Ninja Gaiden III | X360

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود بازی را دیروز اجرا کردم واقعا عالی بود در یک کلام مبارزات نفس گیر تر شده باز هم کمبو میزنه البته فقط دکمه ها محدود تر شده و زدن کمبو اسون تر شده خون هم تا دلتون بخواهد از بدن طرف ففاره می زنه !!
مرحله اول یک کله رفتم تا تموم شد
:d
در ضمن به هیچ وجع منل وجود افت فریم تو باز ی وجود تداشت پس بی خود رو بازی عیب نزارید
اون قطع نشدن اعضای بدن هم فقط بخاطر این بود که درجه سنی بازی کم بشه تا بتونه بیشتر فروش کنه

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
با صرف نظر از اسم بازی،هنوز هم یک Hack'n Slash لذتبخش هستش.
نمرات و متای بازی هم بخاطر اینه که بازی با نسخه های قبلی مقایسه شده که بیشتر از این نظر یک شکست کاملِ.
به هر حال تجربش بر هر Hack'n Slash فنی واجب هستش.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
درود بازی را دیروز اجرا کردم واقعا عالی بود در یک کلام مبارزات نفس گیر تر شده باز هم کمبو میزنه البته فقط دکمه ها محدود تر شده و زدن کمبو اسون تر شده خون هم تا دلتون بخواهد از بدن طرف ففاره می زنه !!
مرحله اول یک کله رفتم تا تموم شد
:d
در ضمن به هیچ وجع منل وجود افت فریم تو باز ی وجود تداشت پس بی خود رو بازی عیب نزارید
اون قطع نشدن اعضای بدن هم فقط بخاطر این بود که درجه سنی بازی کم بشه تا بتونه بیشتر فروش کنه

عزیز من هیچکسی نمیگه بده
ولی همه دارن میگن میتونست خیلی بهتر باشه......

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
بازي جالبه به شرطي كه روزي 1 ساعت بري بيشترش خسته كننده ميشه (نظر شخصي) گرافيكشم كه از شماره ي 2 پايين تره .اگه مثل قبل تيكه تيكه ميشدن با حال تر بود

micky

کاربر سایت
Aug 13, 2011
150
نام
حسین

---------- نوشته در 05:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:31 PM ارسال شده بود ----------

سلام میخوام بدونم گیم پلی چند ساعت طول میکشه[/QUOTE]
کسی نیست جواب ما رو بده

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
زیادی ربطی به این قضیه نداره :D هم NGII و هم NGIII درجه بندی سنشون M هست و هر دو هم تو توضیحات درجه بندیشون این دو تا مورد رو دارن:
Blood and Gore
Intense Violence

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
واقعا خراب شده واقعا این سری راه سقوط رو پیش گرفته یادش بخیر زمانی که رو xbox1 اومد چند سال جلوتر از بقیه بازیهای اکشن بود تو تمام ضمینه ها اما حالا هیچی نیست

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
اگه نینجا 2 رو بازی نکرده بودم میگفتم این بازی خوبی هست
ولی وقتی با نسخه 2 بازی مقایسه میکنی
فقط باید گفت : ............................ D:
من که بعد از 1 ساعت بازی ناامید شدم و دیگه بازیش نکردم

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بازی رو یه 3 ساعتی جلورفتم روی hard فقط تنها کاری که میکردم زدن x بود و بعضی موقع هم Y حتی یک بارم نزدیک مرگ نشدم بازی واقعا چرت شده تو درجه نرمال که پریروز بازی کردم بعد یه ساعت دیدم اصلا کسی به ادم حمله نمیکنه و فقط با کاتیوشا درو دیوارو میزنن و بقیه منتظره مرگن .در حالی که نسخه اول بازی فقط بر پایه مهارت گیمر بود با گیم پلی عالی و گرافیک عالی و یه داستان خوب برا بازی های اکشن نینجایی و بازی دوم با اینکه پسرفت کرده بود هنوز قابل تحمل و برخی نکاتش جالبتر شده بود این جدا چرته اصلا هیچ ربطی به ninja gaiden نداره بچه های 5و4 ساله هم میتونن بازی رو تموم کنن بعد یکی دو روز وقت گذاشتن گرافیک معمولی وخیلی قدیمی بازی هم شدیدان تو ذوق میزنه و کلا افت فریم به قدری زیاده که شاید ادم متوجه نشه بازی بعضی وقتا واسه یکی دو دقیقه پشت سره هم تو 20 فریم اجرا میشه کلا یه فاجعه برا فن های اصلی و فکر کنم باید با این سری خدا حافظی کرد

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بازی رو من هم تمام کردم قبول دارم حرف دوستانو که انتقاد کردن 2 رو بازی کردم دوباره .شماره دو خیلی قشنگ تر هست و لذت بخش تر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر