوای یکی رو بازی کنی، شماره دوم رو بازی کن که چندتا سلاح جدید و دو عنصر جدید داره

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستانی که بازی رو پلت کردن میشه بگین ایا نیاز به نیو گیم پلاس داره و چند ساعتی طول میکشه؟
الان کالشکن 2 رو تا اواسط ریجن 3 رفتم ولی حقیقتش اصلا دیگه حال و حوصله ی گیمی که پلت کردنش طول بکشه ندارم
داخل ریجن 3 ی ساب میشن هست که نوشته انلاین و ی باس داره که انواع مجیک ها رو میزنه و خیلی رو مخ هست,این ساب میشن رو حتما باید رفت؟
سری nioh کلا کالکتیبل داره و یکم زمانبره بین ۱۰۰-۲۰۰ ساعت تروفی تایم داره اگه حوصلشو نداری نرو سمتش
نیو گیم اصلا یادم نیست میخواست یا نه ولی درکل طولانی بود
اون ساید میشن ها هم باید چک کنی چیا هست چیا نیست ساید میشن هایی که زمان لانچ بودن همرو باید بری
ولی تو اپدیتا رایگان چه نسخه اول چه دوم یه سری ساید میشن اضافه میشد که نیازی به رفتنشون برای پلات نداری

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
سلام
نیو گیم پلاس احتیاج نداره ولی بهتره بری چون فارم نیاز داری برا بعضی تروفی ها و اینکه بستگی به خودت داره که چقدر خوب بازی میکنی.

اون آنلاین میشن هاهم لازم نیست انجام بدی برای پلت, فقط میشن های اصلی و ساید لازمه. در کل حال حوصله میخواد چیزی نیست که سریع بگیریش

یعنی فقط برا پلات کردن بازی رو گرفتی؟ حداقل یبار تمومش کن بعد بفروش.

دوستان برای کسی که می خواد تازه این سری رو شروع کنه نسخه ی اول بهتره؟ داستانشون بهم مرتبط هست؟
بنظر من شماره 2 رو بازی کن که بهتره. خیلی داستان خفنی ندارن که بخوای برای داستان بازیشون کنی.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
سلام
نیو گیم پلاس احتیاج نداره ولی بهتره بری چون فارم نیاز داری برا بعضی تروفی ها و اینکه بستگی به خودت داره که چقدر خوب بازی میکنی.

اون آنلاین میشن هاهم لازم نیست انجام بدی برای پلت, فقط میشن های اصلی و ساید لازمه. در کل حال حوصله میخواد چیزی نیست که سریع بگیریش

یعنی فقط برا پلات کردن بازی رو گرفتی؟ حداقل یبار تمومش کن بعد بفروش.

بنظر من شماره 2 رو بازی کن که بهتره. خیلی داستان خفنی ندارن که بخوای برای داستان بازیشون کنی.
باورت میشه حدود 2 سالی هست خریدمش
فرصت نکردم بازیش کنم بخاطر بازیهای پلاس تا الان
آره تصمیم گرفتم حداقل تمومش میکنم
شایدم یواش یواش پلتشم کردم

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617

داستانشون مرتبطه و نسخه ی دوم هم prequel و هم sequel هستش هرچند سری nioh داستان خیلی خوبی نداره . نسخه ی دوم در کل بهتر از نسخه اول هستش . به ترتیب بازی کنید بهتره به نظرم ، ولی هردو بازی های خیلی خوبی هستن و هسته ی اصلی گیم پلی هردو یکی هست فقط نسخه ی دوم اون را ارتقا داده

• Like
Reactions: DedSec88 and jdepp

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
125
شما که سولز باز هستی بنظرم هر دو نسخه رو بازی کن
خیلی تفاوت عجیب و غریبی باهم ندارم
اول نسخه یک رو بازی کن اگه خوشت اومد 2 رو هم برو
اگرم فقط یکیش رو میخوای بازی کنی نسخه 2 رو یکم بیشتر خوشم اومد

• Like

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
باورت میشه حدود 2 سالی هست خریدمش
فرصت نکردم بازیش کنم بخاطر بازیهای پلاس تا الان
آره تصمیم گرفتم حداقل تمومش میکنم
شایدم یواش یواش پلتشم کردم
آره تمومش کن بعد هر چی مونده میتونی برگردی دوباره کاری هست انجام بدی.

• Like
Reactions: db07

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد

اگه وقت و حوصله داری هر دو رو بازی کن، اگرم نداری که نسخه دوم همه جوره بهتر و کامل‌تر شده‌ی نسخه اوله پس گزینه مناسب‌تریه. مهم اینه که این فرنچایز فوق‌العاده رو از دست ندی. داستانم اگه واست مهم بود، یوتیوب بهترین دوست شماس :D

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
شماره دو نسخه ی کامل تریه
داستان زیاد جالب نیست مال هیچکدوم
شماره ی دوم یکمی راحت تره (فقط یکمی)
اگه بخوای پلات کنی هم شماره دو خیلی راحت تره پلاتش ( راحت تر = زمان کمتری نیاز داره)
وری به نظر من هردوش رو بازی کن، هر دو شاهکارن (گیمپلی رو میگم)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
چند سال پیش نسخه یک رو واسه pc رو گرفتم و افت فریم داشتم اصلا بازیش نکردم...
الان دیدم روی نسخه اول پلاس هست بازی هم نداشتم گفتم یه تستی دوباره بزنمش و در حیرت ساخت این بازی موندم:o
گیم پلی بازی چیزی فراتر از شاهکاره....یعنی قشنگ باید تمام تمرکزت روی بازی باشه انگار خودت اون وسطی...
اینقد گیم پلیش خوبه گرافیک فنی داغونش اصلا برام به چشم نمیاد منی که خیلی گرافیک برام مهمه:D
چقد تنوع داره و چقد عمیق و پر جزییات ساخته شده....اگه یه لحظه بخوای خرتی پرتی بری جلو همون دشمنای ساده هم ممکنه کلکت رو بکنن...
فعلا رو باس اولم تا ببینم خدا چی میخواد..
به این نتیجه رسیدم بازی که تو یک ساعت اول جذبت نکنه دیگه نمیکنه و بالعکس...یعنی هاگوارتز رو سه چهار ساعت به زور رفتم و دیگه نتونستم ادامه بدم..ولی اینو همینجوری بازی میکنم و هی میبازم:))
بی نظیر

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
دوستان نسخه nioh 1 remaster کیفیتش خیلی با نسخه عادی روی ps5 فرق داره؟

من تازه دیدم نسخه ریمستر هم داره میخواستم بدونم اگه فرق داره بخرمش

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
دوستان نسخه nioh 1 remaster کیفیتش خیلی با نسخه عادی روی ps5 فرق داره؟

من تازه دیدم نسخه ریمستر هم داره میخواستم بدونم اگه فرق داره بخرمش
رزولوشن و فریم ریت بهتری داره و اینکه همه dlc هارو داره

• Like
Reactions: milad3d

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
بچه ها شما این بازی رو با دوتا سلاح رفتین یا یکی؟
من با همون شمشیر دارم میرم جلو مشکلی ندارم ولی میگم ممکنه اسلحه ی دیگه ای بکارم بیاد بعضی مواقع؟
اگه بیاد که اونم آپگرید کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر