Ninja Gaiden III | X360

اتفاقا توی همین نسخه 3 شما اگر باسهایی مثل اون دایناسور و همینطور اون یارو شنل قرمزو دست کم بگیری سختیه باس ها فرقی با نسخه 2 نداره....

اون شنل قرمزه که مسخره ترین باس دنیا بود
فقط 1 حرکت بلد بود
اون دایناسور انصافا چیز درست حسابی بود
و نینچا گیدن 2 هم باس هاش درست حسابی نبودن بقیه همچین از باس 2 تعریف میکردن که چه غولیه من گفتم چی هست
سری 5 که باهاش جنگیدم 4 ضربه بیشتر نتونست بزنه مرد
و به نظر من این شماره به دلیل اینکه قطع عضو نداشت یکم سختر بود.....

آخرین ویرایش:
بله به این ترتیب هستش درجه آسونش رو اسمش رو گذاشتن Hero
Hero
Normal
Hard

---------- نوشته در 10:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:30 AM ارسال شده بود ----------

عزیز اشتباه گفتی شما یه بار با Normal برو بازی رو یه بار هم با Hero تا تفاوت رو احساس کنی;)

---------- نوشته در 10:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:31 AM ارسال شده بود ----------
سوال :
از دوستان NG3 باز کسی DLC Pack 1 Lite بازی رو که رایگان هستش تو لایو دانلود کرده حجمشم 345 مگ هستش ؟
نوشته بود با دانلودش تو بخش داستانی بازی سلاح جدید آزاد میشه من دانلود کردم اول بازی که سلاح جدید ندیدم میخوام ببینم وسط های بازی سلاح جدید رو میده یا باید همین اول بازی بده و مشکل از دیسک بازی من هستش ؟
اگر کسی دانلود کرده بود ممنون میشم جواب بده.

من توی تایپیک دیگه دیده بودم یکی از بچه ها اینطور جواب داده بود خودم سر نینجا 2 و سیگکما پلاس پدرم در اومد :d گیر کردم جفتشو یکیشو تو غول اخر یکیشو تو مرحله 7. به هر حال ببخشید نمیدونستم.

من توی تایپیک دیگه دیده بودم یکی از بچه ها اینطور جواب داده بود خودم سر نینجا 2 و سیگکما پلاس پدرم در اومد :d گیر کردم جفتشو یکیشو تو غول اخر یکیشو تو مرحله 7. به هر حال ببخشید نمیدونستم.

مزحله 7 کاری داشت؟
2 تا پرکردن جون نصفه داشتی راحت میزدیش:D

مزحله 7 کاری داشت؟
2 تا پرکردن جون نصفه داشتی راحت میزدیش:D
رو ویتا گیر کردم البته شماره یک هست اونجا که گیر کردم رو یادم رفته نگاه میکنم می پرسم.شماره 2 رو با نرمال غول اخرم.میشه هیرو کنم همون مرحله رو یا باید از اول برم تا با هیرو بکشمش؟

این سفینه ای که اولش میزنیش بعدش شبیه به دوچرخه میشه میاد به طرفت رو چه جوری باید بکشی؟ من چندین بار جاخالی دادم و دو سری هم با تیر کمون چرخهاشو هدف قرار دادم ولی سگ جونه و اصلا نمیمیره؟ ترفنده خاصی داره کشتنش؟

این سفینه ای که اولش میزنیش بعدش شبیه به دوچرخه میشه میاد به طرفت رو چه جوری باید بکشی؟ من چندین بار جاخالی دادم و دو سری هم با تیر کمون چرخهاشو هدف قرار دادم ولی سگ جونه و اصلا نمیمیره؟ ترفنده خاصی داره کشتنش؟

همین کار رو ادامه بده تا نابود شه، بعد باید بری زیر بدنه به قول شما سفینه و دکمه Y رو بزنید.

نینجا گایدن : فاجعه ادیشن !! :|
داستان بازی رو فکر کنم خود canna نوشته بود تو همون سن !
غول های بازی توی سخت ترین حالت از Duke nukem for ever راحت تر بودن ! هوش مصنوعیشون هم که ... بعد از ۱۵ ثانیه می شد همه حرکاتشون رو حدس زد.
طراحی صحنه ها فاجعه بود اگه دقت کرده باشید همه ی ابجکت ها با کمترین جزئیات طراحی شده بودن
همیشه مسیر مستقیم بود چون می دونستی هیچ چیزی وجود نداره که بخوای بری اطراف بگیریش ( مثلا prize برای آپگرید کردن )
اصلحه هم که گویا اصلا حوصلشون نشده بود طراحی کنن
کلا دست گرمی خوبی بود برای اینکه به ازای هر ۳ ساعت DMC HD Collection یه ۲۰ دقیقه هم اینو بازی کنی :|

همین کار رو ادامه بده تا نابود شه، بعد باید بری زیر بدنه به قول شما سفینه و دکمه Y رو بزنید.

مرسی... این بازی هم تموم شد و تجربه خوبی بود....

کم کم وقتشه که بریم سراغ DMC HD Collection و بعد از اون هم Silent Hill HD Collection

رو ویتا گیر کردم البته شماره یک هست اونجا که گیر کردم رو یادم رفته نگاه میکنم می پرسم.شماره 2 رو با نرمال غول اخرم.میشه هیرو کنم همون مرحله رو یا باید از اول برم تا با هیرو بکشمش؟

نه تو 2 نمیشه وسطای بازی تغییر بدی
ولی تو 3 میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or