Nintendo 3DS

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    3ds
یک ماه پیش به خاطر سالگرد لانچ ویتا 5 تا بازی از بازی های PSP فری شد برای عموم
اخه الان بازی psp چه ارزشی داره فری کرده
نینتندو بازی 3ds می ده
ویتا بازی داره ولی کمتر از اون اسباب بازی بازی داره
خصیص هم نینتدو ـه ... کنسول 45 دلاری رو 200 دلار میفروشه شما ها خوشحالی کنین
اره پردازنده ی 2 هسته و و gpu دوربین 3 بعدی و صفحه نمایش سه بعدی دستگاه و صفحه نمایش لمسی و دوربین جلو و wifi وبدنه ی دستگاه و دکمه ها و جای کارتیجش و مموری 2 گیگ و شتاب سنجش کلا باهم 45 دلار در اومد=))
خسته نشدی انقدر از این ترول استفاده کردی

آخرین ویرایش:
اخه الان بازی psp چه ارزشی داره فری کرده
نینتندو بازی 3ds می ده
چه ارزشی داره ؟
بازی های PSP همین الان از بازی های 3DS که برای هر کدوم باید بالای 100 تا پیاده بشی هم حجیم ترن هم گرافیکی تر
تو این اوضاع داغون اقتصادی اگر نینتدو بیاد 5 تا بازی DS رو فری کنه به نظرت ارزش نداره ؟ خوشحال نمیشید ؟
خسته نشدی انقدر از این ترول استفاده کردی
آقا جان قبلا گفتم و توضیح دادم ... وقتی تیراژ تولید یک کالا میره بالا هزینه ساخت اون کالا به شدت میاد پایین
این رو از جیبم در نیاوردم تو دروس اقتصاد و مدیریت هست ـش
درضمن واقعا به نظرت وقتی میان رو یک کالا قیمت میازرن مثلا 250$ قیمت تمام شده ـش 250 دلاره ؟!
نه ... همین ویتا زیر 100 دلار تموم میشه با وجود صفحه نمایش گرون قیمت و ... ـش
حالا خودت حساب کن 3DS چند در میاد ....

بازی psp رو الان رو شبیه ساز هم می شه انجام داد
یک بازی بیار که گرافیکش از اویل 3ds بالا تر باشه
اون 100 تا توی ایران هست بازی ویتا هم هیمین هست قیمتش
---------------
بله قیمت اصلی دستگاه که 170 دلار نیست پایین تره اما 45 تایی که شما می گی هم نیست
ویتا یک وِیژگی هایی داری 3ds هم یک ویژگی هایی داره
همینطوری الکی هم حساب نمی کنن باید یک منبع معتبر بیاد بگه

چه ارزشی داره ؟
بازی های PSP همین الان از بازی های 3DS که برای هر کدوم باید بالای 100 تا پیاده بشی هم حجیم ترن هم گرافیکی تر
تو این اوضاع داغون اقتصادی اگر نینتدو بیاد 5 تا بازی DS رو فری کنه به نظرت ارزش نداره ؟ خوشحال نمیشید ؟

آقا جان قبلا گفتم و توضیح دادم ... وقتی تیراژ تولید یک کالا میره بالا هزینه ساخت اون کالا به شدت میاد پایین
این رو از جیبم در نیاوردم تو دروس اقتصاد و مدیریت هست ـش
درضمن واقعا به نظرت وقتی میان رو یک کالا قیمت میازرن مثلا 250$ قیمت تمام شده ـش 250 دلاره ؟!
نه ... همین ویتا زیر 100 دلار تموم میشه با وجود صفحه نمایش گرون قیمت و ... ـش
حالا خودت حساب کن 3DS چند در میاد ....
علی رضا جان لطف کن تمومش کن.شما بچسب به کنسول ۱۰۰ دلاریت ما هم از کنسول ۴۵ دلاری لذت میبریم.(جدی از کجا میدونی که هر کنسول اینقد درمیاد؟؟؟؟امیدوارم یه دلیل قانع کننده و معتبر بدی)

بازی psp رو الان رو شبیه ساز هم می شه انجام داد
یک بازی بیار که گرافیکش از اویل 3ds بالا تر باشه
اون 100 تا توی ایران هست بازی ویتا هم هیمین هست قیمتش
---------------
بله قیمت اصلی دستگاه که 170 دلار نیست پایین تره اما 45 تایی که شما می گی هم نیست
ویتا یک وِیژگی هایی داری 3ds هم یک ویژگی هایی داره
همینطوری الکی هم حساب نمی کنن باید یک منبع معتبر بیاد بگه
برای ویتا کمتر هست
لیتلی که 4 5 ماه پیش اومده رو دسته دوم 80 تا هم میشه خرید ولی به نظرت میشه کارت رو که یک سال بیشتر از اومدنش میگذره زیر 110 تا پیدا کرد ؟!
یک بار یه خبر خوندم که 3DS زیر 100 دلار در میاد ...
عقلانی هم فکر کنی حتما زیر 100 دلار باید دربیاد

برای ویتا کمتر هست
لیتلی که 4 5 ماه پیش اومده رو دسته دوم 80 تا هم میشه خرید ولی به نظرت میشه کارت رو که یک سال بیشتر از اومدنش میگذره زیر 110 تا پیدا کرد ؟!
یک بار یه خبر خوندم که 3DS زیر 100 دلار در میاد ...
عقلانی هم فکر کنی حتما زیر 100 دلار باید دربیاد
اره من عید رفتم ac بخرم یارو گفت 200 این هم از ارزانیش
بازی های 3ds کمیاب هستن به همین خاطر هم گرون هست
کجا خوندی شما
کی گفته عقلانی زیر 100 دلار هست
این ها رو شما از کجا می گی
ایواتا هم خبر نداره

علی رضا جان لطف کن تمومش کن.شما بچسب به کنسول ۱۰۰ دلاریت ما هم از کنسول ۴۵ دلاری لذت میبریم.(جدی از کجا میدونی که هر کنسول اینقد درمیاد؟؟؟؟امیدوارم یه دلیل قانع کننده و معتبر بدی)
تو دانشگاه دارن این چرت پرت ها رو به ما یاد میدن
وقتی یک چیزی رو به صورت تعداد یا همون عمده آدم میخره قیمت ـش از قیمت تکی اون قلم جنس نصف کمتر میوفته
تو تولید هم همینه .... بعضی چیز ها اصلا هزینه ـش اینقدر پایینه که حساب نمیکنن !!
همین صفحه 3D فکر میکنی برای نینتدو چه قدر آب میخوره ؟
یا صفحه لمسی ـش !
کاملا مشخصه

تو دانشگاه دارن این چرت پرت ها رو به ما یاد میدن
وقتی یک چیزی رو به صورت تعداد یا همون عمده آدم میخره قیمت ـش از قیمت تکی اون قلم جنس نصف کمتر میوفته
تو تولید هم همینه .... بعضی چیز ها اصلا هزینه ـش اینقدر پایینه که حساب نمیکنن !!
همین صفحه 3D فکر میکنی برای نینتدو چه قدر آب میخوره ؟
یا صفحه لمسی ـش !
کاملا مشخصه
اون که مسلمه.بالاخره شرکت نینتندو واسه رضای خدا که نمیاد یه کنسول رو تولید کنه (اونم رو سودش حساب میکنه!)
در ضمن تو روند تولید یه کنسول فقط هزینه تولید در نظر گرفته نمیشه.میدونی که مراحل پیش تولید هم خیلی مهمه و البته هزینه بر(مثه تحقیقات و ......)
یه چیزی رو هم بگم بهت:PSPیه شکست تجاری بود واسه سونی و اگه اینجوری پیش بره ویتا هم به همچین سرنوشتی دچار میشه.پس بیخود اینقد سنگشو به سینه نزن

اون که مسلمه.بالاخره شرکت نینتندو واسه رضای خدا که نمیاد یه کنسول رو تولید کنه (اونم رو سودش حساب میکنه!)
در ضمن تو روند تولید یه کنسول فقط هزینه تولید در نظر گرفته نمیشه.میدونی که مراحل پیش تولید هم خیلی مهمه و البته هزینه بر(مثه تحقیقات و ......)
یه چیزی رو هم بگم بهت:PSPیه شکست تجاری بود واسه سونی و اگه اینجوری پیش بره ویتا هم به همچین سرنوشتی دچار میشه.پس بیخود اینقد سنگشو به سینه نزن
PSP شکست بود ؟ از اون حرفا بود !!!
من سنگ چیزی رو به سینه نمیزنم ... هر کدام که اقتصادی تر باشه و بهتر من میرم سمت اون .... حرف دیگرون برام اهیمتی نداره

