Nintendo 3DS

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    3ds
با این اوضاع من که مجبور میشم دو تا 3ds بخرم چون یه سری بازی ها مثل پوکمون رو باید آنلاین بازی کرد نینتندو هم که گفته بود اگر روزی کسی با کنسول هک آنلاین بشه کاری کرده که کنسول بریک بشه
کسی خبر نداره هکر راجع به این چه برنامه ای داره؟:-/
به خاطر انلاین بازی کردن می خوای یکی دیگه بگیری ول کن بابا:|

---------- نوشته در 06:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:26 PM ارسال شده بود ----------

سلام و خسته نباشید :دی
میگم ای نینتندو ها یه چیزه دیگه هستن :( منم میخوام ولی پول ندارم بخرم :(
بچه ها راست میگن گرافیکش خیلی توپه :|
گرافیکش خوبه توی اویل هم گرافیکش در حد کنسول های خانگی هست:d

به خاطر انلاین بازی کردن می خوای یکی دیگه بگیری ول کن بابا:|
ه
دکتر الان شاید شبیه nerd ها به نظر برسم ولی من عشقم بازی پوکمون به صورت آنلاین هست
البته احتمالا یه 3ds کوچولو دست دوم بگیرم واسه اینکار ولی در کل هرطور شده حتما باید پوکمون بعدی رو آنلاین بزنم:d

خوب یک چند وقتی من نبودم مثل اینکه خبر های خوبی داره میاد برای هک کنسول
یک چیزی بگم خیلی ها این احتمال رو میدن که هک رو به صورت کاتریج ارایه می کنند تا درامدی داشته باشند برخی هم میگن چون کنسول رم میخوره روی همون رم میارن
بازی این کنسول زیاد سنگین نیست من حدود 100 و خورده ای بازی ازش دارم که از دامپ کننده اون ها رو گرفتم و تو هیچ سایتی پیدا نمی کنید حجم بازی ها از 88 مگ تا 2 گیگ و خورده ای هستش
به طور مثال اویل رولوشنز چیزی حدود 2.43 حجمشه

خوب یک چند وقتی من نبودم مثل اینکه خبر های خوبی داره میاد برای هک کنسول
یک چیزی بگم خیلی ها این احتمال رو میدن که هک رو به صورت کاتریج ارایه می کنند تا درامدی داشته باشند برخی هم میگن چون کنسول رم میخوره روی همون رم میارن
بازی این کنسول زیاد سنگین نیست من حدود 100 و خورده ای بازی ازش دارم که از دامپ کننده اون ها رو گرفتم و تو هیچ سایتی پیدا نمی کنید حجم بازی ها از 88 مگ تا 2 گیگ و خورده ای هستش
به طور مثال اویل رولوشنز چیزی حدود 2.43 حجمشه
مرسی مهدی جان پس با این وضعیت حجم بازیها خدا کنه هک روی sd بیاد. البته بنده خداها گناه دارن اگه روی فلش کارت بیارن درآمدی هم براشون داره

دوستان r4 ual core دارم که به آخرین ورژن آپدیت شده. ورژن دستگاه هم 4.0.0 هست اگه الان دستگاه رو آپ کنم کدوم ورژن میشه؟r4 نمیپره؟

آخرین ویرایش:
خب همون دیگه روولیشن روی 3DS به هیچ وجه در حد کنسول خانگی نیست چه تو بازی رایانه بگه چه تو گیم اسپات و...:d
مثه اویل 4 میشه گفت هست
اتفاقا توی بازی رایانه خودشون گفتن
بابا اویل 4 با این 1 نسل فاصله دارن بی شوخی گرافیکش با توجه با این که اول نسلش هست در حد اویل 5 هست

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

ه
دکتر الان شاید شبیه nerd ها به نظر برسم ولی من عشقم بازی پوکمون به صورت آنلاین هست
البته احتمالا یه 3ds کوچولو دست دوم بگیرم واسه اینکار ولی در کل هرطور شده حتما باید پوکمون بعدی رو آنلاین بزنم:d
نه داداش ول کن به خااطر یک بازی حالا صبر کن ببینم راهشون چیه

اتفاقا توی بازی رایانه خودشون گفتن
بابا اویل 4 با این 1 نسل فاصله دارن بی شوخی گرافیکش با توجه با این که اول نسلش هست در حد اویل 5 هست
این که اوایل نسلش هست درسته شاید در ادامه و اخرا گرافیک نزدیک این نسل هم ببینیم(در بهترین حالت) ولی این که روولیشن در حد 5 هست رویایی بیش نیست:d
در کل برو سوت بزن:d

این که اوایل نسلش هست درسته شاید در ادامه و اخرا گرافیک نزدیک این نسل هم ببینیم(در بهترین حالت) ولی این که روولیشن در حد 5 هست رویایی بیش نیست:d
در کل برو سوت بزن:d
واجب شد عکس بذارم:|
large.jpg
large.jpg
large.jpg
large.jpg
large.jpg
حالا برو بشکن بزن:d
در ضمن این ها توی صفحه ی 3.5 اینچی 3ds خیلی بهتر می شه:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن