Nintendo 3DS

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    3ds
:دی
نه بابا این طوریا هم نیست دادم دانیال برام یه امضای یوونتوسی فوق خفن آماده کنه 3 هفتس که گیرشه هنوز تموم نشده!{آماده شد نیای کپی کنیا!}
گفتم که کرنل الان فایده نداره باید اول r4 رو آپدیت کنی بعد کرنل بریزی. ببر همون توپخونه{ دستگاه رو هم دوست داشتی آپ کن اما به نظرم اگه نت نمیری فعلا ولش کن}
بعد از این هم همیشه اول r4 رو باید آپدیت کنی بعد خود دستگاه رو
آره تا ورژن 4.5 رو ساپورت میکنه که فک کنم آخرین فریمور 3 دی اس هم همین باشه
بهترین مدل r4 هم همینه البته یه مدل هم تازه اومده!
داداش داشته باش که تا چند وقت دیگه خود 3ds هم هک میشه{میگن یه خبرایی هست}
خوش باشید

پرچم همه تیفوسی ها بالا !
دستت درست . فقط مونده بودم این کرنل رو اول باید ریخت یا آپدیت رو ...

مخلصیم داداش. شما هم گمون کنم تو کار قاچاق اسلحه اید ! :d
آره الان هم کرنل رو ریختم هم آپدیت رو باز قبول نکرد . باید برم توپخونه بدم آپدیت کنن.
فقط رفیق این r4 ما به آخرین ورژن آپدیت میشه ؟ چون من نمیدونم آخرین ورژن فریمور 3ds چنده !
سلام داداش شما ابتدا فریمور R4 رو خودت رو از لینک Welcome to R4SDHC.COM -Revolution for NDSi/NDSL/NDS بگیر بعد از فشرده خارجش کن سپس بریز توی یک رم میکرو بعد هم کرنل انگلیسی رو دانلود کن اونم بریز داخل رم بعدش بزار توی R4 سپس R4 رو بزار تو دستگاه
حالا کنسول رو روشن کن برو توی R4 اون آپدیت رو اجرا کن تمام

سلام داداش شما ابتدا فریمور R4 رو خودت رو از لینک Welcome to R4SDHC.COM -Revolution for NDSi/NDSL/NDS بگیر بعد از فشرده خارجش کن سپس بریز توی یک رم میکرو بعد هم کرنل انگلیسی رو دانلود کن اونم بریز داخل رم بعدش بزار توی R4 سپس R4 رو بزار تو دستگاه
حالا کنسول رو روشن کن برو توی R4 اون آپدیت رو اجرا کن تمام
مهدی جان فکر کنم من با کنسول خودم نمیتونم آپدیت کنم باید بدم یکی که DS داره . درسته ؟

دوستان فروشگاهی رو سراغ ندارن بازی mario 3d land رو داشته باشه ؟ کسی از بچه ها هم داشت خریداریم :دی
اهواز هست ولی من اهواز نیستم باید به کسی که اهواز هست بگی برات بیارن اینجا هم فکر کنم مهدی ارتگلی داره اگر نفروخته باشه و نخواد بفروشه

والا از اونجايي كه من متوجه شدم اين اكسپلويت رو يه بازي كارتي هست كه اسمش پخش نشده....
ولي خيلي سريع دارن پيش ميرن.به صورتي كه شايد تا دو ماه ديگه شاهد هكش باشيم!!

با این اوضاع من که مجبور میشم دو تا 3ds بخرم چون یه سری بازی ها مثل پوکمون رو باید آنلاین بازی کرد نینتندو هم که گفته بود اگر روزی کسی با کنسول هک آنلاین بشه کاری کرده که کنسول بریک بشه
کسی خبر نداره هکر راجع به این چه برنامه ای داره؟:-/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or