Ninja Gaiden III | X360

3 برا 5ماه پیش بود ... شده 6.5 :d
گرافیک و داستان بازی چطوره ؟

من خودم همش دانلود می کنم خیلی وقت نخریدم قیمتا دستم نیست:d

گرافیک نسبت به نسخه قبلی زیاد تغییر نکرده داستان هم فقط اون شخصیت که لباس قرمز پوشیده خوبش کرده یکم مرموزش کرده بیشتر درباره دست نفرین شده ریو هست

من خودم همش دانلود می کنم خیلی وقت نخریدم قیمتا دستم نیست:d

گرافیک نسبت به نسخه قبلی زیاد تغییر نکرده داستان هم فقط اون شخصیت که لباس قرمز پوشیده خوبش کرده یکم مرموزش کرده بیشتر درباره دست نفرین شده ریو هست

سختی بازی نسبت به نسخه قبلی چجوریه ؟؟؟

من دیروز یه 4 5 مرحله ای رفتم خداییش در اینکه ضعیف ترین نینجا گایدن تو این 3 شماره هست شکی نیست اما نه دیگه اینکه 3 بگیره .کماکان گیم پلی بازی قشنگه و خیلی حال میده بازی اسونتر شده .داستان بازی مزخرفه و گرافیکش خیلی پایینه انگار نه انگار یه بازی 2012 هستش . بازی به نظر کم میرسه 8 مرحله بیشتر نیست فکر کنم 5 تا 6 ساعته بشه تمومش کرد.اما خب بازی روان اجرا میشه و افت فریم اصلا نداره.

NG2 غولی بود واسه خودش...
اینجور که دوستان میگن بهتره زیاد امیدوار نباشیم ولی در کل بهتره که خودت بشینی پاش تجربش کنی شاید خوشمون اومد !

IGN راست گفته .... خیلی خیلی خیلی بازی مزخرفه

حتی ارزش 3 تومن هم نداره ..... من خریدم حالم بهم خورد .... صد رحمت به Neverdead که از این هزار بار بهتر بود

اصلا داستان بازی رو متوجه نمیشید ..... من که حالم بهم خورد

فقط تریلرها و عکسهای قبل بازی قشنگ و وسوسه انگیز بودن

من امروز خریدم واقعا نسبت به شماره 2 بهتر شده اکشن هاش جذاب تر و فوق العاده تر شده دکمه زنی های خیلی بیشتر شده گیم بلی خیلی بهتر شده غول هاش بیشتر شدن خشونتش بیشتر شده و واقعا عالیه و هر کس نخره اشتباه بزرگی کرده

من امروز خریدم واقعا نسبت به شماره 2 بهتر شده اکشن هاش جذاب تر و فوق العاده تر شده دکمه زنی های خیلی بیشتر شده گیم بلی خیلی بهتر شده غول هاش بیشتر شدن خشونتش بیشتر شده و واقعا عالیه و هر کس نخره اشتباه بزرگی کرده
افعال معکوس به کار بردین دیگه:d

بابا شاید خوشش اومده من هم بازی رو تموم کردم همون نمرات ضعیف حقش هستن یعنی تا آخر بازی هیچ سلاح یا تکنیک اضافی نداره با اون داستان آبکیش
خوب اینهمه ملت کوبیدنو 3 دادن . منم میگفتم اگه داستانش باحال باشه میشه این نواقص رو تحمل کرد حالا که میگی داستانش هم آبکی هست پس اونوقت ign خیلی لطف کرده 3 داده بهش :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or