Ninja Gaiden III | X360

دوستان من از دوستم كه نسخه 1'2 رو هم تو همه levelهاش بازى كرده پرسيدم ,كه بازيش چه فرقى كرده گفت بازيش مزخرف شده ولى مسترنينجاش بازم سخته
در كل به نظر شماره قبلىيش بهتر بود

بازی رو شروع کردم یه دوساعتی بازی کردم ولی بعد از یک ساعت بازی یکم مبارزه ها تگراری میشه کمبویی هم که به اون صورت نداره حالا برم جلوتر ببینم چی میشه

درسته یه سری چیزها از بازی برداشته شده ولی از حق نگذریم بازیش جذاب بود من که به شخصه تا آخر بازی خستگی احساس نکردم تازه کلی هم حال کردم بریم آماده کنیم خودمونو یه بار دیگه بریم :d

من الان بازی رو تموم کردم .از 9:30 صبح تا 8 شب یه ضرب نشستم بدون اینکه نهار یا چیزی بخورم. بازیش نمیشه گفت زیاد جالب و نه زیاد بد بود . متوسطه . نسخه های قبلیش بهتر بود.

من که بازی کردم،،به نظرم خیلی هم هیجانی تر از نسخه های قبلش شده و خیلی هم این بازی رو قبولش دارم،،به نظرم عالیه اصلا حرف نداره..تازه گرافیکش هم که خیلی خوبه و اصلا هم افت فریم نداره حتی یه خورده،،در کل خیلی بازی خوبی هستش

درود و دو 100 بدرود به این نینجا گیدن 3 که باعث شد رو نینجا گیدن 2 حساس بشم و بازی کنم بعد 4 سال که اصلا نظر مثبت نداشتم روش .خوشمم بیادو بازی رو ازش لذت ببرم.البته شماره 2 رو .اقا کسی شماره دو باز هست؟مرحله 10 گیر کردم .دمو زنی که ماسک دستشه تمام میشه در قلعه بسته هست. چه کنم؟

فوق العاده شده! شماره 2ـش که آدمو میکشت رسما انقدر سخت بود ولی این خیلی خوب شده! رو نرمال گذاشتم راحتم:دی!
چقدر همه چیز خفنه:دی! عالی

double-facepalm1.jpg

آقا کسی بازی رو تو لایو بازی کرده؟ تو سایت ایکس باکس لایو میگه باید یه آنلاین pass داشته باشی که بتونی لایو بازی کنی. ما هم که نسخه تقلبی بازی رو می خریم نمی تونیم تو لایو باش بازی کنیم؟

من الان بازی رو تموم کردم .از 9:30 صبح تا 8 شب یه ضرب نشستم بدون اینکه نهار یا چیزی بخورم. بازیش نمیشه گفت زیاد جالب و نه زیاد بد بود . متوسطه . نسخه های قبلیش بهتر بود.

داداش دمت گرم
عجب دستگاهی داری
ایکس باکست رو چند میفروشی؟؟
من 6ساعت بازی میکنم دستگام می... بازی اسلموشن میشه

بچه ها منم بازی را گرفتم و خیلی بدمم نیومد ، یعنی یه جورایی از بازی خوشمم اومد چون شماره قبلی که خیلی سخت بود و اصلا نشد بازی کنمش .
فقط یه سوال : سه تا درجه سختی hero , normal , hard وجود داره . الان hero حکم easy را داره ؟

خوب منم بلاخره بازی رو تموم کردم.باید بگم به شماره 2 که به هیچ عنوان نمیرسه ولی از هیچی بهتر بودش.لااقل دلمون خوشه که نینجا گایدن بازی کردیم.:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or