Nintendo 3DS

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    3ds
دوستان من یک 3DS + این بازی می‌خوام Harvest Moon: A New Beginning کنسول اگه دارای باندل هم باشه بهتره
بازييييييي گيييير نميييياد!
جزو بازي هايي هست كه الانم 50'دلاره يعني تو بهترين شرايط ٢٠٠ تومن!اگه خواستي يكي رو مي شناسم وارم ميكنه ولي ٥ درصد سود ميگيره...
راستي بايد بالاي امضات ميزدي بزگ دختر باز اعظم jiraia :d

بازييييييي گيييير نميييياد!
جزو بازي هايي هست كه الانم 50'دلاره يعني تو بهترين شرايط ٢٠٠ تومن!اگه خواستي يكي رو مي شناسم وارم ميكنه ولي ٥ درصد سود ميگيره...
راستي بايد بالاي امضات ميزدي بزگ دختر باز اعظم jiraia :d
کاسلوانیا سراغ داشتی هم بگو.

غصه نخورید بچه ها...یه روز خوب میااااااد....
...
که یا 3DS هک شده یا قیمت ها متعادل شده!! ( مثلا ً هر بازی بشه 30 تومن :d )
پسر عجب روزی خواهد بود...فک کن...بدون درد سر میشنیو بازی میکنی!!

wii

غصه نخورید بچه ها...یه روز خوب میااااااد.......که یا 3DS هک شده یا قیمت ها متعادل شده!! ( مثلا ً هر بازی بشه 30 تومن :d )پسر عجب روزی خواهد بود...فک کن...بدون درد سر میشنیو بازی میکنی!!
اگه بیاد خیلی خوب میشه . عزیز آیدی شبیه همین تو ف ی س ب و ک داری؟ تو پیج بازیها زمان ما عکس کنسول هاتو گذاشتی؟

دوستان من یه زلدا و یه splinter cell ریجن 2 دارم.کسی نمیخواد ؟ خونه داره خاک میخوره. هیچ کدومو تموم نکردم. اصلا حوصله ندارم بازیش بکنم

اگه بیاد خیلی خوب میشه . عزیز آیدی شبیه همین تو ف ی س ب و ک داری؟ تو پیج بازیها زمان ما عکس کنسول هاتو گذاشتی؟
آره...عکس پروفایلش شبیه همینجاست...اونجا Esi Gamekhor هستم!!

---------- نوشته در 02:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:06 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من یه زلدا و یه splinter cell ریجن 2 دارم.کسی نمیخواد ؟ خونه داره خاک میخوره. هیچ کدومو تموم نکردم. اصلا حوصله ندارم بازیش بکنم
رجین 2 ینی UC ؟؟؟

ویتا هم همین یمت بازی‌هاش پس اونم داره خاک می‌خوره؟

نه چون تو PSN پلاس هستم ماهی 3-4 تا بازی ارکید و بزرگ میاد که سرگرم میشیم تا حدودی
3DS چون بازیاش کمتر هم گیر میاد قیمتش هم به نسبت قیمت اصلیش بالا میره و بازی ها هم به موقع نمیشه گرفت و هیجانشو از دست میده یکم

منم اعصابم خرد شده از وقتی گرفتم یه بازی 3DS هم روش بازی نکردم چون پول اریج نداشتم.
بیاید بریم این فروم هکش یوزر بسازیم بگیم هکش رو استثنائن برای ما گیمرای محروم ایرانی منتشر کنن:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or