Nintendo 3DS

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
nintendo

البته اینم بگم که من یه مقدار حالت جنون آنی دارم ;) من تا حالا 2 بار ps3 خریدم ،2 بار xbox360 و 3 بار psp حالا بنا به دلایل مختلف مثل دزدی و خرابی و دل زدن و.... ولی اینبار فکر کنم چیزی رو که میخواستم پیدا کردم :) البته اگه جنونه آنیه باعث نشه هفته دیگه wii U بخرم
امیدوارم 3ds بدردت بخوره بنظر من بفروشش پولشو نگه دار چیز دیگه ای بخر

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
اینطور که فهمیدم هک 3ds حتمی هست ولی گفتن فعلا هیچ چیز نمیگن تا بتونن برای کپی کردن دستگاه حداکثر استفاده رو انجام بدن و احتمالا نمیخوان به صورت فلش بیرون بدن
من اینطوری از بحثشون فهمیدم ولی به نظر خودم اخرش این هک رو روی فلش پلیر بیرون میدن منظورم r4 و امثال این مدل هست

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
سلام دوستان من امروز یه دونه r4 dual core خریدم.که فروشنده ای که برام فرستاده گفته آپدیت شده برات فرستادم.{رنگش هم سفیده}
حالا که میزارم رو دستگاه و اجراش میکنم مینویسه System file is missing
ورژن دستگاهم هست
4.0.0-7u
الان باید دستگاه رو آپدیت کنم یا r4 رو؟ به چه ورژنی آپ کنم؟
میشه دستگاه رو آفلاین هم آپدیت کرد?

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
سلام دوستان من امروز یه دونه r4 dual core خریدم.که فروشنده ای که برام فرستاده گفته آپدیت شده برات فرستادم.
حالا که میزارم رو دستگاه و اجراش میکنم مینویسه System file is missing
ورژن دستگاهم هست
4.0.0-7u
الان باید دستگاه رو آپدیت کنم یا r4 رو؟ به چه ورژنی آپ کنم؟
میشه دستگاه رو آفلاین هم آپدیت کرد?
اول r4 رو اپدیت کن بعد دستگاه رو
حالا وقتی اجراش می کنی صفحه ی سیاه میاد یا نه
اقلاین هم اپدیت نمی شه انلاین اپدیتش کن یعنی باید بری دانلود کنی اپدیت رو بریزی روی مموری r4 بعد با 3ds اپدیتش کنی بعد هم دستگاه رو اپدیت کن

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اول r4 رو اپدیت کن بعد دستگاه رو
حالا وقتی اجراش می کنی صفحه ی سیاه میاد یا نه
اقلاین هم اپدیت نمی شه انلاین اپدیتش کن یعنی باید بری دانلود کنی اپدیت رو بریزی روی مموری r4 بعد با 3ds اپدیتش کنی بعد هم دستگاه رو اپدیت کن
نه اين دوستمون كرنل نداره!(kernel)
بايد بري تو سايت ار٤ كه رو كارتت نوشته شده بعد هم بايد بريزي تو مموري كارت.البته توجه داشته باش كه حتما بايد از قيلتر شكن استفاده كني
اگه اپديت نباشه كلا خود ٣ds ميگه دستگاه رو خاموش كنيد....

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
بابا خداوکیلی داره حرصم میگیره!آقا شما که میخاین بازی های ds بازی کنین چرا پول دادین 3ds گرفتین اونم با این همه درسر آپدیت و اینا!
بچه ها ۴۰ دلار 3ds prepaid دارم!چی بگیرم به نظرتون از Eshop??

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
ممنون دوستان لینکش رو پیدا کردم اما قند شکن ندارم اگه میشه یکی واسم کرنل زبون انگلیسی رو بی زحمت یه جای دیگه آپ کنه. ممنون
R4 Card - R4,R4i-R4isdhc the beta r4 card
---------- نوشته در 11:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 AM ارسال شده بود ----------

بابا خداوکیلی داره حرصم میگیره!آقا شما که میخاین بازی های ds بازی کنین چرا پول دادین 3ds گرفتین اونم با این همه درسر آپدیت و اینا! بچه ها ۴۰ دلار 3ds prepaid دارم!چی بگیرم به نظرتون از Eshop??
داداش اولا من تا حالا ds نداشتم میخواستم تا قبل از هک شدن بازیهاش رو بازی کنم. دوما منتظریم هک بشه بعد با قسمت 3ds هم حال میکنیم!

آخرین ویرایش:

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
آقا ما تازه 3ds گرفتیم یهخورده تازه کاریم.
الان فریمور دستگاه من 4.3.0.10 هست و r4 جدیده رو هم گرفتم (r4 SDHC Dual core ) . حالا من نمیدونم این آپدیت هست یا نه ولی همین که میزارم داخل دستگاه میگه خاموش کن کنسول رو !
حالا من الان باید کرنل رو بگیرم از سایتش یا آپدیت رو ؟؟ کدوم رو اول نصب کنم ؟ ممنون میشم یه راهنمایی کلی بفرمایید

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
آقا ما تازه 3ds گرفتیم یهخورده تازه کاریم.
الان فریمور دستگاه من 4.3.0.10 هست و r4 جدیده رو هم گرفتم (r4 SDHC Dual core ) . حالا من نمیدونم این آپدیت هست یا نه ولی همین که میزارم داخل دستگاه میگه خاموش کن کنسول رو !
حالا من الان باید کرنل رو بگیرم از سایتش یا آپدیت رو ؟؟ کدوم رو اول نصب کنم ؟ ممنون میشم یه راهنمایی کلی بفرمایید

داداش اولا که عشق هست یوونتوس با آواتارت هم کلی حال کردم:x
دستگاه هم مبارک باشه ایشالا لولای درش همیشه براتون کار کنه!
والا متاسفانه باید r4 رو آپدیت کنید و با دستگاه خودتون چون ورژنش بالا هست نمیشه باید با یه دستگاه دیگه که ورژنش پایین باشه آپ کنید
بهدش کنسول رو آپ کنید.
کرنل هم باید دان کنید و روی مموری بریزید تا اوکی بشه.{همین مشکلی که من بالا داشتم برا نریختن کرنل بود}

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
داداش اولا که عشق هست یوونتوس با آواتارت هم کلی حال کردم:x
دستگاه هم مبارک باشه ایشالا لولای درش همیشه براتون کار کنه!
والا متاسفانه باید r4 رو آپدیت کنید و با دستگاه خودتون چون ورژنش بالا هست نمیشه باید با یه دستگاه دیگه که ورژنش پایین باشه آپ کنید
بهدش کنسول رو آپ کنید.
کرنل هم باید دان کنید و روی مموری بریزید تا اوکی بشه.{همین مشکلی که من بالا داشتم برا نریختن کرنل بود}
مخلصیم داداش. شما هم گمون کنم تو کار قاچاق اسلحه اید ! :d
آره الان هم کرنل رو ریختم هم آپدیت رو باز قبول نکرد . باید برم توپخونه بدم آپدیت کنن.
فقط رفیق این r4 ما به آخرین ورژن آپدیت میشه ؟ چون من نمیدونم آخرین ورژن فریمور 3ds چنده !

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
مخلصیم داداش. شما هم گمون کنم تو کار قاچاق اسلحه اید ! :d
آره الان هم کرنل رو ریختم هم آپدیت رو باز قبول نکرد . باید برم توپخونه بدم آپدیت کنن.
فقط رفیق این r4 ما به آخرین ورژن آپدیت میشه ؟ چون من نمیدونم آخرین ورژن فریمور 3ds چنده !

:D
نه بابا این طوریا هم نیست دادم دانیال برام یه امضای یوونتوسی فوق خفن آماده کنه 3 هفتس که گیرشه هنوز تموم نشده!{آماده شد نیای کپی کنیا!}
گفتم که کرنل الان فایده نداره باید اول r4 رو آپدیت کنی بعد کرنل بریزی. ببر همون توپخونه{ دستگاه رو هم دوست داشتی آپ کن اما به نظرم اگه نت نمیری فعلا ولش کن}
بعد از این هم همیشه اول r4 رو باید آپدیت کنی بعد خود دستگاه رو
آره تا ورژن 4.5 رو ساپورت میکنه که فک کنم آخرین فریمور 3 دی اس هم همین باشه
بهترین مدل r4 هم همینه البته یه مدل هم تازه اومده!
داداش داشته باش که تا چند وقت دیگه خود 3ds هم هک میشه{میگن یه خبرایی هست}
خوش باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر