Ninja Gaiden Sigma

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
نباید هم داشته باشید. بچه بازی درست نکردن که چشماتون رو ببندید و دکمه بزنیدتا برسید غول اخرش.حساب کتاب و چم و خم داره :).

چون شما ( خودت ) و دیگران توش موندن پس نتیجه گرفتی یه کار نشدنی یه و به این ترتیب فریدون خالی بسه :laughing:. بابا دست مریزاد .

دانشمند، استاد، مترجم، شاهکار، CPU، GPU، PPU اینجا رو خوب بخون:

یه روز جلوم دوام اورد میفهی، گفتم یه روز نه 10 ساعت /:).

اعتقاد دارم کار نشد نداره. شاید بشه. به امتحانش میارزه :cool1:.

چرا باید نارحت بشم :confused:. درضمن ادمی هستم که هم با حال حال میکنم هم با ضد حال :biggrin1:.

پ.ن. نیما جون شما میتونی بد و بیراه بگی، تیکه متلک بندازی بهم و این موضوع تو دوستی مون هیچ مشکلی به وجود نمیاره ولی این اجازه رو نداری کاری که کردم و شخصیتم رو زیر سئوال ببری. فقط کم مونده بود بگی دروغ گو. حد و اندازه گیلمت رو بدون .

کی گفته که همه چشاشونو میبندن و تا ته میرن ؟!! اگه اینطوری بود هیچ کی روی همون Normal هم تموم نمیکرد ، فکر نکن فقط خودت با حساب کتاب بازی میکنی ...

یه روز یعنی چی ؟ یعنی 24 ساعت ؟ اگه 24 ساعته هم تموم کردی Master رو بازم دمت گرم !!

مسئله این نیست که من و بقیه چون نتونستیم پس شما هم نمیتونی ، مسئله اینه که تنها کسی که من شنیدم چه توی این سایت و چه خارج از این سایت حتی زبانی بگه من Master رو تموم کردم فقط شمایی !!!

کاملا هم مشخصه که ناراحت نشدی ! ولی بازم میگم Ninja Gaiden Sigma رو روی Master تموم کردن کاره خیلی خیلی خیلی خیلی سختیه که درصد کسانی که اینکار رو انجام بدن خیلی پایینه ، و برای من هم کار عجیبیه !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کی گفته که همه چشاشونو میبندن و تا ته میرن ؟!! اگه اینطوری بود هیچ کی روی همون Normal هم تموم نمیکرد ، فکر نکن فقط خودت با حساب کتاب بازی میکنی ...
فقط برای نیما
منظورم در مقایسه با دیگر بازی ها بود. مثل DMC و God of War و ... که فقط باید دکمه بزنی. کلا بازی های که احتیاج به تفکر نداره ;).
اگه 24 ساعته هم تموم کردی Master رو بازم دمت گرم !!
ممنون :p.
مسئله اینه که تنها کسی که من شنیدم چه توی این سایت و چه خارج از این سایت حتی زبانی بگه من Master رو تموم کردم فقط شمایی !!!
کاری یه که کردم. بهش افتخار میکنم. تو هر محفلی هم که صحبت از این شاهکار بشه این موضوع رو مطرح میکنم ;).
ولی بازم میگم Ninja Gaiden Sigma رو روی Master تموم کردن کاره خیلی خیلی خیلی خیلی سختیه که درصد کسانی که اینکار رو انجام بدن خیلی پایینه
موافقم. بسیار بیشتر از اون چیزی که فکر میکنی سخته :cheesygri.
و برای من هم کار عجیبیه !
از تو چه پنهون، بازی Lost Planet رو نتونستم حتی روی Normal از مرحله 10 بالاتر برم. ولی مثلا محمد عزیز تونسته این بازی رو روی Extreme تموم کنه. در واقع میخوام بگم هر که را بهر کاری ساختن. این سری Ninja Gaiden را دست بندس ولی X تا بازی دیگه نیست ;).
====================================

حالا میشه چم و خم و حساب کتابشو بگی!
شما کنسول و این بازی رو تهیه کن، هرجا گیرپاج کردی بنده در خدمتم :biggrin1:.

