Nintendo 3DS

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    3ds
سلام منم بالاخره 3ds خریدم.از بچه های همین جا خریدم.
بیاید شلوغ کنید دیگه!
یه سوال گرافیک اویل روولیشین {که میگین بهترین گرافیکشه} در حد مدرن کمبات 3 ایفون هست؟کلا گرافیک بازیهاش بهpsp میرسه؟
اگه میشه یه چند تا اسکرین شات این گیم از بازی اویل بزارید.
ممنون

سلام منم بالاخره 3ds خریدم.از بچه های همین جا خریدم.
بیاید شلوغ کنید دیگه!
یه سوال گرافیک اویل روولیشین {که میگین بهترین گرافیکشه} در حد مدرن کمبات 3 ایفون هست؟کلا گرافیک بازیهاش بهpsp میرسه؟
اگه میشه یه چند تا اسکرین شات این گیم از بازی اویل بزارید.
ممنون
اويل و كيد ايكاروس بهترين گرافيكاشن..
بله

---------- نوشته در 10:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 PM ارسال شده بود ----------

گرافيك اين كنسول راحت ٤ برابر psp يا حتي بيشتر هست شما ميگي بهش ميرسه!؟!؟!؟

خیلی هم خوب!
ما که متاسفانه بازی برا خودش نمیتونیم بخریم! مجبوریم بریم r4 بخریم! :دی
امیدوارم زود هک بشه که با این وضعیت نمیشه باهاش بازی کرد!

سلام به دوستان عزیز
سرانجام آپ جدید برای R4 Dual core اومد و من تونستم بازیهای ds رو روی 3DS XL بازی کنم که تجربه بسیار زیباییه. یه سایت پیدا کردم که فکر میکنم همه بازیهای ds رو توش داره و همه لینک ها هم سالمه و به هر 2 ریجن هم داره .آدرسش هم اینه : Nintendo DS (NDS) ROMs - Page 1 - Rom Hustler .
خیلی باحاله حتما سری بزنید.روی لینک کلیک کنید وارد سایت میشید.

سلام به دوستان عزیز
سرانجام آپ جدید برای R4 Dual core اومد و من تونستم بازیهای ds رو روی 3DS XL بازی کنم که تجربه بسیار زیباییه. یه سایت پیدا کردم که فکر میکنم همه بازیهای ds رو توش داره و همه لینک ها هم سالمه و به هر 2 ریجن هم داره .آدرسش هم اینه : Nintendo DS (NDS) ROMs - Page 1 - Rom Hustler .
خیلی باحاله حتما سری بزنید.روی لینک کلیک کنید وارد سایت میشید.

دوست عزيز ميشه اين آپ جدید برای R4 Dual core رو در اختيار منم بزاري هر كاري ميكنم نميشه دانلود كرد

حتما دوست من منتها من بلد نیستم تو سایت آپ لود کنم برات Email کردم.اگه لطف کنی برای بقیه دوستان هم بزاری ممنون میشم یا اگه کسی خواست بگه من براش میل کنم.

---------- نوشته در 12:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 PM ارسال شده بود ----------

یه نکته دیگه اینکه من اونقدر شیفته این کنسول شدم که زدم به سیم آخر و دارم XBOX360 +Kinect و PS3 و PC و Mobile Xperia Play رو میفروشم چون دیگه احساس نیازی بهشون نمیکنم همین کنسول برای من بسه.

nintendo

حتما دوست من منتها من بلد نیستم تو سایت آپ لود کنم برات Email کردم.اگه لطف کنی برای بقیه دوستان هم بزاری ممنون میشم یا اگه کسی خواست بگه من براش میل کنم.---------- نوشته در 12:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 PM ارسال شده بود ----------یه نکته دیگه اینکه من اونقدر شیفته این کنسول شدم که زدم به سیم آخر و دارم XBOX360 +Kinect و PS3 و PC و Mobile Xperia Play رو میفروشم چون دیگه احساس نیازی بهشون نمیکنم همین کنسول برای من بسه.
دمت گرم آفرین . بیشترم عاشقش میشی عاشق نینتندو میشی . مثل خودمی من ایکس باکس 360 فروختم wii گرفتم

البته اینم بگم که من یه مقدار حالت جنون آنی دارم ;) من تا حالا 2 بار ps3 خریدم ،2 بار xbox360 و 3 بار psp حالا بنا به دلایل مختلف مثل دزدی و خرابی و دل زدن و.... ولی اینبار فکر کنم چیزی رو که میخواستم پیدا کردم :) البته اگه جنونه آنیه باعث نشه هفته دیگه wii U بخرم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or