من سنگ چیزی رو به سینه نمیزنم ... هر کدام که اقتصادی تر باشه و بهتر من میرم سمت اون .... حرف دیگرون برام اهیمتی نداره
psp براي خود سوني شكست نبود. به هر حال اولين كنسول دستيش بود. اما نسبي بخوايم با دي اس حساب كنيم بله شكست بوده.
در ضمن عليرضا جان خب چرا شما اذيت مي كني خودتو. خب اگه به نظرت 3ds به صرفه نيست خب نخرش يا اگه داريش بفروشش ديگه اين همه ناراحتي نداره.

شکست نبود؟؟برو ببین چندتا فروخته!ببین چندتا بازی 3rd Party درست حسابی واسش درست شد!من خودم واقعا فن دو آتیشه سونی م.ولی باید قبول کنیم سونی تو کنسول دستی حرف چندانی واسه گفتن نداره چرا چون بازارشو ول کرده به امون خدا! همین ویتا رو میتونست به یه جایی برسونه که همه دستشون یکی داشته باشن ولی حیییییف.......
آقا بحث فایده نداره ما گفته هامونو گفتیم I'm ouuuuuuuut

آورین آورین :d
حالا خوبه 3DS Xl رو دیدی گفتی که چه باحال شده از اون قبلی بهتر شده دوباره اومدی اینجا اینا رو میگی :d
ببین اونی که تو میگی هرینه رو در تولید عمده کمتر میکنه هزی نه های سربار کالا و هزین ههای ثابت هست که با بیشتر شدن تولید روی کالا ها سر شکن میشن ولی دیگه دلیل نمیشه بگی 45 دلار
مطمئن باش 3DS Xl حدود 120 دلار تموم میشه و 3DS معمولی 100
نگاه نکن 45 دلار تو اینجا زیاده تو اونجا 45 دلار پول یک دست ناهار تو رستوران هست

من والا خيلي به نظرم كيفيت كنسول هاي نينتندو بالاس
ولي خدايي جدا از شوخي به نظر شما پكمن بياد ويتا مي تونه دووم بياره؟
تنها بازي ويتا كه حسرتشو مي خورم persona هست كه الان شكر خدا با شبيه ساز ps2 دارم بازي ميكنمش!

آقایونی که این همه جنگ و دعوا سر کنسول دارید...اگه نمیدونید پس خوب بخونید :
سال 1994 سونی با نینتندو قرار می بنده که برای کنسول SNES یه CD-Rom بسازن که دستگاه رو ساپورت کنه...اما بعد از چند ماه سونی میزنه زیر همه چیز و میره Play Station رو تولید میکنه...و توی این مدت هرچی رو که از نینتندو یادگرفته بوده پیاده می کنه...یکی از نشونه هاش هم شکل دسته ی کنسول هست که کاملا ً از استیل دسته ی SNES میاد...!!
....
سونی هر چی داره از نینتندو داره..!!
ضمنا ً ... شماهایی که میگید بازی های نینتندو گرافیکشون پایینه و کیفیت نداره...
از اولین کنسول نینتندو تا خود کنسول Game Cube نینتندو همیشه بالاترین گرافیک و پردازنده رو داشته...حتی شعار نینتندو این بوده که بازی باید به سریع ترین نحو اجرا بشه و از Load کردن داده ها حتی المکان استفاده نشه!! ( دلیلی که باعث شد Nintendo64 بازیهاش روی کارتریج باشن )
دیگه الآن همه فهمیدن GamePlay اولویتش بالاتر از گرافیکه!!
شمایی که میگین سونی پر طرفدار تره...
یه مقایسه آمار فروش سونی و نینتندو جواب سوألتون رو میده...
DS نسبت به PSP ...
Wii نسبت به PS3...
3DS نسبت به ویتا..!!
خواهشا ً هم بدون مدرک کسی جلو نیاد...اگه مدرک هم میخوایید لینک بزارم ببینید!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or