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
منninja gaiden رو با ps3 60gig روی normal و hard تموم کردم.:cheesygri
هر کاری کردم نشد روی very hard غول اول رو بزنم
icon9.gif
برای همین خواستم از کسی که این بازی رو بطور کامل تموم کرده باشه کمک بگیرم تا اگه خواست بمن بگه چیکار کنم.:-"

darkhidden

کاربر سایت
Nov 28, 2007
2
سلام به همه

سلام به همگي
آقا اين بازي Ninja كف ما رو بريده . توي يه مرحله گير كردم هركاري ميكونم نميتونم ردش كنم .
من تو غول زرخان گيركردم همون زنه كه صورتي - سرخابيه .و بال داره . هركاري ميكنم نميتونم بزنمش .
از بچه هايي كه اينجا رو رد كردن خواهش ميكنم به من كمك كنن . :((:mad::((

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام به همگي
آقا اين بازي Ninja كف ما رو بريده . توي يه مرحله گير كردم هركاري ميكونم نميتونم ردش كنم .
من تو غول زرخان گيركردم همون زنه كه صورتي - سرخابيه .و بال داره . هركاري ميكنم نميتونم بزنمش .
از بچه هايي كه اينجا رو رد كردن خواهش ميكنم به من كمك كنن . :((:mad::((

درود،

با اجازه اساتيد ( osos )، شما بايد سعی کنی دور بزنی يعنی از مستقيم حمله نکنی...
وقتی ميبينی اون ازت فاصله ميگيره سعی کن به چيز های که پرت ميکنی باشه و سری عکس العمل نشون بدی مثلاً بپری يا شيرجه بزنی !
اين نظر شخصی من هست :
وقتی ضربه ميزنی، سری برگرد عقب و دور بزن !!!!
وقتی مياد رو زمين سعی کن بهترين استفاده رو بکنی !!! ولی زود برگرد عقب!

سؤالی هست در خدمتيم

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
منم تو مرحله 12 منودم وسط یک مجسمه هست طرفین این مجمسه 2 تا کاسه هست توی یکیشون آب ریختم حالا یکی دیگه مونده که نمی دونم کلیدش رو از کجا بیارم کلید آبی رنگ داره که باید در یک جایگاه قرار بگیره؟

از کجا پیداش کنم این کلید آبی رو همه جا رو دنبالش گشتم

satamirosat

کاربر سایت
Sep 10, 2007
391
نام
sina
رد شد .
حالا اونجام که اون قوله که یه زنه از توی کلیسا میاد بیرون که ستون پرت می کنه .
جون با خودم نیاوردم طرف هم خیلی قوی . خلاسه سرویس شدم. کمممممممممممممممک

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
رد شد .
حالا اونجام که اون قوله که یه زنه از توی کلیسا میاد بیرون که ستون پرت می کنه .
جون با خودم نیاوردم طرف هم خیلی قوی . خلاسه سرویس شدم. کمممممممممممممممک

زیاد هم سخت نیست . زمانی که به شما ستون پرتاب میکنه باید بپری به جهت مخالف تا اون ستون بهت اصابت نکنه . البته جون که یه مقدار لازم میشه :biggrin1: . برگرد عقب یه چند نفر رو بکش و بعد برو از اون پیرمرد یه چند تا جون بخر .
چند بار باهاش بازی کنی میتونی به راحتی این Boss هم رد کنی .
تازه مرحله بعدش ارتش هم به شهر میاد و حسابی خوش میگذره :biggrin1: .

آقا جونم بنده ninja gaiden را رو درجه سختی مستر در 6:42 دقیقه تموم کردم اینم بگم که دوبار تمومش کردم ;)

:blink::eek::blink:

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
آقا جونم بنده ninja gaiden را رو درجه سختی مستر در 6:42 دقیقه تموم کردم اینم بگم که دوبار تمومش کردم ;)
فکر نمی کنید دارید یه کم خالی می بندید ؟؟!!!
6 ساعت نرمال و نینجا داگ رو نمی شه تموم کرد چه برسه به هارد و مستر !!
بسی خندیدیم :laughing:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر