Nintendo 3DS

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    3ds
منم نینتندو رو ترجیح میدم. چون همیشه برام گیم پلی مهم بوده. دو تا 3ds خریدم ولی ویتا نخریدم.
دوستان کسی بازی crush 3d رو داره؟

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

منم نینتندو رو ترجیح میدم. چون همیشه برام گیم پلی مهم بوده. دو تا 3ds خریدم ولی ویتا نخریدم.
دوستان کسی بازی crush 3d رو داره؟

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
هنوز دنبال اين بازي هستي؟
سفارش بده دي سي بياره...البته خودت قيمتاشو ميدوني ديگه!

---------- نوشته در 10:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:33 PM ارسال شده بود ----------

من خیلی تازه وارد نیستم. ولی کم توی بحث ها شرکت میکنم. بیشتر نظاره گر هستم.
منم با تمام حرفاتون موافقم!
البته ٣دي اس دو تا بازي مجاني توش داره كه اينا رو هم يادم رفت بگم و اينكه بره بازي هاي اورجي كه بره دي اس خريديد ديگه لازم نيست پول اضافه بديد!
كه اين خودش دليلي بر اينكه نينتندو خصيص نيست!كه من حواسم نبود!
راستي كسي ميدونه چطري از ds mode به اينترنت وصل شم بره مولتي؟

منم با تمام حرفاتون موافقم!
البته ٣دي اس دو تا بازي مجاني توش داره كه اينا رو هم يادم رفت بگم و اينكه بره بازي هاي اورجي كه بره دي اس خريديد ديگه لازم نيست پول اضافه بديد!
كه اين خودش دليلي بر اينكه نينتندو خصيص نيست!كه من حواسم نبود!
راستي كسي ميدونه چطري از ds mode به اينترنت وصل شم بره مولتي؟

راست میگی هااا...کارت بازیو Face Raider مجانین :D ... تازه...خیلی وقتا برنامه های کامل و رایگان میزاره توی Wii Shop و E-Shop ..!!
بگذریم...
آقا برای آنلاین بازی کردن بازی های DS باید اول شناساندن Access Point رو تو بخش تنظیمات Wi-Fi بخش DS انجام بدید!! ( توجه کنید...بخش DS )
بعدش میتونید با خیال راحت آنلاین بازی کنید...!
همین دیشب هم داشتم Mario Kart DS میزدم...:D
البته من یه DS قدیمی (سری اول) دارم دارم که تو اون بازی می کنم...3DS رو Update کردم...دیگه R4i پررر...!!

خوب یک چند دست Mario Kart برای اولین بار زدیم تازه یادم افتاد بازیش باید کنم:dدونکی کونگ که اصلا راه نمیره. Toad هم که از همه جلو میزنه ولی من با لوییجی ماشین جاروبرقیش همه رو جا میذارم:d

آخرین ویرایش:
راست میگی هااا...کارت بازیو Face Raider مجانین :D ... تازه...خیلی وقتا برنامه های کامل و رایگان میزاره توی Wii Shop و E-Shop ..!!
بگذریم...
آقا برای آنلاین بازی کردن بازی های DS باید اول شناساندن Access Point رو تو بخش تنظیمات Wi-Fi بخش DS انجام بدید!! ( توجه کنید...بخش DS )
بعدش میتونید با خیال راحت آنلاین بازی کنید...!
همین دیشب هم داشتم Mario Kart DS میزدم...:D
البته من یه DS قدیمی (سری اول) دارم دارم که تو اون بازی می کنم...3DS رو Update کردم...دیگه R4i پررر...!!

داداش واضح تر توضيح ميدين؟
قسمت DS كجاست؟!
من r4 دوال كور دارم با فريمور 4.5.0
ميشه آنلاين زد؟

سلام کسی از بچه ها امتحان کرده چجوری با xl از eshop بازی مجانی بگیریم میخام لویجی رو بگیرم:p
لویجی نمیده چند تا بازی میده که شامل ماریو استار فاکس و پورفسور لایتون یک دو تای دیگست
اونم اینه که باید لویجی یا پوکمون با کنسول 3DS Xl بگیری تا اینو بهت بده

داداش واضح تر توضيح ميدين؟
قسمت DS كجاست؟!
من r4 دوال كور دارم با فريمور 4.5.0
ميشه آنلاين زد؟
میری System Setting=>Internet setting=> Nintendo DS Connection
اونجا اکسس پوینت رو میشناسونی
اگه R$ بازیهات رو اجرا میکنه آره...میتونی آنلاین بازی کنی

سلام دوستان به خاطر اینکه بار جدید بازی ها داره میرسه میخوام 3DS Xl قرمزم رو بفروشم
کنسولم به همراه 5 بازی که شامل ماریو کارت ، ماریو بروس 2 ، پرفسور لایتون، تیکن و کید ایکاروس آکبند هست
قیمت کنسول به همراه 5 بازی رو 1300 میدم
دوستانی که خریدار هستن پ.خ بدن

سلام
دوستان اوضاع 3ds یا 3dsxl چطوره الان
قیت
هک
قیمت کارکرد؟?
قیمت که الان 3DS معمولی رو حدود 650 تا 700 میگن و 3DS Xl رو حدود 850 تا 900
هک رو فکر کنم باید بی خیال شد چون هکی که شده قابلیت اجرای لودر ها رو میده و هکر نمیخواد پایرسی به وجود بیاد
کارکرده هم بسته به تمیزیش داره دیگه

آقا من 3 تا بازی Street Fighter و Metal Gear Solid و Resident Evil : Merceneries رو دارم...تورو خدا یکی پیدا بشه با Mario Land یا Mario Kart عوض کنه...!!!!...
من ماریو میخواااااااااااااااااام :((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or